Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Boże Narodzenie-i Nowy Rok 2006- życzenia  (Przeczytany 5465 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ESIO

  • Gość
Życze wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia :prezent:
Z okazji Nowego Roku będą pózniej
Piszcie także o tym co myślicie o tych dniach :stuka:
« Ostatnia zmiana: 2005-12-31, 16:41 autor ESIO »
Zapisane

ilam

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #1 : 2005-11-21, 10:16 »
mi się wydaje że to jeszcze za wcześnie  na składanie życzeń
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #2 : 2005-11-21, 12:55 »
Lepiej życzenia złożyć wcześniej niż wcale :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedz #2 : 2005-11-21, 12:55 »

ilam

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #3 : 2005-11-21, 13:08 »
no jasne tylko bez przesady jest jeszce miesiąc do świąt a tu już życzenia, pozatym życzenia złożone przed nimi samymi są najbardziej ciepłe i miłe bo się czuję tą niepowtarzalną atmosfere....

...to jest  moje zdanie.
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #4 : 2005-11-21, 13:48 »
skladalam zyczenia w topicu zeszlorocznym (a jak nie to w tym sprzed 2 lat :P) i je podtrzymuje wiec nie bede sie powtarzac :P
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #5 : 2005-11-21, 14:43 »
To jeszcze miesiac :roll: Esio brakuje Ci pomysłów na nowe tematy? :| pozatym jeszcze adwentu nawet nie ma. Ehh... ja się wstrzymam jeszcze miesiąc.
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Jaśka

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #6 : 2005-11-21, 14:58 »
dokladnie, jeszcze zdarzymy sobie zlozyc zyczenia ;)
A pozatym mozna przeciez odswierzyc zeszloroczny topic niz tworzyc nowy :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #7 : 2005-11-21, 15:31 »
Boziu, nawet mi nie wspominajcie o Nowym Roku, po pierwsze pies mi będzie przez te durne huki miesiąc chorował (zabić wszystkie szczeniaki z petardami i rodziców też) po drugie sesja... Nie śpieszy mi się wcale...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #8 : 2005-11-21, 16:16 »
w sumie myślę, że Esio poszedł z duchem czasu ;), przed chwilą bowiem na TVN24 widziałam oficjalne zapalenie światełek na najwyższej choince w Europie, która jest w Lizbonie....
ależ się ludziom do świąt spieszy ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedz #8 : 2005-11-21, 16:16 »

thrilly

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #9 : 2005-11-21, 17:18 »
no co nie czepiajcie się.. od przynajmniej os tygodnia już są lampki i choinki w hipermarketach :D ja wszystkim życzę aby dobrze pokierowali swoim życiem, bo każdy jest kowalem własnego losu i nie będę tu życzyć miłości, forsy, tony czekolady czy niewiadomo czego , wszystko co dobre/złe też/ to przede wszystkim nasza zasługa :)
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #10 : 2005-11-21, 18:21 »
ja narazie zachwycam się wszyskimi lampkami :) od października nie moge sie doczekac świąt :P :P no ale jeszcze tylko 32 dni ... roche duzo .. nie wytrzymam. A na życzenia jeszcze przyjdzie czas ..
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #11 : 2005-11-21, 21:38 »
A w sumie to jest może  jeszcze miesiąc za wcześnie

« Ostatnia zmiana: 2005-11-21, 21:57 autor ESIO »
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #12 : 2005-11-21, 21:45 »
Bosz... Esio chcemy, ale nie uwarzasz że za wcześnie? Poczekaj miesiąc bo moim zdaniem takie przyśpieszanie tylko psuje cały nastruj :| sory ale nie czaje takiego czegoś :roll: jestem katoliczką i przedemną czas oczekiwania, modlitwy- adwent. Teraz trzevba się skupić, pomodlić, rozważyć życie a dopiero potem cieszyć się świętem. Dla mnie poprostu to jest troche obrażanie religi i jeśli jesteś katolikiem to poczekasz. No chyba że miesiąc przed to już święta :roll: . Może uznacie mnie za "świetą"...nie, ja też jestem człowiekiem ale do religi podchodzę inaczej, z ważnego powodu...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

ESIO

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #13 : 2005-11-21, 21:59 »
Tu MoNa trafiłaś: poczekam bo jestem katolikiem 8)
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #14 : 2005-11-22, 13:12 »
Esio... - ulżyj już sobie i daj siana z tym nabijaniem, bo mi już coś w głowie się dzieje.
A co do świąt - bardzo się ciesze, bo kocham ten klimat, lubię sie najeść, kocham śnieg i w ogóle, jednak wiele więcej wspomnien mam związanych z latem.

Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedz #14 : 2005-11-22, 13:12 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #15 : 2005-11-22, 13:17 »
Myślę, że ludzie tęsknią za tą bliskością i nastrojem który dają święta. Co by się nei mówiło, to nie tylko prezenty... ;) To jednak wyjątkowe dni bez względu na poziom wiary... (A komercjalizowanie tego jest wkurzające... :( )
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #16 : 2005-11-22, 13:25 »
Ze względu umieściłem tu ten wątek takiego żeby klimat był jeszcze lepszy niż jest na tym forum :idea:
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #17 : 2005-11-22, 13:44 »
Ze względu umieściłem tu ten wątek takiego żeby klimat był jeszcze lepszy niż jest na tym forum :idea:

Esiu a o co ma chodzić w tej wypowiedzi bo nie mogę zrozumieć? :roll:

A co do topicu-jestem za odświeżaniem topicu z życzeniami sprzed roku-lepsze to niż zakładanie kolejnych wątków,zaśmiecanie działów...

Esiu nie wiem czy wexmiesz sobie to do serca-jeśli tak dobrze, jak nie-to łaski bez:

NA TYM FORUM ILOŚĆ POSTÓW NIE JEST NAJWAŻNIEJSZA
« Ostatnia zmiana: 2005-11-22, 13:46 autor Kucyk_Hermiona. »
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #18 : 2005-12-07, 22:22 »
Wiem o tym, to jest jasne, wiedza jest najważniejsza :D
Jak nie rozumiesz mojej poprzedniej wypowiedzi to trudno :P

Esiu a o co ma chodzić w tej wypowiedzi bo nie mogę zrozumieć? :roll:

A co do topicu-jestem za od¶wieżaniem topicu z życzeniami sprzed roku-lepsze to niż zakładanie kolejnych w±tków,za¶miecanie działów...

Esiu nie wiem czy wexmiesz sobie to do serca-je¶li tak dobrze, jak nie-to łaski bez:

NA TYM FORUM ILO¦Ć POSTÓW NIE JEST NAJWAŻNIEJSZA



Data wysłania: 2005-11-22, 14:56
Zapraszam!!!
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #19 : 2005-12-08, 16:11 »
Piszcie także o tym co my¶licie o tych dniach :stuka:

Nie lubię świąt... co roku jest to samo... Kupowanie dennych prezentów, pieczenie ciasteczek, pełno żarcia... zawsze w Wigilię mam doła i z wszystkimi sie kłóce... (no i chyba ten głupi przesąd że tak jak w wigilie bedzie przez cały rok sie spełnia bo ten rok mialam do dupy :(:( mam big doła i nie zapowiada się na to zebym z niego wyszła... :(:() Nie ma tej fajnej atmosfery jak z amerykańskich filmów... zawsze jest mi smutno i nie mam sie z czego cieszyc :(:(
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #20 : 2005-12-08, 16:33 »
Dee nie smutaj, u mnie to samo. I z roku na rok jest coraz gorzej...może dlatego że już w to nie wierze? No i już nie ma z nami brata...a to dołuje w święta najbardziej ;/
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedz #20 : 2005-12-08, 16:33 »

Arya

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #21 : 2005-12-08, 16:41 »
Cytuj
Piszcie także o tym co myślicie o tych dniach

