Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Subeta  (Przeczytany 1066 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miss Lukusia

  • Gość
Subeta
« : 2006-11-01, 09:53 »
[ Dzięki Rod za wciągnięcie mnie xD ]

Jest to gra internetowa podobna do Neopets. Jednak wiele rzeczy wyglądają i działają inaczej.
www.subeta.org

POTION: Coś takiego jak pędzel, by zmienić kolor. Najtańsze wynoszą ok. 150k sP, a najdroższe nawet 6 mln [ czyli te najładniejsze, jak np. Chibi ( odnośnik Baby ) czy Reborn ].
ELIXIR: Jest to potion zmieniający rasę zwierzęcia, któremu się go dało. Może on zmienić w najbardziej pospolitego Dragartha, czy też najbardziej rzadkiego Telenine'a. Niektóre mikstury mają w składzie również nazwę koloru, np. Cream Dragarth Elixir, wtedy zmienia zwierzę w kremowego Dragartha.
MINIONY: Jest to zwierzak naszego pupila. Najtańsze ceny wynoszą ok. 1k, a najdroższe nawet kilkaset tysięcy.
PIENIĄDZE: W tej grze liczy się je w sP. Niestety, nie ma tu takich gier jak w Neopetsach. Zarabia się pieniądze sprzedając różne rzeczy w sklepie czy na tradach, aukcjach.

Nie chce mi się dalej pisać :P Jak macie jakieś pytania to walcie [ ja też jestem tutaj nowa więc nie na wszystkie odpowiem ]
Moj nick to Lukna
Kolorki: http://www.subetadb.com/colors.php
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Subeta
« Odpowiedź #1 : 2006-11-01, 18:06 »
Ja też jestem,jako Madagaskar :P
Mam tego sciura,no... Wyllop! Właśnie,mam Wyllop'kę ( :P) O imieniu SmileOfSun :P
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Subeta
« Odpowiedź #2 : 2006-11-01, 18:15 »
Gah ja w poundzie polowałam i widziałam Lilac Charliego O_O Chciałam go adoptnąć ale błąd wyskoczył
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Subeta
« Odpowiedz #2 : 2006-11-01, 18:15 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 21 zapytaniami.