Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Blog: publiczny pamiętnik?  (Przeczytany 5599 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Blog: publiczny pamiętnik?
« : 2005-03-07, 21:18 »
Co sądzicie o internetowych pamiętnikach, typu blog? Ja takowy proadziłam/proawdzę (niepotrzebne skreślić :P)  chociaz nim go załozyłam zjawisko upubliczniania swoich mysli uwazałam za niesmaczne... Kiedys były piekne czasy bezpłatnych blogow, teraz się to niestety zmieniło... Pokazujesz tylko to co chcesz, miedzy tym co pisze na swoim blogu, a tym co pisze dla siebie, nie zaprzeczę jest różnica ;)

Poza tym poruszę jeszcze podawanie adresu znajomym. Moi w pełni realni znajomi adresu nie posiadaja.Z prostej przyczyny- po 1. nie o wszystkim powinni wiedzieć. 2- razna jakiś czas mogę się na nich pozłościć, skrytykować i mi lepiej. Nie czytają, nie wiedzą, a mi ulży i znów ich kocham  :lol:

Your turn :D
Zapisane

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #1 : 2005-03-07, 21:24 »
Ja tam mam bloga o psach i nie mam hasła,dlatego że nie publikuje swoich myśli w a dlatego też bo jest to blog o psach,a adres podaje znajomym :wink:
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #2 : 2005-03-07, 21:59 »
Eh, nigdy nie byłam dobra w prowadzeniu pamietnikow - ani tych normalnych, ani internetowych :/ Cuz.. systematycznosc nie ejst moja mocna strona...
Jednak moje najskrytsze mysli znam tylko ja i nie zmaierzam ich ujawniac w zadnym wypadku!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #2 : 2005-03-07, 21:59 »

golden

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #3 : 2005-03-07, 21:59 »
ja mam bloga - szczerego. Gdybym mial pisac cos na papierze juz dawno zbankrutowalbym kupujac zeszyty... Wystarczą mi zeszyty wierszowane ;) Blog jest zahasłowany - hasło znają nieliczni w tym nikt z moich znajomych.
Niech sobie wszyscy myślą co chcą - to jedyne miejsce gdzie golden się może wypaplać... ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #4 : 2005-03-07, 22:08 »
Ja miałam bloga, ale można powiedzieć, że umarł śmiercią naturalną. Po prostu wybrałam tradycyjne zeszyty i czarny długopis :) . I tak mi zdecydowanie lepiej.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #5 : 2005-03-07, 22:19 »
mam bloga i pisze tam od czasu do czasu, do tego mam zeszyty w kótrych pisze wiersze, opowiadania i co mi jeszcze na łeb wpadnie :P ale na bloga mam hasło :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #6 : 2005-03-07, 22:22 »
Najpierw miałam jednego bloga którego skasowałam bo adres znali moi znajomi, teraz mam 2 z których jeden jest nie aktualny (niedługo umrze), no a teraz zaczynam od nowa, moze tym razem będzie lepiej :)
A, pierwszego bloga miałam rok, drugiego 1,5 roku a ten jest młodziutki :)

Cytuj
Poza tym poruszę jeszcze podawanie adresu znajomym. Moi w pełni realni znajomi adresu nie posiadaja.Z prostej przyczyny- po 1. nie o wszystkim powinni wiedzieć. 2- razna jakiś czas mogę się na nich pozłościć, skrytykować i mi lepiej. Nie czytają, nie wiedzą, a mi ulży i znów ich kocham


o dokładnie  :D
Zapisane

Zorba

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #7 : 2005-03-07, 22:44 »
Ujme to tak:

