Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Antyreklama pewnej firmy ;)  (Przeczytany 29735 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #90 : 2007-05-05, 18:10 »
Heh...kiedyś na bazarku mama kupiła jajka. No i chciała ugotować na twardo - jajka hop do wrzątka i heja banana. Wyjmuje pierwsze, "otwiera", a w jajku....kurczak. Ugotowany. W sumie, nikogo to specjalnie nie obrzydziło, ale oczywiście nikt nie zjadł. Najbardziej to było żal kurczaczka..

Offtopując:

Ja uwielbiam głaskać pleść na serach pleśniowych :marzy:...to bardzo przyjemne :P,no tego... :stupid:

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

°yuki°

  • Gość
Odp: Antyreklama pewnej firmy ;)
« Odpowiedź #91 : 2007-05-20, 22:09 »
jeujuujak jak to wszytko czytam to skacze do gory z radosci bo jeszcze nic takiego mi sie nie przydarzylo... ale co do jedzenia to ja od kad pamietam zawsze bylam i jestem przesadnie ostrozna gdy cos jem, w ogole mam delikatny zoladek i byle czego nie jem. Sokow z kartonown, napojow typu orenzada itp to nigdy bym do ust nie wziela, wole sie pomeczyc i zrobic sobie swierzy sok z przynajmniej wiem czego albo napic sie swierzej wody  :lol: nie lubie jesc u babci bo ona wiekrzosc zeczy robi sama i jakos sie nie moge sie przemoc... taki dziwny ma zapach ten ser, maslo i w ogole... u mnie nie ma tez szans zebym nie patrzyla na to co jem, np jedzenie i ogladanie tv w tym samym czasie to u mnie nie mozliwe hehe :P musze patrzec sie co jem  :lol:

acha pamietam jak kiedys w kebabie znalazlam wlosy...  :| a przeroznych fastfoodow tez unikam bo nie wiadomo co sie dzieje w ich kuchni, a uswiadomialam to sobie dopiero po obejrzeniu takiego programu o tym i rozchorowaniu sie ze 2 miesiace temu przez Quick´a  :/ niezle wymiotowanie mialam...  :lol:
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 22 zapytaniami.