Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: foto instrukcja  (Przeczytany 1034 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
foto instrukcja
« : 2005-11-15, 18:39 »
prosze was o pomoc bo nie jestem w stanie stanąć na wysokości zadania bez pomocy kogoś obeznanego mianowicie prosze o instrukcje na temat zakładania  owijek jakies foto moze bo zostałam o to poproszona...... a nie radze sobie może jakies specjalnie tricki są..... bo mam takjakby swoje kunie- dwa siwki <moze będą foto> i mam  na tekie zobie nie oficjalne zawody porządnie "ustroić" i zrobić im między innymi koreczni- no problem   zapleśc ogony- to samo    i założyć czarne owijki- help   a tak to z resztą sobie poradze  prosze o pomoc. a ijeszcze jedno poytanko co zrobic gdy koń jest zbyt nadpobudliwy i gdy jak sie już na coś napali to jest problem go zatrzymać i uspokoić poprostu szaleje i do tego jest doś pokaźnych rozmiarów więc nie latwo go zatrzymać co z nim zrobić jeśli o  w parze w bryczce gdy jeden z koni idzie stępem on stawia nogi jak przy galopie tak sie napala na bieganie  help :help: :help: :help: :help: :help: :help: z góry dzieki za pomoc
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: foto instrukcja
« Odpowiedź #1 : 2005-11-15, 18:50 »
no problem zaplesc ogony- to samo
w zaplataniu ogonów jestem nawet dobra.. niestety zdjęc nie mam..ale sprobuje słownie wytłumaczyc...musze jeszcze tylko opraciwać jak w miare czytelnie to opisac..:D
(jest tez mozliwość zeby nie zaplatać ogona bo taki tez ładnie wygalda)
<mozesz tez w google wpisac zaplatanie ogonów i moze COŚ tam sie znajdzie..:D>
aha wiec tak warunek jest taki ze mosisz umiec dobierany robic...(to nie jest takie trudne)
co do grzywy to jezeli to nie sa prwstizowe zawody to mozesz zrobic siake konikowy na grzywie zostawiajac grzywke w spokoju (zaplotłam tak Rebece na zawodach obozowych)

aha czasem lepiej konie wygladaja z "rospuszczonymi włosami" niz z "dziwnie" zaplecionymi..
takie jest moje zdanie..:D
MadiM

p.s. zamieszcze zdjecie mojej rebci z zaplecionymi ogonami i grzywami jak znajde...
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: foto instrukcja
« Odpowiedź #2 : 2005-11-15, 18:53 »
ale ja miałam na myśli tylko owijki a co do ogona to no problem tak samo ja grzywa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: foto instrukcja
« Odpowiedz #2 : 2005-11-15, 18:53 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: foto instrukcja
« Odpowiedź #3 : 2005-11-15, 19:17 »
aha sory nie skapowałam
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: foto instrukcja
« Odpowiedź #4 : 2005-11-15, 19:18 »
mroczna końcówkę owijki (reszta zwinięta w twojej dłoni) przykładasz od wewnętrznej strony nogi i zaczynasz zawijać w kierunku ogona czyli do tyłu ;) i potem z ręki do ręki dookoła nogi... zaczynaj w połowie wysokości nadpęcia idac w dół na staw pęcinowy, potem dopiero do góry idziesz i wracasz ew...staraj się kończyć zawijać w połowie lub wyżej i powinien wyjść ci tak że rzep zapina się do tyłu, fotograficznie nie mam

btw co to za zawody? między stajenne? na uj normalnie nie można w owijkach, a na skoki lepiej ochraniacze, bezpieczniej

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: foto instrukcja
« Odpowiedź #5 : 2005-11-16, 17:03 »
nie nie takie sobie między gościmi którzy trzynają u nas konie a nami ale sobie tak zarzyczyli a że ja opiekuje sie ich końmi<tzn prywatnymi> to mnie powierzono to zadanie a pozatym chcą sobie szczelić foto takich odpisowanych konisiów
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 23 zapytaniami.