Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Rozmowy gadu-gadu.  (Przeczytany 1692 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Rozmowy gadu-gadu.
« : 2009-06-20, 12:14 »
Okej, to na początku napiszę, że to zabawa forumowa, żeby nie było.  :lol:

Na początku w prosty sposób: Podajemy datę, użytkownicy wklejają swoje rozmowy z tej daty jak mają, za trzy dni, dowolny użytkownik (kto pierwszy ten lepszy) podaje swoją własną propozycję daty.

Szczegóły:
~jeżeli jest parę rozmów z różnymi osobami można wstawić wszystkie, albo jedną, pare, zależy jak kto woli
~jeżeli w rozmowie było coś prywatnego-można ocenzurować, lub napisać ogólnie co się wtedy rozmawiało i jej nie wklejać, oczywiście wklejane rozmowy nie muszą być w całości, tylko ich część
~oczywiście lepiej zapytać się o zgodę drugiego rozmówcy na umieszczanie rozmowy w miejscu publicznym
~a i lepiej wybierać te luźniejsze fragmenty rozmowy, a nie takie poważne
~pod rozmową można w skrócie napisać, o co w niej chodziło
~jeżeli ktoś nie ma rozmówki z danej daty, a chce się bawić, może napisać, że nie ma z tej daty i jak pamięta dlaczego to też może napisać np. "byłam/byłem na wakacjach" itd.
~można wklejać rozmowy z obcymi numerami z poza listy, np. kogoś kto wysyłał jakieś głupie łańcuszki i nasza odpowiedź dp kogoś takiego

Sens zabawy?
hm, można spotkać ciekawe zbiegi okoliczności, nasze inne zainteresowania, może trafią się rozmowy pomiędzy użytkownikami forum, albo po prostu będzie w nich coś śmiesznego zawartego

Oczywiście udział w zabawie jest dobrowolny i nikt nikogo nie zmusza do wzięcia udziału.

Ja osobiście większość rozmów mam takich luźnich, wszystko o wszystkim, nic o niczym. xP


Więc zacznę od najstarszej daty w moim archiwum, ale chyba myślę, że większość osób nie będzie miało nic z tej daty, a może ktoś ma starsze? ;> Albo w podobnych dniach?

Ania (23-12-2006 16:16)
przeslij foty z lodowiska
Ania (23-12-2006 16:16)
!!!
 
Ania (24-12-2006 12:40)
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,<buja w oblokach>
duzo prezentów pod choinka <prezent>
wielkiego leniuchowania <śpioch>, szalonego Sylwestra <tańczy> ,
wspaniałego Nowego Roku <spoko> , dużo uśmiechu i radości
,nie zważania na uciekając czas tylko życia dana chwila i wykorzystywania jej w pelni siły i wytrwałości w dążeniu do celu,wielu sukcesow ,
tylko słonecznych dni , przyjaźni , miłości i wielu buziaków <cmok2> ,
oraz przyjemnosci i aby te swieta uskrzydlily Cie <aniołek> ,
a gdy kiedys przyjda dni gdy staniesz sie upadlym aniolem wtedy zycze Ci by obok Ciebie pojawil sie przyjaciel ktory pomoze Ci pomoze<głaszcze>
znow wzniesc sie w gore ponad to wszytko co przyziemne... Zycze Radosnych i Wesołych Świat.... ANia

Niedziela 24.12.2006 r.


Pozatym jest ktoś chętny w ogóle na tą zabawę? ;>
Albo są jeszcze jakieś pytania?



Zapisane
Podpis bez przekazu.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Rozmowy gadu-gadu.
« Odpowiedź #1 : 2009-06-23, 19:49 »
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Rozmowy gadu-gadu.
« Odpowiedź #2 : 2009-06-23, 22:27 »
no niech będzie, jak nikt chętny
xD"
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Rozmowy gadu-gadu.
« Odpowiedz #2 : 2009-06-23, 22:27 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 23 zapytaniami.