Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Nowa Ruda, już po wystawie :)  (Przeczytany 7454 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Nowa Ruda, już po wystawie :)
« : 2005-08-27, 10:39 »
Kto będzie na wystawie w Nowej Rudzie? Ja z goldi na pewno bo siedzimy przy sekretariacie, ja przy terierkach Sylwia przy goldenach, a w niedziele prawdopodobnie siedzimy ja przy sznaucerkach Sylwia przy dogach niemieckich :P. Tak więc kto się wybiera?
« Ostatnia zmiana: 2005-12-05, 19:03 autor Psiara »
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Vizsla

  • Gość
Zadam to samo pytanie jak na każdym topicu tego typu :lol:
Gdzie jest owa Nowa Ruda? :lol:
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
ja pod wielkim znakiem zapytanie (?)
to zależy jak nam pojdzie w Zabrzu i Poznaniu
Zapisane

Forum Zwierzaki

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
owa Nowa Ruda jest niedaleko Wałbrzycha :P ale w mniej górzystym położeniu także dojazd nie jest taki straszny :P mapkę zaraz wam znajdę :P A grupy są tak rozłożone:
w sobotę 03.12.2005 - I , III , V , VIII , X
w niedzielę 04.12.2005 - II , IV , VI , VII , IX
A konkurencje:
wybór najpiękniejszego szczenięcia
wybór najpiękniejszego juniora
wybór najpiękniejszego weterana
wybór najpiękniejszego psa ras POLSKICH
BEST IN SHOW
Termin zgłoszeń 10.11.2005
My na bank bedziemy w sobote i na 99,9% w niedziele.
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

irmina

  • Gość
Nie no, za daleko jak dla mnie :(
A Goldi wystawia wszystkie swoje psiaki??
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Goldi na pewno wystawia Banty i Algidę, a z Agnes czy będzie to jeszcze nie wiadomo :P ja ją gorąco namawiam :P tzn. wystawiać bedzie tatuś Sylwii :P bo Sylwia przy sekretariacie :P Terieromaniacy i sznauceromaniacy, a ktoś z was będzie? Ja będę pisać przy ringu terierków wysokonożnych i krótkonożnych (bo one chyba beda razem). A w niedziele przy sznaucerkach ;)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Ja będę może z Harpikiem :;d:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
A Harpik to jaka rasa? będziesz musiała do nas podejść jak bedziesz :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Ala no wiesz... dla mnie to zadaleko :lol:
Namawiamy z Alą szefunia zk żeby zorganizował wystawę w Świdnicy :lol: Powiedział, że chętnie ALE... nie ma gdzie :lol: Poiwiedziałam że u mnie na ogrodzie mogą... :lol22:
Jak pisała Psiara ja siedze w sobotę przy goldenach, a w niedzielę przy dożykach ;)
No i sponsoruję puchar dla NSwR golden retriever :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Harpia to beagle :)
Zapisane

irmina

  • Gość
Hehe, wystawa w Świdnicy - :wink:
Ale ja itak jestem za tym żeby zrobić wystawe w  Stargardzie   :mrgreen:   
Tylko, że ja ogrodu nie mam...ehh, to zrobimy tystawe chihuahua w salonie  :p
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Cytuj
Terieromaniacy i sznauceromaniacy, a ktoś z was będzie??


Ja będe na 50% ;-) w sumie to nie wiem czy jest sens jechac na 5 wystawę ze szczeniakiem... zobacze jak nam pójdzie w Zabrzu, Rybniku i Poznaniu... :)
Ale prawdopodobnie będzie Aisa ( z sznaucerem mini- Zulusem) ale niech ona sie wypowiada :;p:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Marta to się spotkamy jesli bedziesz :P, a aisa na pewno czy nie? To sznauceromaniacy i terieromaniacy? kto bedzie? :P mówić tu zaraz bo coś mało chętnych...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
no mam nadzieje że się spotakmy :) A Asia nie na 100% ale ma blisko (mieszka w Wrocławiu) Wiec powinna byc :)
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW

Ja będe na 50% ;-) w sumie to nie wiem czy jest sens jechac na 5 wystawę ze szczeniakiem... zobacze jak nam pójdzie w Zabrzu, Rybniku i Poznaniu... :)
Ale prawdopodobnie będzie Aisa ( z sznaucerem mini- Zulusem) ale niech ona sie wypowiada :;p:
Dokłądnie Marto :kocham: ;)

