Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)  (Przeczytany 3566 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Princessa

  • Gość
Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« : 2006-03-29, 19:15 »
widzialyscie "Wyznania Gejszy" ?? ja sie strasznie napalilam na ten film i bardzo chce isc..podobno jest od 15 lat ale nie wiem czy warto bo nikt z moich znajomych nie byl :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #1 : 2006-03-29, 19:17 »
Moja fryzjerka byla i mowila, ze swietny film :P <intersujace tematy poczas wizyt :P>
Ale nie wiem ;)
Jak mnie KTOŚ (:lol:) zaprosi to pojde ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #2 : 2006-03-29, 19:18 »
Jakos nie przepadam za filmami tego typu ;) wole inne zdecydowanie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedz #2 : 2006-03-29, 19:18 »

Princessa

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #3 : 2006-03-29, 19:20 »
:lol: :lol: no ja niby tez nie przepadam ale strasznie sie na to napalilam :P
podobno typowe romansidlo... :P ale mnie interesuje skad sie wzielo moje przezwisko :P tak dziewczynki mowia na mnie Gejsza, a zapoczatkowala to moja siostra 12 letnia :P ja nie wiedzialam ze ona takie hasla zna ;) :lol:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #4 : 2006-03-29, 19:21 »
Ja tez kocham wszlekie romansidła :kocham:
W kazdym filmie musi być długi i ciekawy wątek miłosny, bo inaczej mi się film nie podoba :P

Tak to jest jak się chodiz bez przerwy z głową w chmurach ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #5 : 2006-03-29, 19:21 »
Nie lepiej książkę przeczytać?  W filmie podobno tylko efekty ok.
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #6 : 2006-03-29, 19:24 »
mm no ksiazke niby lepiej ale ja wole film :lol: mam teraz tyle lektur nawalonych ze hejze hola..
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #7 : 2006-03-29, 19:27 »
Otóż to ;)
Mi się odechciewa wszelkie książki ostatnio czytać :roll: Uleczalna (zalenzie od checi) choroba mnie dopadla - lenistwo :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #8 : 2006-03-29, 19:30 »
To Was pocieszę, że mój tatuś jej nie zmugł... :P (Ja będę musiała, bo zawsze mu poakuję, że się da...) Dłuuugo ją mam... :P Ale mam też inne, które długo mam i nie przeczytałam do tej pory... :evil: bo coś mi przerywało. A książkę kupiłam dla poznania kultury, więc jak obejrzę film, to na pewno tego nie dostanę... :P Hm... czym by się tu zachęcić...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedz #8 : 2006-03-29, 19:30 »

Borderka

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #9 : 2006-03-31, 15:37 »
Ja już oglądałam film, ale po angielsku i bez polskich napisów :lol: Mimo tego nawet mi się podobał :P Książke chętnie bym przeczytała, bo znając życie jest fajniejsza od filmu ;)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #10 : 2006-03-31, 21:41 »
no na pewno ;) a na film ja tez chce juz isc....aaa tylko kiedy?? :P
EDIT: dzisiaj namowilam kumpelki zeby ze mna poszly i sie umawiamy na przyszla sobote  :jupi2:
a widzialyscie juz "Francuski numer" ? polski film podobno komedia roku....mi jakos nie przypadlo do gustu  :| takie sobie  ;p
« Ostatnia zmiana: 2006-04-01, 18:14 autor Princessa »
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #11 : 2006-04-03, 23:14 »
Oglądałam i bardzo mi się podobał.
Profesor zażartował, że ten film "jest jak metafizyka - rozumie się po czterdziestce".
Fakt, jest trudniejszy i bardzo łatwo odebrac go powierzchownie.
A efekty naprawde piękne. I muzyka, sceneria, kostiumy... :)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #12 : 2006-04-06, 19:11 »
Gejszy nie widziałam ale mam zamiar. Oglądałam za to Francuski numer i mi się podobało :P Może nie jest to jakiś głęboko emocjonalny i pouczający film ale świetny na rozluźnienie i parę tekstów i scen których przypomnienie sobie nawet tydzień po seansie wywołuje śmiech (mój). (Bambus the best :lol:)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #13 : 2006-04-06, 19:59 »
kasiu, zachęciłaś mnie... ;) (Trza iść, póki brak alternatyw, ale czasu też brak.) Choć mam wrażenie, że we wszystkiem odnajdziesz coś hm... lepszego... ;)
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #14 : 2006-04-07, 12:06 »
wyznania gejszy mam w kompie - przegralam od milego kolegi ;)
romans jest w tle i tak naprawde nie chodzi o typowy romans do jakiego przyzwyczaili nas amerykanie. jedynie smieszne jest to, ze aktorzy mowia w jezyku angielskim a po japonsku tylko male fragmenty.
mnie sie bardzo ten film spodobal i ukazuje bohaterke na przestrzeni lat od dziecka do mlodej ale juz
 dojrzalej kobiety.
walorem jest niewatpliwie klimat orientalnej japonii, jej tradycje oraz obyczaje.

