Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Male wscibskie ptaszory  (Przeczytany 819 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylwia23

  • Gość
Male wscibskie ptaszory
« : 2003-12-20, 13:52 »
Moje ryzowce chyba sie zadomowily ostatecznie, bo zaczely stopniowo i regularnie odkrywac nowe regiony mojego pokoju.. I tu pojawil sie problem, bo choc nie mam nic przeciwko ich lazeniu po polkach itp., to mam watpliwosci, czy siadanie na kinkietach nie bedzie dla nich szkodliwe? Co prawda szklo jest oszlifowane ale boje sie, ze moze im stac sie cos w nozki.. Nie wiem, co bedzie dalej.. Wciskaja sie te lobuzy wszedzie :roll:  Siadaja nawet na antyramie wiszacej na scianie (dokladniej: zawisaja ;) ).
Co robic z tym fantem?

P.S. Wszystkim zwierzakom i ich wlascicielom Wesolych Swiat (ciekawe co moje ptaki mi powiedza  :D )
Zapisane

Essi

  • Gość
Male wscibskie ptaszory
« Odpowiedź #1 : 2003-12-27, 13:17 »
Jeżeli szkło jest gładko oszlifowane i nie jest nigdzie nadtłuczone to raczej nic im nie grozi. Natomiast grozi lampkom - zostaną optiptane w przepiękne wzory  :) Jak ptakom przypasuje jakieś miejsce to masz małe szanse, żeby je do niego zniechęcić. Ja musiałam zrobić papierową osłonkę - taki namiot, na lampie, żeby mnie z góry nie bombardowały  :) , na szafie mam kartony po piwie, między wieżą a głośnikami - rulony z papieru ksero, a kilka półek musiałam w ogóle zlikwidować  :? Ciesz się, że masz tylko dwa ptaszki  :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 21 zapytaniami.