My będziemy na 98% :) I w klasie już młodzieży :jupi:

Marto MUSISZ się zjawić jak ja jadę :P Co ja będę bez Ciebię robić ? :P
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Forum Zwierzaki

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Ja niestety nie będę ale śmiem kogoś prosić o fotki basenji :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
ja ci niestety nie zrobie :P Ja moge pstrykac foty sznaucerom i terierkom ;) tylko bede musiala od psiapsioly cyfrowke pozyczyc :P Ej a sędzia mi pozwoli robic foty? :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Ale zobacz co Ela napisała o Nowej Rudzie!! Podobno nie za ciekawie- jesli chodzi o warunki. Wiesz Asia własciciwe to ja chyba zrezygnuję z Poznania i pojadę do Nowej Rudy... połowa drogi ;-)

Psiara pozwoli :lol:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
W Nowej Rudzie z tego co mówili w Związku jest mała hala dlatego rozłożyli to na dwa dni i połaczyli ringi tak że np. teriery krótkonozne beda z wysokonożnymi...

Marta ale co bede pisac i foty pstrykac? Mozna tak? :P Bo ja jeszcze sie nie spotkałam z tym zeby asystentka sedziego foty robiła :P no cóż ja zawsze była, jestem i będę wariatem :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
a bo TY będziesz asystentką :D a to nie wiem :)
A zdawałas już egzamin asystencki (bo sie zdaje prawda?? :P) :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
jaki egzamin? zandego egzaminu :p my sie po prostu zgłosilysmy i bedziemy pisać... zadnego egzaminu :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Ale zobacz co Ela napisała o Nowej Rudzie!! Podobno nie za ciekawie- jesli chodzi o warunki. Wiesz Asia własciciwe to ja chyba zrezygnuję z Poznania i pojadę do Nowej Rudy... połowa drogi ;-)
Dla mnie to też połowa trasy. A przecież i tak nie będę nocować do hotel mi nie potrzebny :) Więc jedziemy, co ? ;)

Psiara to będziesz nas na pewno widziała :)
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
tak wiec jedziecie do Nowej Rudy? To podejdźcie do mnie po zejściu z ringu :P machnę wam ręką jak bedziecie wchodzic :P :P tylko podajcie mi rodowodowe imiona waszych psiakow :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Psiara to musisz psiakom aisy wpisać lokatę I i ocenę doskonałą ;)
A ktoś będzie z goldenem/spanielem/labem czy dogiem/pindżerem/molosem? :P
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
a ja nie wiem gdzie Nowa Ruda lezy powiedz cie mi  :lol:
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
tak wiec jedziecie do Nowej Rudy? To podejdźcie do mnie po zejściu z ringu :P machnę wam ręką jak bedziecie wchodzic :P :P tylko podajcie mi rodowodowe imiona waszych psiakow :P

OK. A imię to Inteligent zapamiętaj choc tyle ;)
Psiara to musisz psiakom aisy wpisać lokatę I i ocenę doskonałą ;)
Buhahahaha  8) 8) DObre, dobre hehe ;)
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Aisa musimy sobie jakoś pomagać 8) Ch.Pl Twoje pieski mają? Jak nie to dobrze, bo będą miały w NR CWC, a jak mają to tez dobrze- porzynajmniej jakimś cudem spróbujemy wpisac CACIB :lol:
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Ja bede, jak transport bedzie, ale jeszcze nie wiem. A właśnie, gdzie to jest?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Asia jedziemy :) Tylko ja to chyba hotelem będe musiała sobie załatwic (bo podobno dojazd do NR jest skomplikowany) :)
Psiara a Ty będziesz na ringu sznaucerów mini?? To pamietaj jak cos my chcemy 1 mijsce i ocene WO :lol: tak jak Asi Inteligentowi ;-)
A moja suka się zowie ZONTANA KIWI Northumberland :) i będzie w mini pis kl szczeniat :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Marta wszystkie sznaucerki beda na bank razem bo robią mało ringów bo hala jest mała. A jeśli beda osobno, to tak, chce przy miniaturkach :P - te kocham najbardziej :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 29 zapytaniami.