Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jak często jeździcie?  (Przeczytany 2744 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Jak często jeździcie?
« : 2005-08-16, 18:46 »
No właśnie: jak często jeździcie konno w ciągu roku szkolnego? (bo w wakacje to wiadomo... zupełnie inna sprawa...)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #1 : 2005-08-16, 19:11 »
5-6 razy w tygodniu jestem u koni a jak jestem to już raczej jeżdżę ;)

MagdaSz

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #2 : 2005-08-16, 19:15 »
zaleznie od pogody nauki i w ogole.. no ale srednio to moze 2x.. w sesji wiecej  :lol: ale moze sie uda czesciej jesli zamieszkam przy stajni?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedz #2 : 2005-08-16, 19:15 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #3 : 2005-08-16, 19:23 »
ja różnie,jak w stajni w której płace to zazwyczaj raz w tygodniu,a jak u znajomego to ze 2 razy (jeździłabym częsiej ale musze dojezdzac 40 min i nie zawsze mam czas)a takto u koni albo tu albo tam jestm zazwyczaj co weekend
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #4 : 2005-08-16, 19:27 »
cóż, raz w tygodniu i bardzo żałuję.
Zapisane

palomka

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #5 : 2005-08-16, 19:32 »
ja w wakacje lub ferie, czy wszystkie wolne dni to jestem w stajni, pomagam przy konikach i jeżdżę ;) narazie niemam swojego konisia więc niemam obowiązku i w ciągu roku przychodze do stajni tylko w weekend, a czasami jak nie ma za dużo lekcji i nauki, to też w ciagu tygodnia i zawsze jak jestem w stajni to jeżdżę ;) a mam blisko stajenkę, bo jedynie 2 ulice dalej ;)  :jupi2:
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #6 : 2005-08-16, 19:38 »
2 razy w tygodniu :(
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #7 : 2005-08-16, 20:29 »
Ja jeżdże tylko wtedy kiedy mam wolny czas i ochote. nie moge dokladnie określic czy raz czy dwa na tydzien ale powiem że staram się jak najczęściej. a w wakacje o nawet co kilka dni :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #8 : 2005-08-16, 21:49 »
No ja niestety nie jeżdżę zbyt często. A to wszystko przez kasę :/ Z drugiej strony nauka. A z jeszcze następnej strony- rodzice. Mojego kolana już nie biorę pod uwagę bo 2 lata to już chyba sporo czasu...W tym roku szkolnym planuję jeździć raz na 2 tygodnie. Wiem, że to bardzo rzadko ale byłabym szczęśliwa gdyby udało mi się chociaż tak.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedz #8 : 2005-08-16, 21:49 »

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #9 : 2005-08-16, 22:27 »
Niestety pracuje od 7 do 16 więc, póki jest długo jasno jestem w stajni 4 razy w tygodniu (weekend i wtorek i czwartek).
Zimą weekendy no i jak sie uda to czasami w tygodniu a co do wsiadania to ze mną różnie bywa jak mam ochote to wsiadam ale nie zdaża się to często, pracuje z końmi z ziemi albo ucze kogoś albo zawsze sobie znajde jakies inne zajęcie roboty na gospodarstwie dużo. Ja mam takie okresy że jak załapie to przez jakiś czas jeżdze ile się da a czasami mam okres że tylko z musu wsadzam tyłek w siodło  :;p:

mydziulek

  • Gość
Odp: Jak czesto jezdzicie??
« Odpowiedź #10 : 2005-08-16, 22:40 »
Ja w ciągu roku szkolnego jeżdżę średnio 6 razy w tygodniu, bo raz w tyg mam szkolę językową - niestety ;) Mam nadzieje ze w tym roku nie bede zmuszona do chodzenia do szkoly jezykowej i bede mogla ten czas spedzac w stajni :D
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #11 : 2005-08-17, 11:17 »
W roku szkolnym jestem w stajni kiedy tylko mam mniej lekcji zadanych. Najmniej dwa razy w tygodniu. A w wakacje jestem zawsze wtedy kiedy jest trener ;) Czyli praktycznie codziennie bez niedziel i czasem sobót i poniedziałków ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #12 : 2005-08-17, 14:02 »
U mnie niestety zawsze tak wychodzi ze raz na tydzien to i tak dla mnie szczescie :| Kasa, czas i takie tam bzdury. A teraz znowu mialam przerwe :(
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #13 : 2005-08-17, 14:59 »
5-6 razy w tygodniu.. Aktualnie codziennie 5 koników.. A zimną/wiosną przybędą kolejne młodziaki do pracy.. Eh.. Stajnia to mój drugi dom..
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #14 : 2005-08-17, 15:13 »
U mnie niestety zawsze tak wychodzi ze raz na tydzien to i tak dla mnie szczescie :| Kasa, czas i takie tam bzdury.
Mam tak samo..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedz #14 : 2005-08-17, 15:13 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #15 : 2005-08-17, 16:58 »
zazwyczaj w każdą niedziele chyba że jakieś wyjątkowe sytuacje lub szlabany, w ziemie czasem sie zdarzy ze na narty zamiast na konie pojade, teraz miałam złamaną rękę to w zimie bywałam tak nawet, ale też tylko pobyć, ew. mi sie udało pozamiatać :lol: i zdjęcia robiłam. później od wiosny dzierżawiłam konia to się zdarzało 2 razy w tygodniu nawet + sobota i niedziela, w wakacje tylko w ubiegłym tygodniu bywałam w stajni, bo nie dałam rady kiedy indzie, a jest też możliwość dzierżawy konia od października więc w zależności od ilości nauki może uda mi się tak jak wiosną jeździć...
Zapisane

