Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: GRILL  (Przeczytany 1760 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamaq

  • Gość
GRILL
« : 2005-05-02, 17:02 »
no to chyba sezon rozpoczety ;) co przyrzadzacie na grilla? Macie jakies sprawdzone przepisy, porady? Co robicie, jezeli nie jecie miesa?

ja dzisiaj zrobilam:

pomidory:
Pomidora ponacinac z wierzchu, polozyc na niego troche masla, posypac vegety, w folie i na grila az beda miekkie. Zjadlam 3 wielkie - uwielbiam je  :mrgreen:
Ziemniaki - obgotowac w osolonej wodzie, pokroic w plasterki, posypac 'przyprawa do ziemniakow' chyba Kamis - super pasuje, dodac troche masla i na grila az sie przypieka - cala tacke zzarlam  :wink:
Jeszcze z cebula probowalam, ale byla niedobra - ma ktos dobry przepis na cebule?  :P Mialam dac jeszcze mrozone brokuly, ale zapomnialam, a i tak sie napchalam... reszta jadla jakies miecho czy cos tam (na oddzielnych tackach na szczescie ;) )
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #1 : 2005-05-02, 18:17 »
Hm, taki podwórkowy? ;-)
Na podwórkowym zawsze pieczemy kiełbaski, chleb, i inne... Zabieramy piwko (dla nieletnich wstęp wzbroniony!), coca colę, soczki i inne.
Grill is the best. :P
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: GRILL
« Odpowiedź #2 : 2005-05-03, 11:58 »
Ni wim czy takie coś ci przypasia ale jak rodzinka zrobi mięsko moczone w jakiś tam przyprawach to wtedy chleb można w tym pomoczyć i na grilla
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: GRILL
« Odpowiedz #2 : 2005-05-03, 11:58 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: GRILL
« Odpowiedź #3 : 2005-05-03, 12:08 »
Podobno b. dobra jest kaszanka pieczona na grilu  :essen:
Zapisane
IBDG Wrocław

Apiska

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #4 : 2005-05-03, 13:49 »
Hm....dziś deszcz, więc odpada grillik :)
Ale w week jak będzie gut to biorę psa i na działkę na grilla :)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #5 : 2005-05-03, 17:10 »
Ja lubię kiełbaski z rostopionym serem ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #6 : 2005-05-03, 17:22 »
Ajj kaszanka to pychotka :D
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #7 : 2005-05-03, 18:16 »
a ja uwielbiam przyprawioną karkówkę, czasem też w Marynacie Ognistej z jakiejśc tam firmy, ale sam zapach grilla to cudo jakich mało :D  mój tata lubi grillowany czosnek gdzie do środka wlewa się olej i się posypuje solą , twierdzi że to takie dobre i smakuje jak orzeszki ziemne jak ktoś jest palaczem może spróbować bo nikomu inemu to nie smakowało ;/ a do kaszanki to ja nie mogę sie przekonać ;/ ale kiełbaski to podstawa oczwiście - najlepsza śląska albo  grillowa z Morlin :D 
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #8 : 2005-05-04, 12:06 »
Poniewaz innych mies nie jadam, wiec tylko kurczak wchodzi w gre i to glownie piersi, bo nie lubie innych czesci. Moj Piotrek zawsze sie tym zajmuje, namoczy w czyms, poprzyprawia i jest pycha.
No i jeszcze grzaneczki z serem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: GRILL
« Odpowiedz #8 : 2005-05-04, 12:06 »

xara

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #9 : 2005-05-04, 14:43 »
uwielbiam pieczone ziemniaczki z przyprawami, pomidory, cukinię, pieczarki, nadziewaną paprykę, grzanki z warzywami i serem żółtym,
do pomidorków wkładam zamiast masełka ser żółty lub topiony i przyprawy,
na ziemniaki mam różne sposoby - faszeruję warzywami, kładę na nie pod koniec grilowania ser zółty albo topiony
lub polewam jogurtem, sosem czosnkowym albo jakimś innym, ale gęstym, pycha :essen:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #10 : 2005-05-04, 16:39 »
Z niemięsnych potraw, to jadłam... banana z grilla. Niezły był. No i ziemniaczki, oczywiście. Z przyprawami albo jakimś sosem.
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #11 : 2005-05-04, 21:46 »
Ja najczęsciej załapię się na zapiekaną byłkę z masą warzywek i serem w środku - to tak przy okazji tego, że rodzice czasem zrobią sobie grilla. Ja mięsa nie jadam, takze niezbyt mnie interesuje zwykle ;)
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #12 : 2005-05-08, 21:48 »
uwielbiam: kiełbaski z grilla :kocham: :;d:, kaszankie z grilla :kocham:, drobiowe hamburgery, bułki pieczone na grillu :P, saszłyki z chudego mięsa :P
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #13 : 2005-05-08, 23:37 »
Ja również uwielbiam griilowac na świeżym powietrzu :mrblue: zazwyczaj to na działce ;) Kocham kiełbaski,kurczaka przypieczonego na grillu,chleb :kocham:
Zapisane

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: GRILL
« Odpowiedź #14 : 2005-05-09, 15:06 »
A ja lubię kurczaka w miodzie pieczonego na grillu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: GRILL
« Odpowiedz #14 : 2005-05-09, 15:06 »

k_lap

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #15 : 2005-05-09, 16:30 »
Uwielbiam oczywiście kiełbaski z grilla, karczek, bułki z hamburgerami, ser roztopiony na tackach z różnymi dodatkami, szaszłyki.
A ostatnio hitem naszych grillów (z przyjaciółmi) są banany z białą czekoladą !!! Czyli obieramy banana, robimy nacięcie wzdłuż i wkładamy białą czekoladę w środek, kładziemy na tackę do grillowania i tak chwilkę smażymy na ogniu, kiedy banan zrobi się ciepły, a czekolada w środku się roztopi i rozleje to można jeść :) Mniam, aż mi ślinka cieknie na samą myśl !!!
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #16 : 2005-05-09, 20:18 »
Ja zazwyczaj jem bułeczki na grillu przypiekane, kładę na nie ser i jest pyszotka :] No i robię sobie całą michę sałatki greckiej (sałata lodowa, feta. pomidory, papryka, kukurydza, oliwki, sos do salatek) ]:-> Pozatym dobre są bananki ;) Kładę je ot tak i dobrze smakują =)
Zapisane

Beguelle

  • Gość
Odp: GRILL
« Odpowiedź #17 : 2005-05-09, 20:31 »
Grill, ognisko :kocham: ;)
Uwielbiam rybe na grillu, bardzo fajnie wychodza szaszlyki z warzyw (m.in. papryka, cebula itd.)...Pieczywo tez dobre- podpieczone ;)

Mieso zadko jadam, ale z grilla sie skusze :P
...zeberka, szaszlyki z kurczaka...nie wspomne o pieczonym dziku na roznie - PYCHA!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 26 zapytaniami.