Kiedyś było nawet spoko,pisałam wiele rzeczy na moim blogu,ciekawych moim zdaniem,to co czuje do danego chlopaka,czy się dzisiaj popatrzył na mnie czy nie, lecz...
1.teraz w blogu przeważnie nie liczy się treść ale to czy jest pięć kalendarzy i zegarków choc tak naprawdę nikt z tego nie korzysta
2.wiele osób moze sobie wejść na twojego bloga a jezeli podałeś adres swojemy byłemu to on może się zemscić kasując go lub włamujac się lub pisać głupie komentarzy i w tym momecie automatycznie zablokowujesz sie w sobie no bo co napsizesz coś o tym jak to fajnie bylo z Bartkiem w kinie i zaraz pojawia sie komentarz "ojjej a ze mna to zerwałaś jesteś (pippipip itde)  :roll:
3.blogi sa płatne
4.80% blogow jest pisane BaRdZo NiEcZyTeLnIe (wiecie w czym rzecz  :roll: )
5.jest pelno reklam w komentarzach typu "piekny blog wejdź do mnie" albo "twoj blog jest beznadziejny" !! zamiast przeczytać choc kawalek notki i napisać komenta sensownego,do notki danej..inaczej zaragowqałby właściciel bloga,zamias ignorujac reklame wszedlby na danego bloga chcąc poznać lepiej dana osobe.
Jeżeli juz ktoś chce mieć naprawdę swój osobisty pamiętnik tak naprawdę nie powinien nikomu podawać nazwy bloga ani hasla i se tam pisac co wlezie no ale 90% z tych osob by sie wylamaly z tego postanowienia czemu? bo potrzebuja tego aby ktoś skomentowal im te choćby najnudniejsze noty ...
no nie wiem ot jest moje zdanie,nie chce tutaj reklamować bloga ale sądze że blog: www.zolnierka.blog.onet.pl jest inny niż wszystkie jest przykladem bloga nie pisanego tak jak ja swoj psize ale inaczej,jest pisany przez wyjątkowa dziewczyne,mimo dziwacznej pasji jest naprawdę cool.Pomijam to że jest moją przyjaciółką-jak macie czas wejdźcie i przexczytajcie choć dwie noty,pomijcie to co o wojsku a przeczytajcie to co ona pisze o np. snach,przekleństwach.Do Was to może nie dotrzeć do mnie dociera..
Ja od nowego roku pisze pamiętnik własnoręcznie,nie jakoś regularnie ale zapisuje coś ważnego,co sie wydarzyło,zdarza sie ze psize co dwa ,trzy dni albo że psize dopiero po miesiącu...
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #8 : 2005-03-08, 07:05 »
Ja prowadze bloga, od jakiegoś roku,ale nigdy nie bedzie on moim pamiętnikiem! Adres zna tylko kilka osob, a z moich realnych znajomych tylko jedna kumpela, której ufam,ze nikomu tego adresu nie da. (Miejmy nadzieje,ze się nie zawiodę). Piszę tam o roznych rzeczach, o koniach, o psach, czasem o marzeniach i przemyśleniach, ktore nie sa tak bardzo intymne. Nie mam hasła na bloga bo i po co? I tak każdy może je złamac, jeżeli blog dostanie się  w niepowołane rece to go skasuje i załoze nastepnego tylko dla siebie. Natomiast na blogu nigdy nie bede tak szczera, ja pisze pamietniki (już od dawna) i to jest moja forma wylewania uczuc ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #8 : 2005-03-08, 07:05 »

golden

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #9 : 2005-03-08, 14:01 »
Cytuj
3.blogi sa płatne

90% nie :krzywy:

Na blogu nigdy najskrytszych uczuc nie wyjawiam... wole je przelac markerem na sciane w moim pokoju - to tez swoisty "pamietnik" ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #10 : 2005-03-08, 14:18 »
Ja mam dwa blogi.. o jednym wiedza moi znajomi, a o drugim nie... Ale tak serio to najlepiej mi sie ,,wygadac'' w zeszytowym pamietniku i to wlasnie robie   ;)
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #11 : 2005-03-08, 14:22 »
A mi ostatnie sie skasował blog i nawet sie ciesze :P :P :P
Zapisane