Alii

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #16 : 2005-08-17, 22:10 »
Ja w stajni jestem raz w tygodniu, ale może niedługo uda mi sie być częsciej :P Jedyny problem, że do mojej stajni jest okropny dojazd ;(
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #17 : 2005-09-02, 22:22 »
Ja jak mówiłam 2 razy w tygodniu, ale chciałabym 3 ;)
« Ostatnia zmiana: 2006-05-20, 23:09 autor Labradorka »
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #18 : 2005-09-07, 18:25 »
w wakacje to wiadomo codziennie...
a w roku szkolnym to teraz w liceum 3 razy w tygodniu, wsiadam po 2 h a jak się tylko uda to częściej... zależy jak nauka i co z okropnym dojazdem?? taa...
Zapisane

Ritka

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #19 : 2005-09-07, 20:23 »
 a ja 6 razy w tygodniu :)

przed zawodami 7...
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #20 : 2005-09-07, 20:39 »
ja niestety tylko raz w tygodniu i to też nie zawsze bo jestem uzależniona od rodziców, bo jedyny możliwy dojazd to samochodem, a nawet jakbym chciala na piechte lub rowerem to by mi mama nie pozwolila :/ ale w tym roku probuję kombinowac zeby częściej się dało, o ile znajdę inną stajnię, bliżej i z lepszym dojazdem ;) narazie mialam przerwe wakacyjną i juz strrasznie mam ochotę do koniśków :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedz #20 : 2005-09-07, 20:39 »

anieszka

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #21 : 2005-09-07, 20:58 »
w tej chwili rzadko bo czasu brak, ale za dwa trzy miechy będe 5-6 razy dziennie :P
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #22 : 2005-09-08, 18:26 »
Ja jezdze raz w tygodniu... Dobre i to :D
Zapisane

Qnia

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #23 : 2005-09-08, 21:02 »
Ja rowniez jezdze raz w tygodniu niestety, chodzi o kase, nauke, rodzice i tak dalej. Szkoda ze tak malo czasu spedzam z konmi i jeszcze moi rodzice zastanawiaja sie czy mi nie zabronic bo konie to bardzo niebezpieczy sport, jeszcze moja kochana przyjaciolka spadla to juz wogole. Ale musze sie trzymac ja konie zabardzo kocham i juz bardzo sie napracowalam namawiajac rodzicow na ten sport, bo od poczatku nie chcieli sie zgodzic. A tak wogole to musze troche radziej chodzic na konie bo ja pokrywam koszty ze swojej kieszenia, a kieszonkowych nie dostaje, a pieniedzy wciaz ubywa i ubywa ,niestey.
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #24 : 2005-09-08, 21:09 »
No cóż, ja się musze teraz trochę ograniczać. Napewno minie baaaaaardzo duzo czasu zanim wybiore się w teren. narazie tylko w kółko po ujeżdżalni, zanim nie opanuję jako tako galopu w pełnym siadzie :?
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #25 : 2005-09-09, 07:27 »
hm czy dobrze rozumiem że się ścigałyście - bo to między innymi ty jeśli dobrze pamiętam - nie potrafiąc dobrze galopować?

Raven

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #26 : 2005-10-20, 18:51 »
Jestem w stajni 5-6 razy w tygodniu, jeżdżę na przeważnie 3 koniach dziennie...  :wink: Niestety czwartek mi zawsze odpada, bo wracam późno ze szkoły i nie wyrobiłabym się ze wszystkim :| No, ale dla chcącego nic trudnego :P , więc mam zamiar i na czwartek "upchnąć" jazdy :)
Zapisane

kasiunia

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #27 : 2005-10-21, 15:24 »
Ja pomagam w pewnwj stadninie i jeżdżę tam za darmo więć moge przyjechac codziennie żeby pojeździć.Głównie jestem tam 4 razy w tygodniu.No i wakacje codziennie(o ile gdzieś nie wyjadę)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedz #27 : 2005-10-21, 15:24 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #28 : 2005-10-21, 15:44 »
dawniej raz w tyg. teraz pewnie 2 razy w tyg. bede wsiadac po 2h a bywać tak o zeby pomoc czy soć to pwenie czesciej tylko do tej mojej stajni jest strasznie daleko...niestety...
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Raven

  • Gość
Odp: Jak często jeździcie?
« Odpowiedź #29 : 2005-10-21, 18:38 »
do tej mojej stajni jest strasznie daleko...niestety...
A mi się udało, że mam stajnię w miarę blisko i na rowerku sobie tam pedałuję :) Góra 25 minut jazdy i już jestem na miejscu :)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.