Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Wasze miejsce...  (Przeczytany 3080 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Wasze miejsce...
« : 2005-06-08, 16:05 »
Czy macie takie miejsce, wasze ulubione? Takie, w które przychodzicie gdy jest wam zle, lub gdy jest wam bardzo dobrze? Lub po prostu takie w ktore bardzo lubicie przychodzic, przebywac tam...

Moim pierwszym ulubionym miejscem jest moj pokoj. Moge tam sie zaszyc na caly dzien: malowac, pisac wiersze, sluchac muzyki, jesc, spac, dolowac sie, tanczyc, spiewac, skakac na skakance itd. Moje krolestwo :)
Drugim moim ulubionym miejscem jest Traffic w centrum. Dlaczego? poniewaz moge tam spotkac mase interesujacych ludzi, rowniez ja moge tam sluchac nowych plyt moich ulubionych wykonawcow bez koniecznosci kupowania, czytac ksiazki lub po prostu przegladac nowosci. Jest takze kacik wielbicieli RPG. Przychodzi tam masa ludzi, ale trzeba to zrozumiec, bo inni widza w tym tylko sklep, ja widze w tym ostoje ciekawych charakterow ktore widac na pierwszy rzut oka, po tym kto czego slucha/czyta.
Jesli byl taki temat to przepraszam...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #1 : 2005-06-08, 16:18 »
Moim ulubionym miejscem jest kąt między moim łóżkiem a biurkiem. Lubię mój pokój, ale z niego wyjątkowo ten kąt :) Drugie moje ulubione miejsce to ogród mojej babci i dziadka na wsi. A w centrum - schody przy ratuszu :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #2 : 2005-06-08, 16:19 »
Nie mam. A chciałabym mieć, poza domem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #2 : 2005-06-08, 16:19 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #3 : 2005-06-08, 16:34 »
Kocham ogród mojej babci ;) mogłabym leżeć cały dzień na huśtawce i nie przejmować się niczym, wogóle kocham tamto miejsce bo w nim wszystkie moje problemy są jakieś mniejsze ;)
a w Warszawie niestety takiego nie mam poza domem i trochę żałuje bo chciałabym mieć takie którego nikt nie zna w którym mogłabym siedzieć i płakać, myslec, marzyć i wogóle ;) może jeszcze takie znajde :D
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #4 : 2005-06-08, 16:34 »
Mam takie miejsce to mój pokój  
a drógim takim miejscem po za domem to taki jakby park albo maly lasek,
jest extra bo ma taka czesc w której nie ma przewaznie ludzi,
sa drzewa, natura taka zeczka no i Ja! :)
« Ostatnia zmiana: 2005-06-08, 17:29 autor Staffka »
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #5 : 2005-06-08, 16:35 »
mój pokój...moje łóżko...mój kąt...żałuję tylko trochę ze drzwi i ściany są tak przepuszczalne...chciałabym mieć tam ciszę jak w studiu nagraniowym  żeby się odizolować ;)
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #6 : 2005-06-08, 17:05 »
W pokoju, przed kompem :lol:

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #7 : 2005-06-08, 17:11 »
Są dwa takie miejsca..
Stajnia, w której jeżdżę i dom mojej przyjaciółki. Potrafię siedziec tam godzinami i nie umiem wyjść ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #8 : 2005-06-08, 17:19 »
Ja mam dwa najukochańsze miejsca, gdzie mogę się schować sama ze swoimi problemami. Jest to mój pokój i plac zabaw naprzeciwko apteki. Na ten placyk przychodze zawsze po szkole i zastanawiam się nad całym dniem, nie przeszkadzają mi nawet małe bachorki biegające pod nogami ;) jestem tylko ja, moje sprawy i huśtawka ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #8 : 2005-06-08, 17:19 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #9 : 2005-06-08, 17:23 »
-stajnia
-grzybno
-w lesie z guciem :)
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #10 : 2005-06-08, 19:32 »
- fotel mój i mojego psa ( :lol: )
- łąki na przemieściach
- "kamionka" - taki mały sztuczny wodospad na rzece
- rynek, ale tylko noca, bo wtedy nikogo tam nie ma

