Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Burunduczek  (Przeczytany 11487 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfka Nenar

  • Gość
Burunduczek
« Odpowiedź #60 : 2002-08-17, 23:28 »
Chodzi o tą co pisze, że jej się nasze forum nie podoba na ptakach :?: Mi też do gustu nie przypadła
Zapisane

matusia

  • Gość
Burunduczek
« Odpowiedź #61 : 2002-08-19, 20:02 »
Miałam taką nadzieję :P  A tak na boku  to się ( mam nadzieję ) spór zakończył
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Burunduczek
« Odpowiedź #62 : 2002-08-21, 00:41 »
A mogłabyś mi podać linka na to forum od 7-u boleści i z wariatką jako właścicielką (jak można płakać, że ktoś cię zbanował na forum z którego i tak nie korzystasz?)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Burunduczek
« Odpowiedz #62 : 2002-08-21, 00:41 »

myszka

  • Gość
Burunduczek
« Odpowiedź #63 : 2002-08-21, 10:23 »
Wiecie że jej ojciec się teraz wziął do kłótni z Grzesiem?  :shock: a w ogóle to poczytajcie co ta Joanna wypisuje, przecież to jest chore, cały czas nas gnoi że jak Grzesio może zapraszać na nasze forum jak tu nie ma fachowców od ptaków i że to jest nieuczciwe, itp. A on nie napisał nic nt. fachowej pomocy, napisał tylko,że tu jest forum na którym można spotkać miłośników zwierząt i ptaków. Taka jest prawda. A że dział ptaki jest niewielki, no i co? to się rozbuduje, jeżeli oni przyjdą tu ze swoją wiedzą i upodobaniami. Jakoś mamy tu miłośników wszelkiego życia i dobrze się rozumiemy czy nie? Wszystko się właśnie chyba rozbija  o zazdrość? taką żeby czasem oni nie chodzili na inne fora, broń Boże. A jak napisałam tam pytanie o co się denerwują z tym linkiem do nas, czy podpisali cyrograf,że juz żadne inne forum tylko to, to Gosia stwierdziła że ja nic nie rozumiem. A jeszcze wam powiem że tę kłótnię nakręciła nie tyle sama Gosia co ta Joanna, która jest Bóg wie kim, bo nie ma twarzy i nazwiska, przynajmniej dla nas. Ona cały czas bluzga i podburza, odsądza nas od czci i wiary bo nie mamy dużego działu o ptakach :roll:
A Gosia się do tego włączyła, I nikt nie może powiedzieć że my tu zaczęliśmy kłótnię bo ten post Marty nas rozśmieszył i tyle, a ta "akcja" której planowanie nam się zarzuca, miała byc tylko ot, przejściem tam i w najgorszym przypadku napiseniem identycznego postu z zamianą tylko nazw forów. Dopiero to co tam zastaliśmy, sprowokowało naszą złość. Gosia sama pisze do Matusi, czy by się nie broniła jakby zobaczyła wypisywane oszczerstwa o sobie. A gdy my stosujemy tę zasadę to jesteśmy podli i źli i atakujemy dzieciątka  :twisted:
Zapisane

matusia

  • Gość
Burunduczek
« Odpowiedź #64 : 2002-08-21, 10:52 »
No widzisz mycha...... Ja niedługo jak tak dalej pójdzie to ja sprowadzę mojego tatę powiem mu  żeby napisał że widzi w moich oczach pierwsze stresy że kogoś obraziłam!!!
No ale przeszłam z Gisiuą na maila i sobie wszstko co do tego 7 latka wyjaśniłyśmy. Powiedziała że to była odpowiedź na moje oszczerstwa związane z nią.
Nop ja nie wiem jakie ale żeby nie mieć już nic z tym wspólnego i mieć czyste konto to ją przeprosiłam.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 21 zapytaniami.