Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Skradziono Basseta artezyjsko-normandzkiego  (Przeczytany 1316 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
"dzisiaj w podwarszawskim Ciechanowie z przydomowego podworka skradziono szczeniaka Basseta Artezyjsko-Normandzkiego...moi przyjaciele fakt kradziezy zglosili na policje i zapewne podejma tez inne dzialania...
prosze wszystkich o szeroko otwarte oczy, bo rasa w Polsce rzadka i nie czesto jej przedstawiciela mozna zobaczyc ot tak poprostu na ulicy"
"Witam wszystkich.Nasz ukochany basset zaginął.Jesteśmy zrozpaczeni.To był nasz pierwszy BAN i tak cudowne stworzenie że nie można tego opisać w kilku słowach.Nie mogę opisać dokładnie całej sytuacji,ze względu na to że mogłoby to zaszkodzić w poszukiwaniach.Spotkałam się z pełnym zrozumieniem policjantów w Ciechanowie.Widzę że jeżdżą patrole i obserwują ulice na dzielnicy.Mają zdjęcia naszego pieska.Niestetty mam podejrzenia że piesek został skradziony na konkretne zamówienie.Nie wiem co pisać.Zdjecia z informacjami są umieszczone w większości miejsc miasta.Poinformowałam wszystkich lekarzy weterynarii,znajomych.Będzie ogłoszenie w lokalnej gazecie.Jeżeli piesek znajduje się na terenie Ciechanowa to ja go znajdę.Mam prośbę do wszystkich którzy przeczytają ten głos : jeżeli ktokolwiek zobaczyłby tego pieska proszę --napiszcie do mnie lub zadzwońcie.Podaję swój nr telefonu 507488860 Jeszcze jedno.Jeżeli przeczyta ten post człowiek u którego jest nasz piesek-proszę skontaktuj się."



Link na dogo: http://www.[....]ania.pl/forum/showthread.php?p=2674934#post2674934
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 22 zapytaniami.