Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Oczy  (Przeczytany 1375 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Oczy
« : 2003-10-18, 16:40 »
Mojej suni, beagle, dzieje sie cos niedobrego z oczami. W kaciku oczu widoczna jest czerwonawa blonka "trzecia powieka". U beagli podobno dosc czesto wystepuje choroba zwana cherry eye czyli opuchlizna gruczolu 3-ciej powieki. W poniedzialek i tak wybieram sie z tym do weterynarza, jednak chcialabym zapytac sie, czy jakies Wasze zwierze cierpialo na choroby oczu?
Zapisane

Apiska

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #1 : 2003-10-18, 16:52 »
ojej :( bardzo mi przykro, oby szybko Afra wyzdrowiała. A czy będzie np. konieczna operacja lub coś takiego?
Zapisane

olc!a

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #2 : 2003-10-18, 16:54 »
Mój Boluś miał zaćmę... :cry:
3mam kciuki za Afrę!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oczy
« Odpowiedz #2 : 2003-10-18, 16:54 »

Tiggy

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #3 : 2003-10-18, 16:55 »
nie wiem, bo nie bylam jeszcze u weta, ide pojutrze ...:( ale wole sie zapytac kochanych forumowiczow, moze jakos mnie pociesza i uspokoja troche...
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #4 : 2003-10-18, 17:55 »
Mam nadzieję, że z sunią będzie wszystko dobrze, mój psiak miał wypadek i na szczęście z tego wyszedł, więc życzę, żeby i Afra wyzdrowiała!
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #5 : 2003-10-18, 19:03 »
Oj z Afra na pewno bedzie wszystko doobrze! :(  Tak tez gdzies czytalam ze beagle czesto choruja na zapalenie trzeciej powieki..... bedzie git zobaczysz!  :wink:
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #6 : 2003-10-18, 21:13 »
Spokojnie nie będzie tak źle  :)  na poczatek dostaniesz kropelki dla Afry, aby ja przygotować do zabiegu, a później się zobaczy. Moja sunia również ma zapalenie 3 powieki, wczesniej było gorzej, bo było to Grudkowe Zapalenie 3 Powieki, ale kropelki pomogły i wterynarz powiedział, że nic jej już nie grozi, bo grudek nie ma, a kropelki mozna sotosować od czasu do czasu żeby ta błonka nie zachodziła az tak na oczy. Oczywiście jak koniecznie chcę to można jej równiez zrobic zabieg i pozbyc się różowej powieki, ale przyznam szczerze, że nie za bardzo mam ochote męczyc psa narkozami i tą całą resztą :?  
Nie martw się na pewno będzie dobrze i życzę POWODZENIA :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #7 : 2003-10-18, 21:47 »
A to mnie Zieloonooka uspokoilas :)
Moj kotek mial kiedys cos z 3-cia powieka i wet (juz tam nie chodze :grr: ) usunal ja bez narkozy i kocia potem nie widziala na oczko :( Az sie niedobrze robi jak pomysle jacy niektorzy weterynarze sa...
Zapisane

Apiska

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #8 : 2003-10-18, 21:54 »
Będzie dobrze mówimy Ci to :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oczy
« Odpowiedz #8 : 2003-10-18, 21:54 »

kapi

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #9 : 2003-10-18, 21:59 »
Chrapcia miała taką przygodę. Na jedno oczko miała operacje - nic poważnego -szybko doszła do siebie :) Na drugim oczku też jej się to robiło od czasu do czasu. Czasami samo jej to zanika (chociaż jedni mówią , że to niemożliwe) ale mamy też weta który potrafi to schować (co podobno też nic nie daje ;).
Zapisane

Talagia

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #10 : 2003-10-18, 23:06 »
Mój Harusek też ma chore oczko i jest coraz lepiej,  Twoja sunia też wyzdrowieje :)
Zapisane

carragan

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #11 : 2003-10-19, 22:04 »
i jak Afra ??
Zapisane

O

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #12 : 2003-10-20, 09:21 »
No właśnie TiGGy, co z Aferką? Dopiero teraz dowiedziałam się, że ma coś z oczkiem :( Może to faktycznie nic groźnego, jak mówiła Kapi?Mam nadzieję! :D Ucałuj ode mnie Afrę w nosek i trzymaj się! :D
Zapisane

zielonooka

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #13 : 2003-10-20, 17:33 »
I co jak tam zdrówko suni??? :)
Zapisane

onka

  • Gość
Oczy
« Odpowiedź #14 : 2003-10-21, 08:08 »
mój goldek tez miła problemy z trzecia powieką i wygladało to jak "oko baseta" prawie na połowe oka mu ta powieka zachodziła, wet stwierdził,ze musiał sie gdzieś uderzyć i sobie podrażnił oko a powieką sobie "pomaga" i dlatego jest ona taka widoczna
dostalismy takie niebieskie kropelki do oczków i wszystko ładnie wróciło na swoje miejsce

no a grudkowe zapalenie 3 powieki tez przechodziliśmy :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Oczy
« Odpowiedz #14 : 2003-10-21, 08:08 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 24 zapytaniami.