W tych miejscach zawsze zaszywałem się, gdy było mi źle. Teraz się przeowadzam i w nowym miejscu trzeba będzie znaleźć sobie nowe miejscówki...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #11 : 2005-06-08, 20:01 »
mój pokój a konretnie jego część sypialna...tam mam wszystkie posuszone róże od Niego, jego wiersze, tam sama mogę pisać i szkicować, a gdy nikogo nie ma śpiewać...tam zrobiłam wiele "pierwszych" rzeczy z którymi jestem teraz sentymentalnie związana, tam też są moje gwaizdki (tapeta), czyli moje małe niebo i wprawiająca w cudny nastrój czerwona lampka :)

innym miejscem jest lasek niedaleko mojego domu, zabieram tam w weekendy psy i chodzę...ten las ma w sobie coś wyjątkowego zwłaszcza porankami, gdy rosa jest na trawie, a czasami nawet taka cudowne mgła i prześwitujące przez drzewa słońce...

innym miejscem jest moja działka w białymsotku, ale czuje się tam zupełnie swobodnie tylko wtedy gdy jestem zupełnie sama :)

cudowny jest także NASZ las...miejsce w którym w sumie poznałam Jego...miejsce które nas połączyło :) czasami tam chodzimy, ale tylko razem, wtedy też bardzo odpoczywam i zastanawiamy się długo co będziemy robić kiedyś, jak potoczy się nasze życie...

No i chyba to co najważniejsze...moja działka na skraju puszczy białowieskiej...mamy tam domek, psy czują się tam jak w raju...w sumie każdy kawałek tego lasu jest wyjątkowy, pójście nad zalew jest wyjątkowe, wpatrywanie się w ogień w kominku jest wyjątkowe...to miejsce pełne magii i czarów....miejsce w którym całkowicie się wyciszam...nawet asfaltowa droga jest tam taka cudowna :) można się na niej położyć i wpatrywać w gwiazdy...a po słonecznym dniu jest taka rozgrzana że robi się cudownie ciepło :) kocham to miejsce :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #12 : 2005-06-08, 20:10 »
Miejscem gdzie zostawiam moje smutki jest góra na której rośnie samotne drzewo....zawsze tam chodzę na spacer ze swoim psiakiem jeśli mam problem :) jest tam tak cicho i spokojnie.....tylko,że mam tam kawałek drogi...ale jak człowiek chce odreagować to i krótki spacerek się przyda :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

pola

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #13 : 2005-06-08, 21:08 »
parapet... i tak siedze i sie patrze na dół na przechodzących ludzi... wiem kto z kim aktualnie jest, wiem kto ma jakiego psa :P wiem kto np. kupił sobie nowe spodnie :;d: i wogóle fajnie tak sobie popatrzeć z góry na wszystkich ;)
i na parapecie najlepiej pisze sie wypracowania na polaka ;)

i gdzie jeszcze... forty bema :) gdzie mogę spokojnie pochodzić z sunią :)
i jeszcze u Anulki w domu :D bo zawsze jest co podjeśc (ciasteczka jej babci :kocham:), zawsze jest jakaś taka atmosferka :) po prostu super. i nigdy nie mogę stamtąd wyjsc ;)
i to chyba wszystko :D
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #14 : 2005-06-08, 21:45 »
mój pokoj :P Szczególnie łóżko,poduszki na nim wtulam sie i placze (czasami).
Oraz huśtawki ale to żadziej bo sa daleko :P siadam sobie i wyobrażam sobie jak to kiedyś sie hustało,jak to sie chodzilo z kims ...
I taki park,a raczej prawie las ;) Ale to też żadko,jeżeli już to z kimś pogadać.Tylko tam czesto strasznie wieje :P
I tez mieszkanie mojej przyjaciółki jak do niej przyjade ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #14 : 2005-06-08, 21:45 »

Apiska

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #15 : 2005-06-08, 21:45 »
Nie mam. A chciałabym mieć, poza domem...

