Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: spuchniety chomik...  (Przeczytany 10147 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
spuchniety chomik...
« : 2003-04-03, 10:00 »
ojojojojojojoj co sie narobilo.
Wczoraj wieczorem ok.11 zauwazylam za moj chomiczek ma prawa czesc pyszczka bardzo spuchnieto, wyglada to jak by mial woreczek policzkowy napchany ale to sie ciagnie wyzej zaraz pod oko, z oczka tez wylatuje jakas ciemna wydzielina...boje sie o niego. Do dzisiaj rana obrzeg nie zszedl...(jestem chora wiec czekam az mama pojdzie do pracy) i wymskne sie z nim do weta...naprawde sie boje, z tym ze chomik normalnie funkcjonuje wczoraj wieczorem jadl i pil..bigal i wspinal sie po drabince. Co to moze byc...
Kiedy moj poprzedni chomik Tuptus umieral..wtedy byl zaly zpuchniety...jednak w tym przypadku zpuchnieta zostala tylko prawa czesc pyszczka...ojojojo
Zapisane

Emilka

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #1 : 2003-04-03, 10:56 »
Jestem juz po wizycie u weta :)
Po pierwsze moj chomik mial przerosniete dolne siekacze dlatego trzeba bylo mu je przyciac, po drugie okazalo sie ze jest za chudy wet stwierdzil ze to i tak objawy starosci ale powiedzial zebym podawala muwiecej tlustych rzeczy. A co spuchnietego policzka to stwierdzila ze moze worek lub podniebienie jest zranione i przepisala mi antybiotyk-BISEPTOL.
Jesli po tym (czyli po 10 dniach) chomiczkowi to nie zejdze bedzie znaczylo ze jest to jakis, goz-narol a wtedy...................




bedzie trzeba go uspic:cry: mimo to badzmy dobrej mysli
Zapisane

Siersc

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #2 : 2003-04-04, 01:58 »
Wspolczuje i zarazem trzymam kciuki ze bedzie dobrze i to tylko skaleczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POzdro. bedzie ok!
Zapisane

Forum Zwierzaki

spuchniety chomik...
« Odpowiedz #2 : 2003-04-04, 01:58 »

pomarańczowa

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #3 : 2003-04-04, 13:33 »
Napewno wszystko się dobze skończy!!!  ;)
Zapisane

Siersc

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #4 : 2003-04-04, 14:41 »
3mamy kciuczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdro. i infromuj nas na bierzaco :D
Zapisane

Emilka

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #5 : 2003-04-04, 16:19 »
tak mi sie wydaje ze troche opuchlizna zeszla...a moze mi sie tylko wydaje..nie wiem w kazdym razie nie ma juz brazowej wydzieliny z oka. Niepokoji mnie za to inna sprawa..mokra pupa. Wydaje mi sie ze chomik siusia pod siebie...zawsze przy smierci moich poprzednich chomikow tez tak bylo ze siusialy pod siebie :( Komik ma cala mokra pupe i siersc na zadku...martwie sie tym...
Zapisane

Gerda

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #6 : 2003-04-05, 08:13 »
może ma chorobę mokrego ogona ???? ale nie tę chorobę mają młode chomiczki, to jest niepokojący objaw, pędź do weterynarza :)
Nie martw się będzie ok  8) taką mam nadzieję  :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #7 : 2003-04-05, 15:29 »
Gerda..bylam w czwartek przeciez nie bede chodzic co dziennie ;)
juz wyschnal mu kuperek i zalatwia sie do kacika,pozatym czuje sie coraz lepiej..opuchlizna juz zeszla..jest tylko malu guzik pod okiem...ale licze na to ze on tez zejdzie :) Chomik ma apetyt, duzo pije i biega..jest ciekawski..normalnie okaz zdrowia :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #8 : 2003-04-05, 17:03 »
no w sumie jak nie chcesz to nie musisz :( ale fajnie, że wszystko już ok, no prawie ok :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

spuchniety chomik...
« Odpowiedz #8 : 2003-04-05, 17:03 »

Clickerka

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #9 : 2003-04-06, 15:48 »
Hej, cieszę się , że z chomisiem już dobrze

p.s. Choć jeśli stan chomisia będzie się pogarszać nie żałuj sobie wizyt u weta, ale napewno już tam nie pójdziesz! :o  :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
spuchniety chomik...
« Odpowiedź #10 : 2003-04-07, 11:18 »
nie nie..wszysciutko jest ok...wszystko :)
kuperek suchy ;) opuchlizna zeszla...jeszcze drobne zgrubienie pod okiem ale czuje ze dzieki temu lekowi i to zejdzie :)
Pozdro:)
P.S sorry gdybym sie powtarzala ale sie spiesze...pozatym pisalam juz o tym na innych forach wiec moze mi sie cos pofyrtac ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.