Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Welonek!  (Przeczytany 18316 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatka **

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #60 : 2003-08-03, 21:34 »
Cztałam od początku. Po pierwsze one nie mają jeszcze 20cm a po drugie kto ci powiedział że w 14 litrowym słoiku. Powiedziała że ma akwarium dość duże żeby zmieścić tam 3 welonki więc co sie czepiasz? a wiesz czemu nic nie pisze? Bo ją męczysz. Tym że sie czepiasz. I tym że sie naśmiewacie z nij i z tego że akwarium ma w firmie taty. No i co z tego. Może narazie jest w tej firmie a jak kupi ryby to przeniesie te akwarium. Z kąd wiesz co ona chce zrobić?
Poprostu czepiasz sie o byle co.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #61 : 2003-08-03, 21:40 »
Nie o byle co, czepiam sie o coś cenniejszego niz wstyd o godne życie ryby. Nie odchodzi mnie gdzie akwarium stoi, obchodzi mnie jakiej jest wielkości, czyli wymiary których niewiem czemu niechce podać a napisałaby i byłby spokój ot tak. Tylko że ja jej nie wierze, w pierszych postach pisała o czymś ponad 50l. a teraz wyskoczyła z 200l.? nawet laik widzi różnice w wielkości. To dla mnie zwykłe odwracanie kota ogonem.
Ale chyba wiem co ona zrobiła, coś w typie "zrobie im na złość i podetne sobie gardło"
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #62 : 2003-08-03, 21:41 »
Nie pisze teraz, bo mam dosc tlumaczenia się, bo i tak mi nie uwierzycie! Nie pisze, bo już nie ma sensu wnikac w dyskusje, ty się przyczepisz o byle co, tak jakbys ty była idealem. Kazdego tak prawdzasz i pilnujesz? Przestan się wreszcie wymadrzac ty „wszystkowiedzaca”. Skonczylas już? Mma już dosc waszej ciaglej krytyki. Mowisz tak jakbys ty miala idealne warunki do trzymania wszystkiego co zywe na raz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Welonek!
« Odpowiedz #62 : 2003-08-03, 21:41 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #63 : 2003-08-03, 21:42 »
Wiesz róznica między tobą a mną jest taka że ja trzymam to naco pozwalają mi warunki a ty to robisz odwrotnie.
Zapisane

Agatka **

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #64 : 2003-08-03, 21:58 »
Nie. Różnica między tobą a nią jest taka że ona jest spokojna i mówi prawde a ty jesteś wredna, czepiasz sie jej  i jej nie wierzysz. Jak jej nie wierzysz to nie, twoja sprawa. ale nie pisz tego tak otwarcie bo wszyscy będą potem na ną krzywo patrzeć. Będą ja obwiniać za coś czego nie popełniła.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #65 : 2003-08-03, 22:29 »
Cytat: harpia
Wiesz róznica między tobą a mną jest taka że ja trzymam to naco pozwalają mi warunki a ty to robisz odwrotnie.


A skad wiesz? Znasz mnie na wylot? Bylas u nie w domu? NIE!!! Wiec nie piisz tak jakbys znala nie od urodzenia, dobrze?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #66 : 2003-08-03, 22:38 »
Ja ci pokazałam róznice a że boli to już twoja sprawa.
Agatko a propos byłaś u niej w domu? skąd jestes taka pewna siebie? Wiesz z natury jestem osobą mówiącą to co mysli, wszystko jedno czy prawda w oczy kole czy nie.
I czy na boga tak trudno jest sie obronić? musi do tego używac ciebie?
"wredna" hmm wiesz że to prowadzi prosto do obelgi osobistej?
P.S ja dopiero "wredna" moge być, narazie spokojnie i kulturalnie prosze o wymiary posiadanego przez Anilewe akwarium z naciskiem na "prosze"

