Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: dieta  (Przeczytany 7594 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
dieta
« Odpowiedź #30 : 2004-09-09, 20:51 »
Dalma ja moge Ci te dietke przeslac ;) To jest wlasnie ta dietka o ktorej ja pisalam,ale mlodym osobom sie odradza bo naprawde trzeba jesc wszystko jak tam pisze i nie mozna niczego innego nawet gumy do zucia cz tik -takow no i fakt wyczerpuje organizm,ale za to przynosi efekty :) A polega na tym,ze naprzyklad na sniadanie jest kawa i to wszystko i na obiad np. kawalek miesa a na kolacje szpinak z czyms tam i nic innego oprocz wody i tego co tam pisze jesc nie mozna.  Ale faktycznie czlowiek sie wymecza przy niej nie zle, chcialam ja sobie wziasc,ale lekarz mi zabronil :roll:
Skarb- chyba Twoja kolezanka nie stosowala sie do niej,albo nie wiem znam troche osob ktore sa po tej diecie i jak dotad nie narzekaja ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tika

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #31 : 2004-09-10, 08:16 »
Cytuj

Dalma ja moge Ci te dietke przeslac  To jest wlasnie ta dietka o ktorej ja pisalam,ale mlodym osobom sie odradza bo naprawde trzeba jesc wszystko jak tam pisze i nie mozna niczego innego nawet gumy do zucia cz tik -takow no i fakt wyczerpuje organizm,ale za to przynosi efekty

Ja też chcę :)  - ciągle próbuję czegoś nowego, ale nic mi nie pomaga - waga jak stoi tak stała :( .
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
dieta
« Odpowiedź #32 : 2004-09-10, 09:33 »
Agakonik, zapewniam Cię, że w sferze diet mam już niemałe doświadczenie, i jeśli któraś z Was na codzień odżywia się tak jak ja to po powrocie po takiej diecie do noramalnych zwyczajów żywieniowych od razu kilogramy skaczą w górę. Ta dieta odchudza głównie przez to, że się mało je, a to żaden cud :P Potem fundujesz organizmowi bombę kaloryczną i on ją od razu magazynuje w postaci tłuszczu i zabawa od początku :P
Jeśli chcecie schudnąć, nie chodzić głodne i nie wrócić do poprzednich rozmiarów, polecam South Beach :wink:  Reklamuję tę dietę wszystkim, po to jedyna dieta przy której nie miałam później apetytu na słodycze, które normalnie uwielbiam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

dieta
« Odpowiedz #32 : 2004-09-10, 09:33 »

myszka

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #33 : 2004-09-10, 11:45 »
A ja polecam po prostu ograniczenie liczby kalorii do 1500 lub 1000 - to nie jest głodowa dieta i chudnie się na niej naturalnie, w niezbyt szybkim tempie, ale skutecznie.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
dieta
« Odpowiedź #34 : 2004-09-10, 15:49 »
Ograniczenie kalorii w moim przypadku się nie sprawdza, bo ja bym ciągle coś jadła :oops:
Dlatego South Beach się sprawdziła, bo tam można jeść dowoli, ja jadlam mnimum 5 posiłków dziennie + przekąski :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #35 : 2004-09-10, 16:17 »
Można skomponować 1000 kcal tak, aby jeść 5 posiłków :) Jedyna wada to liczenie ciągłe kalorii, ale da się przeżyć :)
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
dieta
« Odpowiedź #36 : 2004-09-10, 16:28 »
Na czym polego dieta South Beach ? Jets na jakiej stronce w necie? :?:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
dieta
« Odpowiedź #37 : 2004-09-10, 16:35 »
South Beach jest dietą 3 etapową. Każdy etap trwa 2 - 3 tygodnie (lub mniej jeśli nie ma dużo do zrzucenia ;) ) Przez pierwsze 2 tygodnie nie spożywa się w ogóle węglowodanów, cukrów ani niezdrowych tłuszczów pod żadną postacią nie można nawet nabiału. W drugim etapie powoli wprowadza się dobre węglowodany i owoce. 3 etap to już przestawienie się na zdrowe nawyki żywieniowe i utrzymanie odpowiedniej wagi. Ta dieta jest już bardzo znana i jest o niej książka, aleja miała linka do strony wirtualne polki i mam to na twardym. Nie wiem czy jeszcze tam jest ale jakby co, to mogę przesłać na pw.
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
dieta
« Odpowiedź #38 : 2004-09-10, 16:45 »
O to ja bym prosiła Cie Skarbku i przeslanie :) Dobra jest tez dieta zeby jesc WSZYSTKO,ale tylko DO 17 no,ale czasami to trudno :P:P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

dieta
« Odpowiedz #38 : 2004-09-10, 16:45 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
dieta
« Odpowiedź #39 : 2004-09-10, 17:11 »
No właśnie mi nabardziej wszystko smakuje po 22 :lol:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #40 : 2004-09-10, 20:12 »
Kochani, uwierzcie, że Montignac jest skuteczna! Nie wygaduje bzdur o jakichś dietach cud tylko mam dowody ;) Znam osobiście osoby, które odchudzały/odchudzają się tą metodą i jest to skuteczne! Z jedną z tych osób mieszkam i wiem, że się nie głodzi a efekty są i to jakie :)
Tam macie wszystko wyjaśnione, jeszcze raz podaję adres stronki www.montignac.pl (prawda, że prosty? :))
Spróbujcie, naprawdę :D

