Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: żaba kaleka i basen w pokoju  (Przeczytany 1593 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
żaba kaleka i basen w pokoju
« : 2005-12-03, 15:12 »
Hej jakieś 3 godziny temu rozwaliło mi się akwarium i 45 litrów wody wylało mi się na parkiet w pokoju ( wymiary 2,5 na 2 więc było koło 1 cm wody)  ( skutki można przewidzieć - zniszczony parkiet ) i właśnie. NIe przeżyły tego 3 neonki ( zostały 3 przy życiu ) więc mam pytanie, czy jeśli kupię większe akwarium ( bo narazie wszystkie żywie ( welon, 3 neonki, kardynałka i 3 żabki )  są w 15 litrach ! ) to muszę dokupić neonek ? Jak długo wytrzymają moje biedne rybuchny w tak maleńkim akwa. A właśnie i jednej żabce odcięło łapkę ! ( patrz rysunek ( ale se celło ) )

Czy ona przeżyje, czy trzeba jej to jakoś odkazić jeśli nie leci jej nic specjalnie z tej łapy. no i jeszcze woda jest prosto z kranu więc jest chlorowana. Czy jest ajkiś preparat likwidujący chlor ?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: żaba kaleka i basen w pokoju
« Odpowiedź #1 : 2005-12-03, 15:32 »
Neonek będziesz musiała dokupić do minimum 8 sztuk. Akwa najlepiej kupić jak najszybciej, a kiedy by Ci się to udało?
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: żaba kaleka i basen w pokoju
« Odpowiedź #2 : 2005-12-03, 15:45 »
delkiatnie zasugerowałam mamie żeby kupiła je na mikołajki ale pewnie już ma prezent. jeśli będe miała farta to w ciągu 2 dni a jeśli nie, to oddam do przetrzymania kumpeli, ale miałaby wtedy 2 welony ( w tym jeden ogrooomny ) w 50 litrach.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: żaba kaleka i basen w pokoju
« Odpowiedz #2 : 2005-12-03, 15:45 »

pańdzia

  • Gość
Odp: żaba kaleka i basen w pokoju
« Odpowiedź #3 : 2006-04-19, 16:22 »
wiesz dory to troche głupio zabrzmi ale powinas isc z swoja zabka do weta :( a po za tym jak sobie ta noge(lape)uciela przez akwarium czy poprostu??
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: żaba kaleka i basen w pokoju
« Odpowiedź #4 : 2006-04-20, 13:24 »
pańdzia to akwarium rozwaliło się pół roku temu ;]
niestety przyjaciółka nie mogła przyjąć rybek. żabki i neonki odeszły z powodu przerybienia, szoku  i przebywania w wodzie prosto z kranu :|
pańdzik i proponuje patrzeć na datę wysłania postu :) na tym forum sa niestety bardzo surowe zasady i nawet bana można zarobić więc lepiej nie odświeżać tematów starszych niż 2 miesiące :P
i tak. Zbiło się przy mnie. Potem miałam cała rękę zakrwawioną bo kawał szkła mi na nią spadł
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pańdzia

  • Gość
Odp: żaba kaleka i basen w pokoju
« Odpowiedź #5 : 2006-04-20, 21:51 »
przepraszam ale nie patrze na daty ale chyba zaczne ;p
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 26 zapytaniami.