A tak na marginesie, przeczytajcie to może wam choć troszke uzmysłowi co szanowna anilewe chce trzymać. Moge wkleic więcej.  http://www.akwafoto.pl/baza.php?view3=gatunek&gat=00333
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #67 : 2003-08-03, 22:43 »
Jasne, PROSZE, pierwszy raz widze te slowo w Twojej wypowiedzi. ODWAL SIE ODE  MNIE, dobrze? Podam ci wymiary, nie uwierzysz mi, a poza tym juz podalam.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #68 : 2003-08-03, 22:48 »
"120 cm na szerokosc, na wysokosc ok 70 cm i dlugosc, hmm ok 50 cm"
To sa te wymiary? a wiesz czemu one mnie śmieszą? bo jeszcze nigdy za mojej "kadencji" nie widziałam takiego zbiornika, może 120dł.70szer50wys. to tak ale twojego nigdy :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Welonek!
« Odpowiedz #68 : 2003-08-03, 22:48 »

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #69 : 2003-08-03, 22:52 »
moze mi sie troche pomylilo z dlugoscia szerokoscia i wysokoscia, ale rozmiary sa prawdziwe.
Zapisane

Michcio

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #70 : 2003-08-04, 00:26 »
Zamieniam sie w którąś z myszek: Proszę o przestanie się kłócić bo bede musiała zamknąć temat
A tak już jako michcio słuchajcie karas ozdobny potrzebuje naprawde dużgo zbiornika a na 3 potrzeba ok.300l niechce mi się zbytniowierzyć że anielwe dysponuje takim zabiornikjem.Prosze niech jedna z was bedzie madrzejsza i przestanie sie kócic(bo wtedy ja bede mógł zająć jej miejsce)

P.S.-Anielwe tak na marginesie napisałaś w mini encyklopedii ryb akwariowych posta o nabijaczach postow powiem ci tylko tyle tam ma tylko wstęp harpia .żyrafka i myszki więc pisząc tam zdanie zupełnie nie na temat sama zamieniłas sie w nabijaczkę postow


                                       Całuje was dziewczyny(żart)
                                               pzdro

A ta wypowiedz nad moja jest troche bez sęsu albo mi sie zdaje ,Nie?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #71 : 2003-08-04, 09:39 »
michcio czemu żart ?  :uscisk:
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #72 : 2003-08-04, 14:08 »
Taaa... :)

A teraz powiem coś od siebie.

Czego sie wpie******* Agatka, nie jestes w temacie i nagle nie z tąd ni z owąd obrońca ucisnionych. To moze założycie klub "Lubię kłamać" Wku**** mnie takie zachowanie. Może popatrzysz obiektywnie na wszystkie wypowiedzi a nie. Anilewe nie potrzebuje drugiej osoby do mierzenia, do tego wystarczy jedna, a obronic sie sama moze, bo jakzapewne mam racje u niej w domu nie byłas i NIE WIESZ.

Znów sie wku******
Zapisane

Agatka **

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #73 : 2003-08-04, 14:11 »
Harpio co to ma za znaczenie jakie ma ryby. ja też mam welonki. Wiem jakie to są. Głupia nie jestem.
A poza tym to ja może i jestm pewna ale ty jesteś. Jesteśpżekonana że ona kłamie. A ja jestem przekonana że ona mówi prawde.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #74 : 2003-08-04, 14:13 »
Michcio, przeciez ja chcialam zamknac temat, nie bylo tak? Najpierw powiedzialam, ze zamykam temat, a pozniej sie nie odzywalam. Nie bylo tak?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Welonek!
« Odpowiedz #74 : 2003-08-04, 14:13 »

Agatka **

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #75 : 2003-08-04, 14:17 »
Zyraffko ja jestem w temacie. Od początku czytałam ten temat. Wszystkie wyowieszi po dwa razy. Żeby wiedzieć co sie dzieje.
A ja przypuszczam że ty też u niej nie byłaś więc też nie wiesz czy ma te akwa czy nie. Więc też nie jesteś pewna. Ja jej wieże ty nie. masz do tego prawo. Nie można ludzi posądzać o najgorsze.
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #76 : 2003-08-04, 14:21 »
Chciałam równierz jak harpia usłyszec wymiary akwa. Moze dla ciebie nie wazne jest zycie 'jakiejstam' rybki, a dla mnie bardzo wazne. To tak jak ciebie by zamknąć w pomieszczenu 0,5m x 0,5m bo ty masz narazie tyle wzrostu i nie urosniesz wiecej.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #77 : 2003-08-04, 15:04 »
hehehehehehhe :lol:
i jeszcze jedno do autorki topicu, ja nie musze prosić to co chce wiedziec jest dla dobra zwierzat nie twojej dumy.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #78 : 2003-08-04, 16:31 »
Niech autorka poprosi tatę by zaoszędził trochę na polowaniu i kupił wiekszy baniak...
       Albo po co ... ACME kocha wszystkie zwierzeta :)  :grr:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #79 : 2003-08-04, 17:26 »
:lol: :lol: :lol: dobre, na polowaniu? no cośty szkoda, możecie autko sprzedać w końcu polonez nie chańbi :lol: :lol:
Zapisane