Skarb, to podjadanie wieczorami to faktycznie niemały problem :P

Dalma ;)
Zapisane

Mlody

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #41 : 2004-09-10, 21:30 »
Ludzie, na kazdego dziala co innego... najlepiej ulozyc samodzielnie diete jesli na oduchudzenie trzeba wziasc ujemny deficyt kaloryczny czyli od dziennego zapotrzebowanai odciac 300-500 kcal nie wiecej, dlaczego ? organizm przy zbyt duzym deficycie kalorycznym broni sie przed wykonczeniem produkcja tluszczu... polecam sfd.pl dzial fitnes i odzywianie naprawde skarbnica wiedzy :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
dieta
« Odpowiedź #42 : 2004-09-10, 22:01 »
Dalma, ale Montignac jest sposobem na resztę życia, a ja nie zrezygnuje do końca życia z niektórych rzeczy np. kanapek ze świeżej białej bułeczki z wędlinką i majonezem :P
Poza tym Montignac jest najbardziej skuteczny przy dużej nadwadze i wielu kilogramach do zrzucenia. Przy niewielkiej nadwadze, lub kiedy po prostu dziewczyna chce mieć 1 lub 2 kg mniej, nie ma za bardzo sensu.
South zawiera w sobie zasady Montignaca, ale w pierwszysch dwóch fazach jest to dieta odchudzająca, a dopiero w trzeciej wprowadza zdrowe nawyki i zasady niełączenia, podczas gdy Montignac to od razu 3 etap South Beach, a więc samo zdrowe żywienie. Oczywiście odżywiając się zdrowo można schudnąć, ale u mnie nie było by efektów bo właściwie nie mam nadwagi, tylko czasem mi przybędzie tu gdzie nie trzeba. South Beach stosowałam dosyć dawno a jeszcze nie przytyłam choć wróciłam do pysznego niezdrowego żywienia ;)
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
dieta
« Odpowiedź #43 : 2004-09-10, 22:44 »
Skarbie....mozesz mi tez przeslasc na pw? Bede bardzow wdzieczna :krzywy:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
dieta
« Odpowiedź #44 : 2004-09-11, 08:42 »
Mi tez? :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

dieta
« Odpowiedz #44 : 2004-09-11, 08:42 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
dieta
« Odpowiedź #45 : 2004-09-11, 12:13 »
przesłane :wink:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #46 : 2004-09-11, 20:08 »
Skarbku, nie do końca na resztę życia ;)
Zapisane

Tika

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #47 : 2004-09-13, 08:56 »
Skarb - ja też proszę! Ostatnio przytyłam i nie wchodzę w moje ulubione jeansy :( .
Działa to na mnie straaaasznie dołująco!
Zapisane

anneri

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #48 : 2004-09-18, 12:39 »
Jesli moge prosic o przeslanie...;)

Tez znam Montignac...moja siostra schudla 5 kg i wcale nie glodowala...ale teraz wazy 7 kg wiecej - wrocila do poprzednich nawykow zywieniowych.

Na tej diecie z Danii schudlam 2 lata temu 5 kg - nie bylam nawet gruba przed, ale chcialam sie sprawdzic czy dam rade z takim rygorem.Slabo mi bylo okrutnie. Waga utrzymala sie 3 tyg. i stopniowo wrocilam do poprzedniej...;)

Generalnie nie mam czasu na wysilek fizyczny - mam za duzo zajec. Tylko pies mnie zmusza do dlugich spacerow i to wszystko - na szczescie nie tyje i waga utrzymuje sie od 2 lat na tym samym poziomie...;)
Zapisane

psotka

  • Gość
dieta
« Odpowiedź #49 : 2004-09-19, 17:59 »
ja znam ludzi ktorzy na montim chudli i utrzymuja stala wage robiac odstepstwa po 20-30 kg,  zreszta sama jestem tego przykladem  :wink: moje bmi to teraz 22 a bylo ho ho ho  i jeszcze troche  :lol:  :lol:  8)  8)

a jesli chodzi o S.B to poprostu nieco zmodyfikowany monti etapy sa porpostu bardziej rozciagniete w czasie :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.251 sekund z 30 zapytaniami.