oolciaa

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #12 : 2005-03-08, 14:54 »
ktos mi kiedys powiedzial ze ten kto pisze bloga i umieszcza tam swoje mysli i co robil dzis to czlowiek rozmawiajacy z meblami...ze jak ktos ma zamiar pisac.. ze zupa byla az slona.. lub ze skonczyl mi sie okres to bez sensu...ja wzielam sobie to jakos do przemyslenia..i moj blog zostal juz bez nowej notki.. mimo ze nie pisalam bzdur czy cos onb byl taki ogolny...to roztsalismy sie ze soba :)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #13 : 2005-03-08, 14:59 »
Ja mam bloga :D Notki pisze raz na miesiąc ...ale przynajmniej sensowne..przynajmniej mi sie tak wydaje :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #14 : 2005-03-08, 16:58 »
Mam bloga od ponad roku. kiedy go zakładałam, nie myślałam w ogóle, żeby zrobić z niego taki pamietnik w tradycyjnym znaczeniu. Wypisywałam cytaty, przemyślenia, jakieś zabawne zdarzenia. Z czasem zrobił mi się swego rodzaju pamietnik znajomości z Profesorem ;), ale to juz inna sprawa. Adres ma większośc moich znajomych 'realnych', pomijając samego Profesora, znajmomego księdza i kilka osób, które bliżej znają Profesora.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #14 : 2005-03-08, 16:58 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #15 : 2005-03-08, 17:12 »
Ja mam bloga od wakacji, notek raczej nie pisze o wszystkim bo znajomi mają adres. Ustawiłam sobie niedawno hasło to co chwila była prośba znajomych zebym je podała :roll: stwierdziłam ze nie wytrzymam nerwowo i nie pisze rzeczy najważniejszych :P troche żałuje... ale trudno ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

KaŚkerS

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #16 : 2005-03-08, 18:27 »
Ja mam blozka :D Nie pisze tam raczej swoich sekretow :P bo jakos nie lubie innym opowiadac o swoich problemach :P:P
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #17 : 2005-03-08, 18:39 »
mnie wkurza w blogach kilka rzeczy:
1. napisy "błagam o komenciki" itp. (boże co to, im ma się więcej komentarzy tym jest się bardziej trendy czy co?)
2. konkursy, w których nagroda jest komentarzem
3. komentarze zupełnie nie dotyczące notki
4. notki typu "wczoraj byłam w parku i karmiłam kaczki...". przepraszam, ale kogo to obchodzi?

a poza tym lubie czytać niektóre blogi i swój :P
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #18 : 2005-03-08, 18:41 »
Ja mam bloga od ponad 2 lat...na poczatku jakies głupoty pisałam,potem notki tak długie (opisujace kazdy szczegół z jazdy konnej :P) ze sie nikomu nie chciało czytać...Teraz pisze to co mysle i to co chce pisac :P To ze bylam na miescie sobie z ruda tez np. pisze :] . Adres bloga znaja moi znajomi (:]) ale i tak nie wchodza ;].  ja mam bloga na blog.pl i zakładałam jak sms kosztował 1,50 :]. Nie wszystkie blogi sa platne, na mylogu czy eblogu tez sa fajne,prawie niczym nie roznia sie od blog,pl a nic sie nie placi za nie...Fakt te reklamy typu "fajny blog wpadnij do mnie" sa wkurzajace...Najchcetniej usunelabym ksiege gosci i wszystkie spamu w komentarzach typu "wejdz do mnie"...Nie satram sie,zeby moj blog wygrywal konkursy...Kiedys mi an tym zalezalo(nawet troche wygralam :P) . Teraz wstawilam szablon z moim ulubionym zespołem, gify zamierzam pousówać i wsio :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #19 : 2005-03-08, 19:30 »
Cytuj
4. notki typu "wczoraj byłam w parku i karmiłam kaczki...". przepraszam, ale kogo to obchodzi?


