Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD  (Przeczytany 1446 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellen

  • Gość
Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« : 2005-04-11, 15:34 »
Otoz znajoma mojej mamy (tj. kolezanka z pracy) ma kotke dlugowlosa, ktora zapewne ma imitowac persa... kotka jest bez rodowodu, ponadto kupiona na jakisjc gieldzie u Chinczyka czy innego w tym stylu :roll: No i dzisiaj dowiaduje sie od mojej mamy "Wiesz znalezli jej kocurka, zeby miala male" no i taka ucieszona do mnie, ze przywioza tego kocurka, zeby ja pokryl  :sciana: Nie no ja w tym momencie zalamka, zrobilam wyklad o odpowiedzialnosci, zwierzetach na ulicy i tym podobne, na co moja mama stwierdzila, ze nie porozmawia z nia, bo co ja to obchodzi, zreszta ona nie widzi w tym nic zlego [ikonka wyrazajaca opadniecie szczeny,  rąk i wszystkiego]... I co ja w takim razie moge zrobic? Nie mam kontaktu z ta kobieta, tylko moja mama w pracy sie z nia widuje, ale ona z nia nie pogada. Ta kolezanka chce pozyczyc od nas ksiazke o kotach, tam pisze o tym, zeby nie rozmnazac nierasowych zwierzat, ale ona uwaza, ze jej kotka jet rasowa :roll: Moze wypisac jakies adresy stron internetowych takimi wolami, stosowne linki promujace sterylizacje?? Tyle, ze nie wiem nawet, czy ona ma dostep do internetu...
« Ostatnia zmiana: 2005-05-31, 21:22 autor Ellen »
Zapisane

Emilka

  • Gość
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #1 : 2005-04-11, 18:39 »
podkresl w ksiazce tekst o rasowych zwierzetach i napis zlist,wsadz miedzy strony ksiazki. Uprzejmy,bez wulgaryzmow itp ale tez nie za dlugi,zwiezly i na temat.Wypisz podstawowe informacje na temat rodowodow,niechcianych kociat i sterylizacji...
to jedyne co przychodzi mi do glowy..innej rady nie ma :roll:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #2 : 2005-04-11, 18:47 »
moze zapytaj jej sie czy ma chetnych na kociaki?????? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedz #2 : 2005-04-11, 18:47 »

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #3 : 2005-04-11, 18:56 »
eee a co to da?

Emilko, dobry pomysl z listem. Nic dodac nic ujac. No i wazne - niech naprawde nie bedzie za dlugi - to zrobi kiepskie wrazenie. same suche fakty.. uda sie, nie martw sie Ellen  ;)

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #4 : 2005-04-11, 19:25 »
Skąd ja to znam... :(

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #5 : 2005-04-11, 19:31 »
Cytuj

moze zapytaj jej sie czy ma chetnych na kociaki??????  

to nic nie zmienia... lepiej by było by ewentualne domy przygarnęły kociaki ze schronisk... mam podobny przykład ale moja koleżanka nie uprzedziła mnie o planowanym rozmnażaniu dachowca... ma 5 maluchów dla których co prawda domki juz są, ale po moim wykładzie koleżanka zmieniła swój radosny stosunek... następnych kociąt nie będzie...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ellen

  • Gość
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #6 : 2005-04-11, 21:52 »
Listu nie moge, chyba by mnie matka zamordowala. Wydrukowalabym jakies kocie ABC, z uwzglednieniem sterylizacji, pseudohodowli itp. albo ulotki o sterylizacji byly, ale drukarka mi nie dziala... najwyzej napisze recznie, bedzie glupio wygladalo, ale trudno... Najbardziej mnie wkurza to, ze te kotki beda dlugowlose, wiec lakomy kasek dla pseudohodowcow, potem z takiej jednej kotki namnozy sie takich "persy tanio bez rodowodu" :? Napisze to ABC i najwyzej sciemnie, ze to dla kogos innego mialo byc, a nie ze ja pouczam heh :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #7 : 2005-04-11, 21:56 »
sadze ze kobita sie nie zorientuje ze to specjalnie do niej ;) a lektura jej sie przyda jak najbardziej  :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #8 : 2005-04-11, 23:17 »
Ellen, druknij ulotki w kafejce ;) Chociażby takie ze strony ARKI, Canisu, miau.pl Trzymam kciuki... nie zaszkodziłoby dodać paru drastycznych zdjęć i historii, moim zdaniem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedz #8 : 2005-04-11, 23:17 »

