Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ogromny problem!  (Przeczytany 2962 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lalaith

  • Gość
Ogromny problem!
« : 2002-11-15, 19:17 »
A wiec..Mam od okolo 4-5 miesiecy kotka..jest jeszcze maly i rozumiem ze bardzo lubi sie bawic..Staram sie jak najbardziej..Bezprzerwy sie z nim bawie zeby wyladowac jego energie..Ale on caly czas wspina sie po firanach!Moze wydaje sie blachy powod ale firany sie psuja, dla kota jest to niebezpieczne!Macie pomysly jak mozna temu zapobiedz, odzwyczic kota?
Zapisane

dragon_lady1

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #1 : 2002-11-15, 19:39 »
Przy małych ,czy mlodych kociakach to zupełnie normalne ze wspinają się po firanach ,czy zasłonach.Jak ostatnio mialam maluszki to po kilku...set probach ściagania ich z zaslon po prostu wzięlam i założyłam firany takie do parapetu ,a i zasłony skróciłam.Myślę ze ten etap w zyciu kota trzeba przejść,moje duże kocice już nie wiszą na zasłonach(natomiast odkąd założyłam żaluzje to ćwiczą na nich zęby... :) ),a zaslony ich już kompletnie nie interesują ,no chyba ze wpadna na nie w pogoni np. za muchą.zyczę duzo cierpliwości :)
Zapisane

NeTkA

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #2 : 2002-11-16, 16:12 »
Ja zrobiłam zupełnie inaczej. Poprostu nie popuściłam. Jak kot wspinał się po firankach to mówiłam do niego podniesionym głosem i jak chciał sobie poleżeć na moich kolanach to go zrzucałam.  Przestał, ale zdaję sobie sprawę że nie u każdego kota to przejdzie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogromny problem!
« Odpowiedz #2 : 2002-11-16, 16:12 »

Lalaith

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #3 : 2002-11-16, 16:18 »
Dzieki bardzo...Ja tez na niego krzycze tylko sie skuli i za chwilke znow na firanie wisi i dynda :)
Zapisane

AniaS

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #4 : 2002-11-17, 01:04 »
Moj Zuzia wprawdzie nie wspinal mi sie na firanki, ale na wszelkie proby jego grzeszenia reagowalam glosnym "FE" lub "PSIK". A cierpliwosc to cnota, poniekad... :wink:  powodzenia
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #5 : 2002-11-17, 18:56 »
Dzieki bardzo..A wiecie moze od jakeigo wieku kot moze dostac cos przeciw pchelnego?I co jest najlepsze?Obrozka?Zastrzyk?masc?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ogromny problem!
« Odpowiedź #6 : 2002-11-17, 19:08 »
Najlepszy byłby stronghold - nie dość, że na pchły, to i na inne pasożyty - śwerzbowce i robaki obłe. Tylko do najtańszych nie należy.
Równie dobry - tylko o mniejszym zakresie działania, bo tylko na pchły - jest Frontline, np. w iniektorze. Podejdź do weta, on Ci poradzi, który lepszy  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Lalaith

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #7 : 2002-11-17, 19:24 »
czy moglabys podac mi ich ceny w przyblizeniu?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ogromny problem!
« Odpowiedź #8 : 2002-11-17, 19:36 »
Strongholda nie znam, a Frontline to ok 10-15pln i starcza na jakiś miesiąc - dwa  Zima odpada - bo nie ma pcheł, tak że masz spokój do wiosny  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Ogromny problem!
« Odpowiedz #8 : 2002-11-17, 19:36 »

monros

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #9 : 2002-11-19, 07:53 »
Moja 4 miesięczna kotka wprawdzie nie wspina sie po firankach (a to tylko z tego powodu ze ich nie mam) ale za to uprawia skoki na moje plecy, nieważne czy jestem w cienkiej koszulce czy nie, gdy jestem w kuchni i cos przygotowuję ona z rozpędu wskakuje nastół a potem na mnie wbijając sie pazurkami dosc boleśnie..  :?  :? nie umiem jej od tego oduczyć, krzyki karcenie nie pomagają. :grr:  ponadto regularnie co noc budzi mnie i ugniata moje włosy a przy okazji moją czaszkę... Nocki mam bardzo urozmaicone... :evil:
Zapisane

Abakus

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #10 : 2002-11-19, 09:55 »
witajcie:)
Ja akurat nie mam kota lecz kochana moja siostra ma ich az szesc i z tym wspinaniam to juz mielismy praktyke. najlepszym sposobem bedzie wybudowanie drzewka. jakas belke obic wykladzina dywanowa z tego co wiem to nie moze miec supelkow(czasami wykladziny sa z takimi supelkami) bo kot moglby sie zaczepiac. I nia obic ten klocek moze byc dlugi nawet do sufitu tam ze dwie trzy poleczki i zobaczysz jaka bedzie frajda. i firanki beda juz malo atrakcyjne.
Polecam a efekty bedziesz podziwiala jeszcze przy montazu tego drzewka:)
Zapisane

Aisa

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #11 : 2002-11-19, 11:52 »
Cytat: Lalaith
czy moglabys podac mi ich ceny w przyblizeniu?

