Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 52 53 [54]   Do dołu

Autor Wątek: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?  (Przeczytany 186673 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marwet

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 115
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1590 : 2012-12-09, 22:19 »
a ja Spisek żarówkowy - nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności
całkiem co innego bo dokument do zobaczenia na you tubie warto by się zastanowić jak działają wielkie korporacje krzyczące o ekologii a... The true is out of here... :)
Zapisane
Marwet, dermatologia weterynaryjna www.marwet-turka.pl

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1591 : 2012-12-11, 21:32 »
dziedzictwo  bourne'a, madagaskar 3, szepty
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1592 : 2013-01-06, 16:05 »
obejrzalam Atlas chmur i nieco dziwny jest ten film ale nie najgorszy
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1592 : 2013-01-06, 16:05 »

koreb

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1593 : 2013-09-11, 10:22 »
Muszę wreszcie wybrać się do kina, bo nie byłem całe wieki! Co teraz fajnego leci? Co polecacie? nie lubię filmów akcji
Zapisane

happygirl

  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1594 : 2013-10-12, 08:53 »
A ja dzisiaj zamierzam oglądać "Felixa, Neta i Nikę". Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć jak bardzo film rozmija się z książką...no i chciałabym dowiedzieć czy mi się w ogóle spodoba.
Jak na razie widziałam tylko animację rosiczki i jest absolutnie genialna.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1595 : 2013-11-17, 15:03 »
"wyścig"- nie bardzo mi się tematyka samochodowa podobała, ale film super :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Loki86

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1596 : 2013-11-19, 11:57 »
"wyścig"- nie bardzo mi się tematyka samochodowa podobała, ale film super :)
Dużo widziałem ocen gdzie wyścig jest świetnie oceniany, co czyni go takim ekstra ? ;d

Ostatnio z polecanych filmów obejrzałem Człowieka ze Stali. Jeśli nie przeszkadza wam nudny początek to będzie ok. Także obejrzałem ostatnio straszny film 5 i nie polecam, zupełnie nie mój humor ;p
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1597 : 2013-11-21, 08:39 »
Ryczące wyścigówki ;d Świetnie poprowadzona fabuła.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1598 : 2014-03-05, 10:59 »
Ja ostatnio oglądałam "Witaj w klubie" - mocny, dający do myślenia film
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1598 : 2014-03-05, 10:59 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1599 : 2014-03-23, 00:17 »
Dallas Buyers Club ,Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia,Last Vegas świetna komedia, Wałęsa. Człowiek z nadziei - polecam szczególnie młodemu pokoleniu , które nie wie co puste pułki i haki w sklepie, nie ma teo tam za wiele ale sama ideologia filmu...,Iluzja,Grawitacja , Kamerdyner, American Hustle
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1600 : 2014-04-21, 18:42 »
"Nostalgia anioła "- ok, ale cały czas porownywałam do książki :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Niezawodna

  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1601 : 2014-05-02, 13:50 »
Polecam "Nimfomankę" Von Triera.
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1602 : 2014-07-12, 08:28 »
Wczoraj oglądałam "Babymakers" (nie kojarzę jak wyglądał polski tytuł). Głupkowata, ale całkiem zabawna komedia, w sam raz na letni wieczór.
Zapisane

claun

  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1603 : 2014-08-01, 21:34 »
obejrzalam Atlas chmur i nieco dziwny jest ten film ale nie najgorszy
Cieszę się, że nie tylko ja o tym filmie myślę: "dziwny". W sumie taki trochę o niczym.
Ja ostatnio obejrzałam "Pod mocnym aniołem" i "Pręgi" - nie polecam obu na raz, bardzo przygnębiające...
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1604 : 2015-12-07, 10:47 »
Wczoraj byłam na ostatniej części Igrzysk śmierci. Trzeba przyznać, że reżyserzy znowu dość ściśle trzymali się oryginału - chwała im za to.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1604 : 2015-12-07, 10:47 »