fajnie sie oglada choc pare momentow nudnawych ale to dla niecierpliwych dobre wyzwanie
 :D
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

Forum Zwierzaki

Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedz #14 : 2006-04-07, 12:06 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #15 : 2006-05-01, 20:26 »
Ufff, właśnie skończyłysmy (ja i sis  :P) oglądać Wyznania Gejszy. Pomysł dobry, ładne widoczki, ale... po pół godzinie miałyśmy dosyć  :lol: Dopiero po 1 godzinie zaczęło być ciekawie  :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

ona14

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #16 : 2006-05-07, 11:56 »
Mi się film bardzo podobał! Nie mogłam się zebrac do oglądania ale jak się rozkręcił. Dla mnie genialny :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #17 : 2006-05-07, 13:05 »
Oj, byłam z 2 tyg. temu... :P No to już wiem dlaczego jedni piszą, że wątek miłosny najważniejszy, a inni, że w tle. No w sumie miłość była motorem jej działań. ;)
Y, no podobały mi się "efekty", ten. praca oporatorów... :) E, no treść nie grzeje mnie szczególnie, ani nie ziębi, ok, do obejrzenia... :) tak 4, co było okropne, to zakończenie, powinno się skończyć dwie sczeny wcześniej jak mówiła o zasychającym sercach jak liście... :P (wiecie, bez tego jak się szykowała na spotkanie i bez spotkania), co to holiłud? :P
Aha, mała Dynia rządzi... :)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #18 : 2006-05-07, 14:30 »
fuck...no ja chce isc a ciagle nie mam okazji :/ jeszcze u nas w miescie zaczeli kino remontowac i odwolali wszystkie seanse na maj..a akurat w ten weekend chcialam isc...i doopa..zobacze moze kiedy indziej :P ja ciagle jestem na to napalona.... :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #19 : 2006-05-07, 14:58 »
Oj, jak ja szłam, to już w Multi były tylko dwa seanse i wkitrali nas do najmniejszej sali... ;) Ale pewnie w miejszych miastach jest później...
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #20 : 2006-06-05, 16:13 »
Ja tylko dodam, że na fali zainteresowania przeczytałam książkę. I okazało się, że to, co tak mnie raziło w filmie (i Ciebie Charon przy okazji) zostało... zmienione na potrzeby filmu, a raczej niedopowiedziane. Film  kończy się cukierkowo i słodiutko, wszyscy żyją długo i szczęśliwie. A tymczasem szanowny pan Prezes jest żonaty i to, że spotykają sie ponownie, nie oznacza, że teraz wezmą ślub i będą żyli długo i szczęśliwie. Choć w ksiązce Sayuri rodzi jego dziecko, wyjeżdża do Ameryki...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedz #20 : 2006-06-05, 16:13 »

Princessa

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #21 : 2006-06-05, 17:02 »
chyba poczytam :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #22 : 2006-06-05, 17:54 »
Dodam, że w filmie w żadnym wypadku nie jest mówione nic o ślubie czy czymś w tym stylu, wręcz przeciwnie - bohaterka mówi coś "zza ekranu" co świadczy o tym, że nic z tego, tylko dokłednie nie pamiętam tych słów - może źle zrozumiałam?
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #23 : 2006-06-06, 22:31 »
Tak. Ale większość osób domysla się własnie czegoś takiego - typowego happy-endu. A w ksiązce jest jasno i konkretnie.
No i zmieniono kilka innych szczegółów. Tak czy inaczej - warto przeczytać ksiązkę i warto obejrzeć film :)>
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #24 : 2006-06-10, 00:11 »
Może to być dziwne, ale ja chciałam obejrzeć "Tajemnicę BrokenBack Mountain" (tak to się pisze?). Tyle, że miałam pecha, bo raz, że puszczali to tylko o 20 :15 (wiadomo już, co na ten temat sądzi moja mama xD), a dwa, iż ledwo zaczeli emitowac, a już zamkneli kino, żeby remont robić... Fuksiara jestem xP
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #25 : 2006-06-10, 00:21 »
Niestety nie znam żadnej "większośći" która była na tym filmie... :( więc nie wiem co myślą... Musze książkę dopaść... :D

"Brokeback Mountain" Dlaczego dziwne? :P Fajny film, a jeszcze jak się przeczyta książkę, to się wie, że to, że domysły bohetera do pewnego zdarzenia, to nie była tylko wyobraźnia, tylko słusznie się domyślał. (Tylko, że w ksiązce wszystko jest bardziej brudne, więc jak ktoś nie chce sobie spuć wizji, to lepiej nie czytać.)

Hm... nie wiem jak u mnie puszczali... ale co Wawka to Wawka, więc pierwsze emisje są b. często. No i kin więcej, więc zawsze można coś wybrać... :chytry:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Wyznania Gejszy i inne nowosci kinowe :)
« Odpowiedź #26 : 2006-06-10, 15:40 »
Ne, u nas jest tylko 1 -.- I akurat remontują xP Zacofane miasto xD
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.