Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szukam weta !!!  (Przeczytany 2330 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lipka

  • Gość
Szukam weta !!!
« : 2002-08-26, 10:06 »
Poszukuję dobrego i sprawdzonego weta dla króliczków w Łodzi.
Zapisane

milka004

  • Gość
Szukam weta !!!
« Odpowiedź #1 : 2002-08-26, 12:11 »
Lipka prawie wszyscy weterynarze znaja sie na kroliczkach. Jesli nie jestes pewna ze wet w poblizu ciebie zna sie na kroliczkach to przedzwon do niego lub zapytaj sie osobisci. Jezeli sie nie zna co u mnie w miescie jest zadko spotykane to uwazam ze w klinice weterynaryjnej powinien ktos byc kto na pewno sie zna bo w klinikach kazdy ma swoj dzial tak jak w normalnym szpitalu dla ludzi.
Zapisane

lipka

  • Gość
Szukam weta !!!
« Odpowiedź #2 : 2002-08-26, 13:38 »
Dzięki za odpowiedź. Na pewno tak zrobię wolałabym jednak korzystać z usług weta , którego ktoś poleci.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szukam weta !!!
« Odpowiedz #2 : 2002-08-26, 13:38 »

milka004

  • Gość
Szukam weta !!!
« Odpowiedź #3 : 2002-08-26, 17:37 »
Tak wiem. Rozumiem cie, a tym bardziej ze mam szynszylke a na tych zwierzatkach zna sie naprawde malo wetow. :cry: ,a w moim miescie nie znalazlam jeszcze zadnego kyory zapewnil mojemu zwierzakowi profesjonalna opieke. Bylam nawet u jednego ktory mojej szylce przepisal witaminki dla kotow, a jeszcze inny masc dla psow. Dziwne... :?:
Zapisane

ziabak

  • Gość
Szukam weta !!!
« Odpowiedź #4 : 2002-08-26, 20:20 »
Może to dziwić - ale bardzo trudno jest znaleźć weta który zna się na królikach... w całej Warszawie jest np. tylko 2 specjalistów których można bez wahania polecić... inni leczą głównie koty i psy - a niestety postępowanie z królikiem wymaga zupełnie innego podejścia i dużego doświadczenia, ponieważ jego organizm bardziej jest zblizony w swej budowie i funkcjach do konia niż psa czy kota... Lipka - na pewno ktos z Łodzi się pojawi, a tym czasem możesz podzwonić po klinikach jak radzi Milka004 i zrobic mały "wywiad"...
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Szukam weta !!!
« Odpowiedź #5 : 2003-09-27, 18:07 »
http://czwarta1.republika.pl/wet.htm - jest lista wetow polecanych przez ludzi :)))
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Wet
« Odpowiedź #6 : 2003-09-28, 18:21 »
Lipka zapytaj o to na www.forum.kroliki.com, tam na pewno Ci kogos poleca:)
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Szukam weta !!!
« Odpowiedź #7 : 2003-09-28, 18:34 »
fakt malo, jest takich specjalistow z prawdziwego zdarzenia jesli chodzi o kroliki czy swinki, w Wawie uwae polecam doktor Milenia Wojtys i doktorowi Wojtkowi Bieleckiemu !!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 23 zapytaniami.