mixa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1605 : 2015-12-15, 14:51 »
Stary człowiek i morze
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1606 : 2016-02-06, 17:11 »
Obejrzałam "Tylko dla orłów", stareńki, ale dobry film. Co prawda trudno go traktować całkiem serio, ale klimat ma. Znałam go wcześniej, ale z przyjemnością obejrzałam jeszcze raz.
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1607 : 2016-02-29, 22:36 »
Polecam forumowiczom najnowszą animację studia Walta Disneya pt. " Zwierzogród " ( w oryginale " Zootopia " ).
Jest to film o świecie bez ludzi, gdzie antropomorficzne zwierzęta stworzyły rozwiniętą cywilizację, a ewolucja sprawiła, że zanikły relacje ofiara - drapieżnik i ssaki najróżniejszej maści i wielkości żyją w zgodzie z sobą w wielkiej, zwierzęcej metropolii ( i poza nią, też ;) ). Teoretycznie taki świat pozbawiony wrogości powinien być rajem na ziemi ( stąd tytułowa utopia ), niestety, choć biologiczne uwarunkowania zanikły, to uprzedzenia do poszczególnych ras pozostały; duże i silne zwierzęta wysługują się mniejszymi, a stereotypy właściwe dla różnych gatunków zwierząt są na porządku dziennym.
Bohaterką filmu jest króliczka Judy Hoops, która od dziecka pragnie zostać pierwszym królikiem w policji, choć nawet jej rodzice odradzają jej tę karierę zawodową, jako zbyt ryzykowną i stresogenną dla tak małego i płochliwego zwierzątka, jakim jest królik. Judy się jednak nie poddaje i kończy policyjną akademię na pierwszym miejscu i wyrusza do wielkiego miasta - tytułowego Zwierzogordu, by spełnić swe marzenie. Judy wierzy, że - zgodnie z mottem miasta, każdy może tu zostać tym, kim chce.
Niestety, życie nie jest kolorowe. Na komisariacie służą same duże zwierzaki, nosorożce, słonie, niedźwiedzie czy wilki i nasz króliczek, pomimo świetnych wyników, nie jest traktowany poważnie i dostaje najgorszą robotę: nadzór parkometrów - swoją drogą, skąd oni wiedzą, że nasza straż miejska zbija na tym kokosy? ;)
W pewnym momencie nasza króliczka spotyka na swojej drodze Nicka Bajera - szczwanego lisa, który jest po prostu szczwanym lisem, który kombinuje na lewo i prawo i zarabia jak się da i na czym się da. Ta nietypowa para bohaterów, pomimo niesnasek i wzajemnej niechęci będzie musiała połączyć swe siły, aby rozwiązać największą zagadkę kryminalną zwierzęcej metropolii, a mianowicie dziczenia i zaginięcia drapieżników.
Największą siłą filmu jest dwójka głównych bohaterów: ambitna, uparta i zdeterminowana idealistka o silnym charakterze i wierze, że każdy może być kim zechce, kontra wyluzowany acz cyniczny realista, który uważa, że każdy jest tylko tym, kim jest i nie warto tego zmieniać. To ich relacje i łącząca ich chemia są siłą napędową całej historii. W trakcie akcji filmu poznamy motywacje bohaterów i dowiemy się, dlaczego nasz lis uważa, że będąc lisem jest skazany na życie na społecznym marginesie i dlaczego utrwala on stereotypy o tym, że lis musi być chytry, przebiegły, kłamliwy i nie godny zaufania. Ogólnie bohaterowie na początku nasi bohaterowie postrzegają siebie nawzajem za pomocą stereotypów: głupi królik czy chytry lis.
Kolejnym walorem filmu jest dobry scenariusz i ciekawa fabuła z dobrym wątkiem kryminalno-sensacyjnym, co jest rzadkością w filmach animowanych ( film określany jest jako action buddy comedy neo-noir adventure  i porównuje się do takich klasyków, jak " 48 Godzin ", " Gliniarz z Beverly Hills ", " Zabójcza Broń " a nawet " Chinatown " Romana Polańskiego ). Wątek kryminalny jest ciekawy i posiada nawet fabularny twist.
Kolejną zaletą filmu jest oryginalność samego pomysłu - metropolii zamieszkiwanej przez same zwierzęta ( niestety, tylko saki ) oraz kreacja tegoż miasta: jest ono podzielone na szereg stref klimatycznych, odpowiednich dla poszczególnych gatunków zwierząt ( stąd mamy dzielnice pokroju Tundrówka, Las Padas, Stara Sahara czy Chomiczówka, gdzie żyją same gryzonie, a królik jest weń olbrzymem ). Jest to wszystko świetnie wymyślone i pomyślane i możemy zobaczyć, min. że pociąg ma różnej wielkości drzwi dla zwierzaków o różnych gabarytach. Cały ten świat sprawia wrażenie realnego i namacalnego oraz jakże podobnego do naszego.
Fajne jest też to, że o ile zwierzaki są uczłowieczone i żyją m.w. tyle co ludzie, to nie pozbawiono ich cech typowych dla ich gatunków: nasza króliczka ma np. ponad dwustu braci i sióstr. Dobrze też odrobiono lekcje z biologii i Judy rusza noskiem, gdy jest przestraszona, tupie łapką gdy jest zła, a przewrócona na plecy kopie tylnymi łapami.
Kolejną zaletą jest humor, którego i tu nie brakuje, a scena z leniwcami po prostu wymiata.
Na wysokim poziomie stoi również animacja, a szczególnie futro zwierząt dzięki któremu nasza " karotka " jest na prawdę puszysta. Ogólnie jest to najlepsza animacja CGI jaka obecnie powstała.
Należy też wspomnieć o polskiej wersji filmu. Dubbing stoi na wysokim poziomie, dobrze sprawdza się przede wszystkim Julia Kamińska jako Judy, niezły jest też Paweł Domagała jako Nick, choć brakuje mu trochę luzu jego bohatera.
Ogólnie jest to inteligentna, mądra i życiowa produkcja o zwierzątkach, które utożsamiają wszystkie nasze zalety i wady, niczym w krzywym zwierciadle.