Cześć
Z tego co pamietam to Stronghold kosztuje 23 zł, przynajmniej u weta, do którego chodziłam
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #12 : 2002-11-20, 09:01 »
No to az takie drogie to nie jest..Przygotowalam sie na owiele wyzsza cene :lol:
Zapisane

dora750

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #13 : 2002-11-22, 01:44 »
Przez wspinanie sie po meblach mój Parys stracił zęba...Nadpobudliwy jakis chyba..Albo alpinistą byl w poprzednim kocim życiu... :roll:
Zapisane

monros

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #14 : 2002-11-22, 07:47 »
Doro Twój Parys to Pers prawda? Jak na Persa to jest bardzo żywiołowy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogromny problem!
« Odpowiedz #14 : 2002-11-22, 07:47 »

Johny

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #15 : 2003-06-26, 09:40 »
Skaczą,bo przygotowują się do życia poprzez zabawę,wyrabiają zręczność i sprawność potrzebną przy polowaniu
Zapisane

Acik

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #16 : 2003-06-26, 10:11 »
Jak na persa to żywiołowy jest Eryk  :) ale on jest jeszcze dzieckiem i ponoć mu to ma przejść (mam nadzieję). A moje zdanie odnośnie tej żywiołowej energii jest takie, że jedyny sposób to dawać jej inne ujście (no nie wiem - drzewko itp...). Na Eryka nie ma bryka i po prostu mu uległem. Na Twoim miejscu chyba bym żył bez firan  :P

pozdrówka

acik
Zapisane

myszka

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #17 : 2003-06-26, 10:17 »
Heh, nie ma to jak post z poprzedniego roku, nieprawdaż, panowie? :P
Zapisane

Acik

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #18 : 2003-06-26, 10:28 »
Nie śmiej się, dobra? Myszo jedna jak napuszczę Eryka to zobaczysz. A czy wiesz, że on w rodowodzie ma" Eliminator Myszy"?
Nie podskakuj ;-)
Fakt, post z ubiegłego roku, ale pamiętaj kobieto, że mężczyźni potrafią docenić wartości przeszłe ;-)
acik
Zapisane

myszka

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #19 : 2003-06-26, 10:30 »
Obawiam się, że twój Eryk nie ma szans z moją Pyśkotorpedą :P Tak więc nie ten tego :P

Otóż to, mężczyźni zawsze nie na czasie :lol: :P
Zapisane

Acik

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #20 : 2003-06-26, 11:07 »
Oj Mycha, Mycha, Ty mnie tutaj nie podjudzaj bo..............!!!!
:P
PS. Taka smarkata a już napisała dwa tysiące postów.... kiedy ona to zrobiła???? ;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogromny problem!
« Odpowiedz #20 : 2003-06-26, 11:07 »

myszka

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #21 : 2003-06-26, 11:10 »
Bo......? :P
Zapisane

Acik

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #22 : 2003-06-26, 11:13 »
(hi hi, już wiem jak ona to zrobiła;-)

bo... Ci pokażę!!!
:P
Zapisane

myszka

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #23 : 2003-06-26, 12:02 »
Pokaż, pokaż, chętnie zobaczę :P
Zapisane

Acik

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #24 : 2003-06-26, 13:30 »
:oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

hmmmmmmmmm
 :oops:

Myszko, co trzeba zrobić żeby tak dużo postów napisać  :?:
Zapisane

myszka

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #25 : 2003-06-26, 17:05 »
No dawaj, pokazuj :P Obiecałeś, a teraz się wykręcasz :P

Odpowiedź na pytanie drugie brzmi: siedzieć na forum nieprzerwanie od roku :lol:
Zapisane

Acik

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #26 : 2003-06-26, 18:57 »
Oj Mycha, Mycha, co Ciebie po teł łepetynie chodzi???  :shock:
 :P a guzik, nie pokażę... bo nie mogę  ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #27 : 2003-06-26, 18:59 »
Komu chodzi temu chodzi :P To ty zacząłeś z jakimś pokazywaniem (nawet nie wiadomo czego i w jakim celu  :mrgreen: ) a teraz się wykręcasz :chytry: Ot, mężczyzna :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogromny problem!
« Odpowiedz #27 : 2003-06-26, 18:59 »

Acik

  • Gość
Ogromny problem!
« Odpowiedź #28 : 2003-06-26, 22:16 »
A wiesz, coś w tym jest  :P  ale to kobiety przodują w prowokowaniu  :P
czyli jesteśmy normalni, może koty będą się  8) miały z nami dobrze
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 28 zapytaniami.