Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: obóz konny  (Przeczytany 2584 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
obóz konny
« : 2006-05-16, 17:39 »
Co sądzicie o tym obozie konnym???      http://www.hotelstrzecha.pl/konie.php
Może ktoś tam był???
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Princessa

  • Gość
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #1 : 2006-05-16, 19:57 »
fajnie sie zapowiada :P sie zastanawiam czy tam nie przybyc kiedys :P Rajd :kocham: jazdy w terenie :d bosko musi byc i wcale nie tak drogo...
Zapisane

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #2 : 2006-07-03, 23:58 »
ja już tam byłam w pierwszym turnusie bardzo polecam to miejsce miła atmosfera ,piękne tereny, konie dobrze wyszkolone, swoboda w jeżdzie, można jeżdzić stylem angielskim albo westernowym,narajdzie było ekstra spaliśmy przy ognisku pod gołym niebem, niedługo na tej stronie będą zdjęcia nasze z obozu i wierszyki o konisiach które sami układaliśmy.
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Forum Zwierzaki

Odp: obóz konny
« Odpowiedz #2 : 2006-07-03, 23:58 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #3 : 2006-07-04, 12:16 »
Mogłabyś napisać o tym obozie coś więcej? Np. poza jazdami cos jest w programie, czy nie?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #4 : 2006-07-04, 17:58 »
poza jazdami jest wielki basen na którym można nieżle popływać, jetst siłownia z pełnym wyposażeniem, pink- pong, bilard darmowy, można wychodzić do miasta, 4 dnia obozu mieliśmy iść do parku linowego ale mieliśmy karę za złamanie regulaminu obozowego i nie poszliśmy. fajne jest też zdawanie na odznakę jeżdziecką; popularną , brązową , srebrną i złotą. można opiekować się jakimś konisiem, ja opiekowałam się rajgoną i jej żrebaczkiem. rajgona jest białą klaczką więc codziennie musiałam ją myć. wieczorami są zajęcia wieczorne typu ognisaka, oglądanie filmu o koniach,itp...     jedzenie bardzo dobre a zwłaszcza wegetariańskie. oprucz koni są tam psy, koty i papużka falista. Można zobaczyć jak dziewczyny szkolą żrebaczki, jak wyglądają zawody westernowe.Naprawde to miejsce jest godne polecenia    :jupi2: :jupi2: :) :) :) :D :D :D
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Trinity...

  • Gość
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #5 : 2006-07-17, 16:59 »
wszystko ładnie, ale raczej dla osób potrafiących dobrze jeździć.. mnie jako osobę średnio zaawansowaną przeraża troszkę wizja 1h w terenie... nie wiecie może czy dla osób, które sie dopiero uczą są jakieś specjalne turnusy albo chociaż zajęcia?
Zapisane

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #6 : 2006-07-17, 22:43 »
odrazu jak przyjechaliśmy to podzielono nas na dwie grupy jedna ta co lepiej umie jeżdzić a druga ta co słabiej bądz wogóle
był tak chłopak co mniał 10 lat i wcale nie umiał jeżdzić i mniał specjalne lekcje na ląży a niekiedy spacer konny. a takie dziewczyny po 14 lat też nie umiały wcale jeżdzić i pod koniec obozu same galopowały po łące i zdały na popularną odznakę jeżdziecką.
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Adda

  • Gość
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #7 : 2006-09-17, 20:55 »
Wszystko ładnie pięknie ale ile to kosztuje??
Zapisane

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #8 : 2006-09-20, 16:51 »
w promocji 700 zł
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Forum Zwierzaki

Odp: obóz konny
« Odpowiedz #8 : 2006-09-20, 16:51 »

Adda

  • Gość
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #9 : 2006-09-23, 16:28 »
nie jest najgorzej... a ja zawsze bardzo chciałam pojechać do jaszkowa bo jest naprawde godne polecenia www.centrumhipiki.com niestety cena za tydzień wynosi 1200 zł.. a szkoda..
Zapisane

Wunderwaffe

  • Gość
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #10 : 2006-09-24, 19:43 »
mnie jako osobę średnio zaawansowaną przeraża troszkę wizja 1h w terenie...

To świadczy o tym, że jednak nie zaliczasz się do średnio- zaawansowanych, ponieważ (przynajmniej w mojej opinii, możecie się nie zgadzać) średnio- zaawansowany galopuje na ujeżdżalni bez większego problemu, skacze niskie przeszkody i w większości przypadków ma za sobą galop w terenie.

A co do obozu, bardzo mi się podoba to, że można odznakę zdobyć. Zawsze chciałam...
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #11 : 2006-09-25, 16:28 »
Zgadzam sie z wypowiedzia powyzej. Nie rozumiem, co jest strasznego w tylko 1 godzince terenu? To mała betka ;)
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #12 : 2006-09-29, 17:58 »
Ja też zgadzam się z 2 powyzszymi opiniami ;) My mieliśmy rajd ok 4 godzinny, ale bylo super! Naprawde mile go wspominam, no pomijajac fakt ze w lesie o malo muchy nas nie zjadly, a ja dostalam konika ktory tego nienawidzi -mialam male rodeo ;) Ale i tak bylo bardzo, bardzo fajnie ;))
Zapisane

mini77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 126
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #13 : 2006-09-29, 18:07 »
a jakiego konisia dostałaś kubę zwanym łośkiem???????
Zapisane
KOCHAM ZWIERZAKI

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #14 : 2006-09-29, 20:19 »
Nie, ja bylam na obozie w SKG :)

Ale ten oboz ktory zaproponowalas zapowiada sie OK :)Moze za rok.  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: obóz konny
« Odpowiedz #14 : 2006-09-29, 20:19 »

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #15 : 2006-10-02, 21:37 »
hm.. a wiecie czy są oragnizowane jakeiś obozy pod czas ferii zimowych??;>
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Adda

  • Gość
Odp: obóz konny
« Odpowiedź #16 : 2006-10-03, 15:53 »
wiesz zimowe sa organizowane w co drugiej stajni organizujacej obozy.. propos jak cos znajdziesz to napisz do mnei na gg chetniie tez na jakies pojade
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.