Na koniec Macie jeszcze fragmenty filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=c-trF-56KcQ

https://www.youtube.com/watch?v=CGxf28rn8sM

julia92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1608 : 2016-03-09, 15:28 »
Witam, ja polecam film Zaginiona Dziewczyna z 2014 roku.

Fabuła :Po przeprowadzce Amy i Nick przeżywają kryzys. Gdy w dniu rocznicy ślubu kobieta znika bez śladu, jej mąż staje się głównym podejrzanym.
Zapisane

myciu

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1609 : 2016-03-22, 12:07 »
Ostatnio oglądałem Deadpool oraz  Pitbull. Nowe porządki. Bardzo fajne filmy.
Zapisane

magda21

  • *
  • Wiadomości: 5
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1610 : 2016-07-05, 13:03 »
Ostatnio byłam w kinie na ''Tarzan: Legenda'', świetny film, efekty super. polecam obejrzeć, naprawdę warto.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedz #1610 : 2016-07-05, 13:03 »

wera123

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1611 : 2017-03-22, 10:43 »
oglądałem Wołyn gdzie jest ukazane okrucienstwo ludzkie ,a mowia ze to zwierzeta sa okrutne
Zapisane
http://mistrz-pisania.pl/ nauka bezdotykowego pisania na klawiaturze

wilku65

  • *
  • Wiadomości: 4
    • WWW
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1612 : 2018-11-26, 19:46 »
Ostatnio obejrzałem Piraci z Karaibów na Nieznanych Wodach :D
Zapisane
Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim mogliśmy się stać.

centipedes

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaki film ostatnio widziałeś/ogladasz?
« Odpowiedź #1613 : 2019-05-13, 11:25 »
witam
Zapisane
Strony: 1 ... 52 53 [54]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.179 sekund z 31 zapytaniami.