U mnie Święta to nie Święta, chociaż moja mam stara się, żeby tak było. Nie ma pieczenia pierniczków i kruchych ciasteczek - są krzyki o to, że ojcu śmierdzi ryba, a na zapach ciasteczek wrzeszczy, że jego dom to nie cukiernia. Są wieczne problemy o to, czy jedzie się do dziadków czy nie.. Wybór prezentów jest chyba najgorszy w tym wszystkim. Lubię kupować dla innych różne drobiazgi, ale sama z reguły nie dostaję tego, czego chcę. Na przykład - w tym roku chciałabym dostać odtawrzacz MP3, albo nową komórkę. Nic z tego, bo ojciec mówi, że "nie zasłużyłam", i że skoro dzwonię tylko do mamy, to niech ona mi kupi, a nie on.
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #22 : 2005-12-08, 17:40 »
Ja zazwyczaj na Święta staram się żeby były one spędzone w miłej atmoswrze i tak zazwyczaj jest :wink:
Oczywiście osoby które są też :wink:
U mnie. :mrgreen:
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #23 : 2005-12-09, 16:30 »
DeeDee, ja mam to samo. Zawsze zjadam tylko barszczyk z uszkami żeby nie zranić rodziny. Od wczoraj mam dziwnego ducha świąt, wszystko przygotowałam na święta, porządki itp. Dzisiaj wszystko zniosłam i w tajemnicy poukładałam. Jak wróci, będzie zachwycona. Poprosiłam ją, żeby kupiła 2 baterie 1.5 v bo do Mikołaja grającego i tańczącego, bo chca chcę powkurzać :P
Tylko podstawki pod małą choinkę znaleźć nie moge.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #24 : 2005-12-12, 19:20 »
  Na przykład - w tym roku chciałabym dostać odtawrzacz MP3, albo now± komórkę. Nic z tego, bo ojciec mówi, że "nie zasłużyłam",
Też chcę odtawrzacz mp3 i też pewnie go nie dostanę z tego powodu co ty że niby "nie zasłuzyłam". Komórke nawą niedawno miałam i mi zaje**** hmm tereaz tez mam nową ale jest gorsza od tamtej... (a nie mam takiej samej jak wczesniej bo jak to powiedziała mama: jestem nieodpowiedzialna, lekkomyślna, nie wiem gdzie co daje, niczym sie nie przejmuje)

a co do świąt to dodam jeszcze: że jeszcze bardziej mnie dołują te wszystkie reklamy (np. na polsacie) o świętach że to czas radości, kupowanie super wymarzonych prezentów,  że wtedy sie wszystko przebacza, wszyscy są weseli i uśmiechnięci, jest super, nikt sie niczym nie przejmuje i ze spędza sie je w miło w rodzinnym gronie z idealną świąteczną atmosferą.... Dzisiaj jak to widziałam to prawie sie poryczałam :( właśnie wtedy uświadomiłam sobie ze u mnie to chyba nigdy tak nie będzie... chociaż bardzo bym chciała... :( ale z Każdym dniem mam większego doła...Nic nie robie tylko bezsensownie leże na łóżku i sie dołuje...  I im blizej świąt tym coraz bardziej czuje że ich nie cierpie :(:(
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #25 : 2005-12-14, 22:08 »
Myślałem, że ten temat będzie wesoły, ale jest bardzo smutny :(, dlaczego prosze piszcie o czymś weselszym to nie jest czas żeby się dołować :!!!: :!!!: :!!!:
Rozweselcie się :)
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #26 : 2005-12-15, 19:34 »
Najwspanialsze dni w roku :D
W Boże Narodzenie i Wigilie wspaniała atmosfera bez zkłótni zmartwień z rodzinką itp:D
W Sylwestra siedzenie do późna oglądanie sztucznych ogni impreza extra zabawa  i wogóle! :mrgreen:  suuper :)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #27 : 2005-12-15, 19:35 »
dlaczego prosze piszcie o czyms weselszym
Eee?
Pozatym moim zdaniem te święta dziwne jakieś, nie wiem. Jakoś nie czuje żeby się zbliżały. Pierwszy raz nawet ubiernie choinki mnie nie ucieszy, no nie wiem. Chyba dziwnieje ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedz #27 : 2005-12-15, 19:35 »

DeeDee13

  • Gość
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #28 : 2005-12-16, 14:35 »
prosze piszcie o czym¶ weselszym to nie jest czas żeby się dołować :!!!: :!!!: :!!!:
Rozweselcie się :)

Gdyby to było takie proste... Bo u mnie jest coraz gorzej... =(  Ja nie mam o czym wesołym pisać :(:( noo jedynie to sie ciesze na prezenty... mp3 dostane chyba na urodzinki bo mam w styczniu więc już niedlugo :P:P
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Boże Narodzenie i Nowy Rok 2006
« Odpowiedź #29 : 2005-12-16, 15:10 »
A ja dzisiaj choinki widziałam..
Ja chyba założę w sierpniu topic "złóżmy sobie świąteczne życzenia"...
Wszystkie sklepy/firmy już trąbią o świętach bo chcą wyprzedzić konkurencję. Ja tam wolę 24 grudnia i w nocy 1 stycznia składać życzenia, a nie 6 miesięcy wcześniej ;)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 27 zapytaniami.