Agatka **

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #80 : 2003-08-04, 19:15 »
Żeby wszyscy wiedzieli będę jej bronić ale to jes mój ostani post w tym temacie. Nie mam zamiaru sie kłucić.  Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam. Nie chce mieć wrogów.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Welonek!
« Odpowiedz #80 : 2003-08-04, 19:15 »

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #81 : 2003-08-04, 19:23 »
dziewczyno co Ty mówisz
Cytuj
ja też mam welonki. Wiem jakie to są. Głupia nie jestem

przecież nie chodzi o to żeby MIEĆ rybki
ale żeby one były W DOBRYCH WARUNKACH
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #82 : 2003-08-05, 16:36 »
Aś nie zawracaj sobie głowy, one przecierz i tak wiedzą lepiej... eh...
Zapisane

Michcio

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #83 : 2003-08-05, 22:20 »
anielwe masz racje próbowałas-pod1 wzgledęm dołązam sie do agatki nic więcej nie pisze
                             Całuje wszystkie dziewczyny(serio,serio)
                                         Pzdro dla was (i nie tylko)
Zapisane

wokanda

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #84 : 2003-08-16, 11:33 »
nie wsadzaj nosa w czyjes akwa
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #85 : 2003-08-16, 11:36 »
dziekuje, ale chyba skonczylismy ten temat ...
Zapisane

wokanda

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #86 : 2003-08-16, 11:53 »
Ja czytałam od początku i też jestem z Anilewe. A ty '' Harpia,, Swietnie dopasował swój nick do swojego zachowania!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #87 : 2003-08-16, 11:58 »
Tak? no popatrz, czekaj sobie aż ci ktoś inny pomoże, na mnie nie licz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Welonek!
« Odpowiedz #87 : 2003-08-16, 11:58 »

Lalaith

  • Gość
Welonek!
« Odpowiedź #88 : 2003-08-16, 19:41 »
Anilewe, naprawdę widać, że coś kręcisz..Najpierw asz 14 litrow potem 100l potem nagle akwarium 100litrowe przybiera do 400 litrow a potem juz nei jest 400 bo ci sie wymiary mylą...Ile ty masz lat??!! Jak już wcześniej nnapisali przed zakupem poczytaj o stworzeniu, lub dowiedz się od znajomych! Ja tak robię, przeczytałam o rybkach a teraz Harpia udziela mi ostatnie wskazowki przed zakupem!(dzięki Harpia:D)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Welonek!
« Odpowiedź #89 : 2003-08-19, 19:31 »
Całkowicie zgadzam się z Harpią, zyraffką i Lalaith.

Anilewe, czemu nie chcesz podać tych wymiarów? To oczywiste, bo nie masz tego akwarium i tylko kłamiesz. Nie rób z siebie takiej drugiej Pinczerki. A Ciebie, Agatka, nie rozumiem. Chyba niedokłądnie przeczytałaś wszystkie posty (mówisz że po 2 razy...jakaś zaawansowana dyslekcja?). "Skąd wiesz że 14 litrów, mówi że ma wystarczające dla 3 welonek". Stąd wie, że Anilewe sama jej podała takie wymiary, a łatwo obliczy Ci akwa-kalkulator na akwarystycznej stronie, że to jest 14 litrów (a konkretnie niecałe). Tak więc nie rozumiem na jakiej podstawie bronisz Anilewe.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 31 zapytaniami.