Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mini Bulwa i Bulwa – kotki szukają domów !  (Przeczytany 393 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nika28

  • *
  • Wiadomości: 0
Mini Bulwa ma około 6 miesięcy i jest drobniutką koteczką.

Jest już wysterylizowana, a przed adopcją zostanie odrobaczona i odpchlona.
Mini Bulwa obecnie mieszka na działkach i dlatego bardzo pilnie szuka domu.

Kicia na początku może być trochę płochliwa. Przebywała u mnie po zbiegu sterylizacji i widziałam jej zachowanie. Ale jak na kociaka żyjącego na działkach jest bardzo odważna, co widać na zdjęciach, i grzeczna bo załatwia się do kuwetki.
Mini Bulwa to kotka, która lubi mizianki, chociaż nie jest strasznie namolna. Ma troszkę zadziorny charakterek, bo odważyła się nawet pogonić mojego dorosłego rezydenta. Psów się trochę boi, ale nie jest agresywna w stosunku do nich.
Kotka jest świetnie umaszczona. Nie jest to typowy burasek. Jej sierść jest jakby troszkę złotawa, a uroku dodają jej jeszcze białe łapki, krawacik i duże bursztynowe oczy.


Bulwa- 2 max 3 letnia kotka o pięknym marmurowym umaszczeniu z białymi łapkami i niedużym krawacikiem.
Jest wysterylizowana, a przed adopcją zostanie odrobaczona.
Kotka obecnie mieszka na działkach, ale z pewnością nada się na kota domowego, co widać na zdjęciach ( zdjęcia były robione po sterylizacji, kiedy kotka dochodziła do siebie ).
Bardzo pilnie potrzebuje nowego domu, ponieważ ma chore oczko, które na pewno wymaga leczenia.

Bulwa to kotka z charakterkiem. Pozwala się głaskać i miziać, ale tylko tyle ile jej się podoba. Czeka więc na osobę, która doceni jej nieduży indywidualizm.
Dogaduje się z innymi kotami, chociaż czasem zdarza jej się pacnąć lekko któregoś łapką.


Kotki ( razem lub osobno ) najchętniej oddam do domu z ogrodem, ale nie jest to konieczne.
Przebywają w Darłowie ( 40 km od Koszalina ), ale pomożemy zorganizować transport w miarę naszych możliwości.
Warunkiem adopcji koteczek będzie podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przed adopcyjna.

Tel. 510 538 560 ( po godzinie 16 )
Mail: kinia_098@interia.pl
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 23 zapytaniami.