Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: pomocy!!!  (Przeczytany 975 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lili24

  • *
  • Wiadomości: 7
pomocy!!!
« : 2009-03-14, 13:22 »
Ja wem,ze o robakach juz bylo,ale bardzo ie martwie.Chodzi o to,ze 22 stycznia kupilam psa,mial 3 miesace.23 zaaz oszlam do weta,zeby go zadal,zaszczepil i odrobaczyl.18 lutego wymiotowal tobakami,wiec znowu go odrobaczylam.Dla pewnosci,ze juz sie ich pozbylam 2 marca zonwu odrobaczane.Dzisiaj piesek znowu wymiotowal robakami.Bardzo sie martwie.Aha,piesek dostawal Foxverm
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #1 : 2009-03-14, 14:57 »
uroki kupowania psow z pseudohodowli...

dobrze by bylo zbadac krew, zeby sprawdzic do jakiego stopnia watroba oberwala i w razie czego zaczac ja leczyc. A coo do samego odrobaczania - dobrze by bylo zmienic srodek - , zeby potraktowac robale czyms nowym. No i ogolnie - do skutku.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lili24

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #2 : 2009-03-14, 15:09 »
No masz racje,z tymi pseudohodowlami.Teraz to wiem.No,ale tego juz nie zmienie.Najwazniejsze,zeby Neron byl zdrowy.Co do robakow to nie wiem czy to ma znaczenie,ale psiak je normalnie,nie jest apatyzny,kuperkiem tez nie trze.Ja wiem,ze dobrze nie jest,skoro nimi wymitowal.Mam nadzieje,ze bedzie dobrze...

Post Merge: 2009-03-14, 15:41
Wlasne bylismy na spacerze,Neron sie wykupkal ,ale nie wyszly z niego zadne robale,spawdzalam.Czy to mozliwe,zeby podany o 10 rano srodek jeszcze nie dzialal?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: pomocy!!!
« Odpowiedz #2 : 2009-03-14, 15:09 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 24 zapytaniami.