Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Klaustrofobia u myszki?  (Przeczytany 2538 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Saba

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« : 2002-09-21, 11:43 »
Co może oznaczać to, że myszka całą noc biega po klatce i obija się o sufit swojego pomieszczenia? Jest w domu od ok. 1,5 tygodnia, ale nigdy wcześniej tak nie robiła. Dziś w nocy natomiast cały czas wskakiwała na swoje koło i obijałą się o sufit.  :?:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #1 : 2002-09-21, 11:51 »
Dziwne :/  :oops:  :roll:  :shock:  :?:  :oops:
Zapisane

milka004

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #2 : 2002-09-21, 12:02 »
Moze one poprostu chce wyjsc.
A jaka masz klatke???? Jakich rozmiarow i ktoredy ja wyciagasz gora czy bokiem????????????
Klaustrobobia to jest strach przed przebywaniem w pomieszczeniach zamkniętych np. w windzie, zamkniętym pokoju, a klatka przeciez ma preciki wszystko widac.
Powiedz jeszcze dokladniej jak to wyglada. Jak kiedys mialam chomika to on czesto chodzil po suficie no ale sie nie zucal.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedz #2 : 2002-09-21, 12:02 »

Saba

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #3 : 2002-09-21, 12:07 »
Ona nie przebywa w klatce tylko w transporterze. Ale on ma odpowiedzni przewiew. Właśnie dlatego zastanawiam się czy to nie klaustrofobia (może nie taka drastyczna, ale cos w tym rodzaju).
Zapisane

milka004

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #4 : 2002-09-21, 12:31 »
Moze poprostu brak jej ruchu. Jest tylke klatek dla myszek i chmisiow z takim tunelami przejsciami itp.
Zapisane

Saba

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #5 : 2002-09-21, 13:06 »
Mozliwe, ale to pomieszczenie jest dla niej wystarczająco duze, poniewaz to jest transporter dla swinek, nie myszy. I ma tam swoje 'urządzenia'  :)  No nic, bedziemy ja obserwowac.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #6 : 2002-09-21, 15:07 »
Saba postaraj się lepiej o klatkę, a ten transporterek jest plastykowy ??  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: zwierzak się w takim czymś na pewno źle czuję. W sumie po co jest transporterek, aby tylko przetransportować, moja chomiczka również nienawidzi transporterka i gryzie go i w ogóle jest bardzo niespokojna kiedy w nim jest !!!
Zapisane

myszka

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #7 : 2002-09-21, 15:52 »
Taaaaaak biedna myszka  :roll:
Zapisane

Saba

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #8 : 2002-09-21, 16:01 »
Transporter nie byl kupiony dla niej, po prostu byl w domu i zostal uzyty. A w sklepach zoologicznych pomieszczenia dla myszek, takie z korytarzami tez są plastykowe i jeszcze do tego bardzo niskie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedz #8 : 2002-09-21, 16:01 »

milka004

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #9 : 2002-09-21, 17:31 »
Ale nam chodzi o klatke dla myszek no a ja np widzialam klatke ktora miala przewiewne tunele czyli ze sprezyny.
Zapisane

Saba

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #10 : 2002-09-21, 17:39 »
myszka jest chora
Zapisane

milka004

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #11 : 2002-09-21, 18:09 »
Saba a skad to wiesz????????????????????
Pytalas sie weta czy co????????????
Wiesz cos wiecej???????
Zapisane

Saba

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #12 : 2002-09-21, 18:27 »
Myszka jest mało ruchliwa, jakaś taka zimna. Do tej pory jak się ją wzięło na ręce to biegała, a teraz nic. Widać, że coś jej jest. CO do weterynarza to już mało zależy ode mnie, bo to nie moje zwierzątko tylko sąsiadki. Dziś będzie ją obserwować i zobaczymy co dalej. Z doświadczenia wiem, że takim zwierzątkom trudno jest pomóc. Kiedyś zabrałam świnke do weterynarza gdy była chora, dostała antybiotyk, ale było mu bardzo trudno postawić djagnozę. Po kilku godzinach zdechła. Ale może Stjułarcik (myszka) tylo trochę posmutniał i dlatego tak się zachowuje.
Zapisane

lawenda7

  • Gość
Klaustrofobia u myszki?
« Odpowiedź #13 : 2002-09-21, 18:30 »
chcialam powiezdziec z emyszka ma sie juz lepiej! wlasnie rozpracowala jak dziala jej pitnik! i siedzi w misce z jedzeniem... a pilnuje jej moj piesek... duzy kastor!!!!!!!! ? bo mowa caly czas o mojej myszce!!!-tej a klaustrofobia.../tylko ze ja nie bylam zalogowana i saba sie pytala o pomoc... ale widac juz same sobie pomoglysmy! dzieki i papa ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.