Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: problem z kocim kłem  (Przeczytany 1709 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stillman&triss

  • Gość
problem z kocim kłem
« : 2004-03-31, 15:59 »
do kogo w Trójmieście się udać w temacie jak wyżej. Kot ma skrzywiony i ruszający sie prawy górny kieł. Jest jeszcze bardzo młody. Czy niezbędne jest usunięcie kła czy można to jakośwyprostować.
Jak taki zabieg wygląda i ile może kosztować?
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
problem z kocim kłem
« Odpowiedź #1 : 2004-03-31, 19:30 »
mysle ze do dobrego weta
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
problem z kocim kłem
« Odpowiedź #2 : 2004-03-31, 20:45 »
no cos ty...
 :roll:  :roll:  :roll:

--------
stilman&triss:

moja kociambra chodzi do Górki&Kamińskiego, to jest w Gdańsku na Hallera, moze oni by potrafili?? podobno jest tez dobra lecznica na Kartuskiej, tez w gdansku :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

problem z kocim kłem
« Odpowiedz #2 : 2004-03-31, 20:45 »

Yzalbe

  • Gość
problem z kocim kłem
« Odpowiedź #3 : 2004-03-31, 23:00 »
Biedny kocio :(  Zyziek ma 6 lat i nie ma dolnych przednich ząbków... :cry:
Zapisane

mdgdynia

  • Gość
problem z kocim kłem
« Odpowiedź #4 : 2004-04-07, 16:15 »
W temacie zębów jestem na bieżąco, choć w moim przypadku chodzi o psa, który nadkruszył sobie kieł i powinien mu go ktoś zalakować ewentualnie uszczelnić. Moja pani wetka, którą wczoraj odwiedziłam z psiną Jogą, mówi, że dobrego stomatologa zwierzęcego w Trójmieście właściwie brak. Podobno para się tym pewna pani weterynarz w Rumi, ale tę panią akurat znam i to z bardzo złej strony, więc jej opiece mojego psa na pewno nie powierzę. I tak naprawdę nasza wetka kazała zapytać mojego dentystę, czy by się tego nie podjął, co wywołało u mnie pewną wesołość, bo wyobrażam sobie reakcję (że nie wspomnę o widoku psa na fotelu dentystycznym). W Książce Telefonicznej piszą, że lecznica na Rozewskiej w Gdyni zajmuje się stomatologią; mam opinię, że dr Bandura z tamtej lecznicy jest bardzo ok, ale osobiście nie sprawdzałam, więc nie wiem. No a gdybym nikogo nie znalazła, mówi moja pani wet., to mam do niej wrócić i będziemy myśleć, co dalej. A co mówi Wasz weterynarz na ten luźny kieł? Powinien mieć chociaż jakąś koncepcję.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
problem z kocim kłem
« Odpowiedź #5 : 2004-04-08, 13:07 »
A ile ma miesiecy? Slyszalam ze kotom w wieku 4-6 miesiecy wypadaja mleczaki a w wieku 9 misiecy kotek ma juz dorosla szczeka.niewiem....moze sie myle....nie znam sie tak dobrze na kotach  :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
problem z kocim kłem
« Odpowiedź #6 : 2004-04-11, 21:07 »
no ja to nie wiem moja kotka nie ma jednego kla i ma 10 lat :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.247 sekund z 24 zapytaniami.