Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Welonek!  (Przeczytany 18299 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CjS

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #120 : 2003-10-11, 20:39 »
Hehe no dobra ale bez wyzwisk !  :wink:  Ja tam mysle ze Bog dal nam zwierzyne poto zebysmy sie nia odzywiali a nie na nia spogladali  :roll: .Jezeli powiem ze bomba czlowiekowi urwala nogi to mniej bedziecie sie tym przejmowac niz glupawa rybka ?? POWAGI ! Gdy wilk upoluje sarenke I zacznie zjadac ja ( najpierw dusic i odrywac jej skore od miesni to powiecie ze to naturalne ale jesli czlowiek taka sarenke zabije to bedziecie sie zalic i zalic  :cry:   :lol: . Mi tez szkoda zwierzat i to bardzo ale jesli nie bylo by lancucha pokarmowego to nie przetrfalibysmy siedzac i rozczulajac sie  ;) .
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #121 : 2003-10-11, 22:22 »
CjS, ale zrozum ja tu jestem potepiona bo moj tata jest takim 'potworem', ktory strzela do zwierzat, bo jest mysliwym. Nawet jak sobie beda gadac, ze to be itp, to i tak moj tata sie tym nie przejmie. A oni zamiast dzialac, po kilku tematach zwalaja na mnie cale zlo, jakie przyniesli niektorzy mysliwi, tylko dla tego, ze moj tata jest mysliwym, a ja powieram MYSLISTWO, a nie MYSLIWYCH>
Zapisane

Asmi

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #122 : 2003-10-11, 22:32 »
Wiecie co, pomyslalem, ze jest to forum dla akwamaniakow i dlatego prosze zebyscie poszukali grupy mysliwskiej. Te dyskusje do niczego nie prowadza.
Niniejszym prosze admina, moderatora,  kogokolwiek o zamkniecie tego watku.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Welonek!
« Odpowiedz #122 : 2003-10-11, 22:32 »

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #123 : 2003-10-11, 22:54 »
Dziekuje Asmi
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #124 : 2003-10-12, 09:48 »
Albo przeniesienie ostatnich kilku postów do Dzikich Zwierząt
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #125 : 2003-10-12, 16:23 »
Cytat: Anilewe
ja powieram MYSLISTWO, a nie MYSLIWYCH>

Nie rozumiem Ciebie... Myslistwo to ogolna nnazwa...A nysliwi to osoby ktore zabijają... I mysliwi mozna powiedziec ze wykonują myśliwstwo.!!
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #126 : 2003-10-12, 17:14 »
nie, myslistwo ma ustalone zasady i obowiazki, a mysliwi czasem naginaja te obowiazki, zakazy. Niektorzy robia to mniej, a niektorzy wiecej. Na tym polega problem. Jak slysze jak sie wypowiadacie na tematch myslistwa to mowicie, a mysliwy to, a mysliwy tamto i przez to oczerniacie wszystkich mysluiwych, ktorrzy robia jak trzeba i tym samym oczerniacie myslistwo, ktore samo w sobie robi dobrze.
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #127 : 2003-10-12, 18:59 »
A teraz Anilewe prawda w oczy kole. Oskarżasz harpię że niby wszystko lepiej wie na temat akwarystyki, a tak samo postępujesz z myślistwem, jakbyś wszystko lepiej wiedziała !

Wyciągnij wnioski...
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #128 : 2003-10-12, 20:59 »
Bo z myslistwa wiem wiecej niz ona, nie wmawiam jej, ze jestem lepsza z akwarystyki
Zapisane

Forum Zwierzaki

Welonek!
« Odpowiedz #128 : 2003-10-12, 20:59 »

zyraffka

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #129 : 2003-10-13, 12:58 »
Cytat: Anilewe
...a ty lowisz, taka 'super' pani jestes, ktora wszystko zawsze najwiecej i najlepiej wie, no coz, jak chcesz dalej tak mysl, ale ja tak myslec nie bede, a dyskusji nie mam zamiaru znowu zaczynac, poprostu w koncu ktos musial sie odwazyc i ci nawyliczac, zebys nie czula sie taka super jak ci sie wydaje...


Proszę bardzo oto twoje słowa, a z tego ile znam harpię, a podejżewam że znam ją dłużej i lepiej niż ty, wiem że ona wie dużo o akwarystyce i słusznie zaczęła tę dyskusję, a zaczęła ją w obronie ryb... a z łowiectwem kto wie... myślisz że jak twój tata jest myśliwym to ty wiesz nawet i jeszcze więcj od niego !? Podejżewam że grubo się mylisz. Ja owszem nie znam się na myślistwie i nie wnikałam w waszą dyskusję, ale przeciągnęłaś strunę i przesadziłaś...
Zapisane

CjS

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #130 : 2003-10-14, 14:23 »
:roll:  Ok shut up all and over this . :wink:  Bez obrazy  :wink:  .
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 28 zapytaniami.