Dokładnie...
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #16 : 2005-06-08, 22:14 »
Przy samotnym drzewku, w głębi pól :kocham: A na drzewku wyryte inicjały moje i moich przyjaciół :)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #17 : 2005-06-08, 22:18 »
wandal :P
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #18 : 2005-06-08, 23:27 »
Ja mam swoj pokoj, ale i w nim do konca dobrze sie nie czuje, moze dlatego ze zawsze mialam wygorowane wymagania ;). Chcialam znalezc takie miejsce gdzie moge sie wypłakac zawsze, gdzie nikt mnie nie znajdzie i bede tam sama z sobą.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #19 : 2005-06-08, 23:38 »
Hm ...takim mojim miejscem jest chyba ...kościół, zawsze tam ide gdy jest mi źle...nie zawsze sie modle, czasem po prostu ...milcze :P . Lubie tez chodzić nad jezioro, uspokaja mnie widok wody, kaczek, łabędzi, bujnej roslinności.... :)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #20 : 2005-06-09, 13:01 »
Aha, jeszcze jedno miejsce, zoo. Tylko gdyby odjąc tych wszystkich ludzi co tam przychodzą ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #20 : 2005-06-09, 13:01 »

niaania

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #21 : 2005-06-09, 13:55 »
Ja niestetynie mam takiego miejsca.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #22 : 2005-06-09, 14:43 »
Beauty ja Ci dam wandal :P
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #23 : 2005-06-09, 15:39 »
oczywiscie ze mam :D poza moim luzkiem i fotelem :lo: to mam ulubione miejsce na szkolnym boisku pod koszem do
koszykowki :D laweczki przed szkola :D i przystanek ( ale przystanek to na działce :D ) ulubione miejsce schadzek moich znajomkow i moje :) nio i oczywiscie moja klatka schodowa :kocham:

Polek :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-06-09, 15:42 autor *Antek* »
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #24 : 2005-06-09, 15:48 »
Na pewno nie mój pokoój - wije chłodem ( psychicznie oczywiscie, bo ścian z kartonu to nie mam :lol: ) i ciagle ktoś :roll: tam wtyka nos w moje sprawy... :roll:
Ja lubie park Oliwski tam czuje się wyśmienicie, wszystkie księgarnie, antykwariaty... Ło matko - moje królestwo :)
No i co najwazniejsze zoo - nie, nie te uklepane ściezki - tylko lasy wokoło - tam moge odpocząć - nikt mnie nie goni, nikt nie każe odrabiac lekcji, no jest super... albo łąka za wybiegiem jaków - :kocham:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

mafinia

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #25 : 2005-06-09, 16:45 »
nie mam.......
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #26 : 2005-06-09, 17:38 »
jesli chodzi o miejsce poza domem- Forty Bema...zawsze sie znajdzie jakies wolne miejsce do siedzenia na trawie ;) najlepiej mi sie siezi na boisku :;d: a pies przy mnie :kocham:
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #27 : 2005-06-09, 17:41 »
Boks mojego kochanego Hercia którego od września nie widziałam :( Poza tym lubię spacery po poznańskim Starym Rynku i Cytadeli, zwłaszcza latem (miło się kojarzy:])
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #27 : 2005-06-09, 17:41 »

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #28 : 2005-06-09, 17:56 »
Moim ulubionym miejscem jest takie bagno z rozlewiskami w lesie na których zamieszkała rodzina bobrów. Tylko niestety ok 10km drogi piechotą, więc nieczęsto tam mogę być. 
Kiedyś był to taki stary dąb, dopoki go nadleśnictwo nie wyrżnęło... chamy...
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #29 : 2005-06-09, 18:20 »
dziewczynki juz wspominaly a ja zapomnielam :P Forty Bema gdzie jest zielono i czuje sie tam jak w raju :kocham: zawsze sie mozna schronic w chlodzie drzewek :D i trawka jest tak zielona ze milo popatrzec :D (tylko mogli by troszke fosy oczyscic bo ta woda jest ne zaczysta ;) )
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 27 zapytaniami.