Moze dla tej osoby jest to wazne. Skoro Ciebie to nie obchodzi to nie odwiezaj blogow osob, ktore tak pisza i juz, co za problem? Mnie rowniez nie bardzo interesuje notki  z tego stylu i takiego blogi omijam i po klopocie :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #20 : 2005-03-08, 20:04 »
ja mialam kilka blogow :]... jednego miałam 2 lata... a może i więcej :P... ale w końcu znaleźli go znajomi i usunęłam... :P... Potem było jeszcze pare... a teraz kilka miesiecy mam bloga na blog.gery.pl. Adres ma sporo osob, ale i tak nie wszyscy odwiedzaja ;P... Notki pisze jak mi sie chce i jak mam o czym :]... Ale jeżeli chodzi o to, zeby zapisywac takie prywatne rzeczy, to zdecydowanie wole zeszyt i długopis :)... Taki 'prawdziwy' pamietnik mialam juz w wieku 7 lat... :D :D... ehh... jest sie z czego pośmiać :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #20 : 2005-03-08, 20:04 »

Essey

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #21 : 2005-03-08, 20:14 »
A ja mam bloga...nie zastanawiam się kto to czyta, zreszta są tam same moje wiersze, które chyba się podobaja (nagrody itp. ...ach ta skromność :lol: )... adres zna tylko kilku najbliższych znajomych, w tym moja kochana przyjaciółka i okropnie jej się podoba... zresztą cała moja klasa wie że pisze wiersze, moze kiedyś dam im adres ale na razie nie chce. Jak stwierdzę że za dużo osób zna adres to ustawię hasło ;) Nie wiem czemu ale nie lubie blogów z opisem np. nowego chłopaka itp. :p po prostu takie osobiste wyznania "trochę" mnie rażą ;)




P.S. Jakby ktoś chciał www.wherever.blog.pl :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :P
Zapisane

kareena

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #22 : 2005-03-08, 20:22 »
jesli o blogi chodzi to mam kilka. jeden adres zna pare ludzi z neta (z reala nikt) a do drugiego adres znam tylko ja :)  jest tez taki zeszytowy ale to juz inna bajka :P
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #23 : 2005-03-08, 21:33 »
Mam bloga, na którym nie pisze swoich najskrytszych myśli...raczej służy mi do opisywania konkretnych zdarzeń...czasem ogólnych myśli...Od tych bardziej skrytych mam zeszyt i długopis ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #24 : 2005-03-08, 21:40 »
Mam bloga od dwóch lat. I nie mogę w nim pisać zbyt osobistych rzeczy. Powód? Znajomi.
www.malka.blog.pl
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #25 : 2005-03-08, 22:00 »
Ja jednak nie przepadam za Mylogami i zostałam na blog.pl ;)
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #26 : 2005-03-08, 22:03 »
Ja mam 2 blogi znaczy jeden, bo ten drugi to tylko szablon, a ten pierwszy to blog tylko dla mnie niby niema hasła, ale i tak tam nikt poza mną niewchodzi-i dobrze.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #27 : 2005-03-09, 07:32 »
Ja mam jednego bardzo szczerego ale malo osob go zna
lubie sie na nim wyzalic

Forum Zwierzaki

Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedz #27 : 2005-03-09, 07:32 »

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #28 : 2005-03-11, 19:14 »
Ja tłumie wszystko w sobie co nie najlepiej działa na moją psychike :( . Chciałabym mieć przyjaciółke z którą mogła bym pogadać a nie internetową strone na którą każdy może wejść i przeczytać
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Essey

  • Gość
Blog: publiczny pamiętnik?
« Odpowiedź #29 : 2005-03-11, 19:20 »
Mia, na pewno kiedyś znajdziesz prawdziwa przyjaciółkę od serca, nie przejmuj się :) A mój zwykły codziennik, w którym opisuję moje głupie życie jest na www.wild-rose.blo.pl poprzednia stronka służy do przechowywania wierszy :) Blogi sa czasem bardzo przydatne, przynajmniej mi, można zobaczyć jak widzą daną sytuację nieznajomi ludzie, to jest świetne, można się lepiej nad sobą zastanowić :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 28 zapytaniami.