Ellen

  • Gość
Czasem trace wiare w ludzi :/ Co moge zrobic?
« Odpowiedź #9 : 2005-04-12, 17:19 »
To mozna w kafejce wydrukowac? Heh to swietnie :wink:
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #10 : 2005-05-31, 21:27 »
Proby edukacji antyrozmnazaczowej nie powiodly sie, kobieta sie uparla... tymczasem jednak problem sam sie rozwiazal, gdyz przyprowadzili do domu tego kocura, zeby zaplodnil kotke. Kotka nie chciala, natomiast kocur starannie opryskal cale mieszkanie hehe podobno kobieta 3 dni spedzila z domestosem w reku i ma dosc :evil: Z drugiej strony inna kolezanka mamy z pracy chce przygarnac kota, jest prawie zdecydowana na takiego jednego doroslego i bardzo ja do tego zachecamy, ale zas ta od kotki sie wcina, zeby poczekala to dostanie od niej kotka, a nie bedzie doroslego brala :/ Mam nadzieje, ze przy nastepne probie kocur opryska jej mieszkanie na dobre.
Zapisane

Sal

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #11 : 2005-06-01, 08:40 »
Na głupotę ludzką nie ma lekarstwa... :?

Dzęki Bogu, że matka - natura (w postaci kocurka :chytry: ) przemówiła do zakutega łba...
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #12 : 2005-06-01, 20:26 »
problem w tym, ze ludzie widza tylko sliczne malenstwa, a jak juz to sliczne podrosnie i jeszcze pokaze swoj charakterek to nagle okazuje sie, ze kicia jest ble.sam mialem dwie znajdy jeden to byla suka goldena zaraz po wyszczenieniu, i kicie dachówkę z ulicy. teraz mam ruska, ale kociaki pojda tylko do polecanych ludzi, bo lepiej uspic niz ma sie paletac po ulicy lub lesie
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #13 : 2005-06-01, 22:55 »
Czy ja dobrze widzę? Masz kotka rosyjskiego do oddania czy tylko mi sie wydaje ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Miyu

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #14 : 2005-06-29, 12:57 »
 :dostal:
Bosh, takich to bym... Ech...
Najpierw powinna sobie znaleźć chętnych na kociaczki :/
Ech...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedz #14 : 2005-06-29, 12:57 »

Ellen

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #15 : 2005-07-27, 13:43 »
No i stalo sie, wczoraj kotka urodzila male (pseudopersiki) :roll: Na szczescie sa 2, miala zamowienie na 3, wiec ok. Moja mama zaraz sie umowila na ogladanie tych kotow, a ja mowie, ze nie chce (w domysle nie chce przygadac tej kobiecie) no i sie awantura zrobila "A podobno tak lubisz koty, wiec myslalam, ze chcesz ogladac" tia :roll:
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #16 : 2005-07-27, 14:37 »
Eh dorosli... wychodza zalozenia ze od mlodszych niczego sie nienaucza ze wiedza lepiej..smutne.. nas pouczaja a smai niewidza teog co robia i sie niesluchaja jakby wszystkie rozumy zjedli...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #17 : 2005-07-27, 17:49 »
No popatrzcie na allegro, połowa ogłoszeń o rasowych kotach to pic na wodę, po przeczytaniu okazuje się że tatuś to prawie pers, a mamusia to zupełnie prawie syjamka, a kociaki sprzedają po 200 zł. Kiedys napisałam do takiej osoby że powinna być uczciwa że jak nawet jeden rasowy a drugi nie to i tak są to kocie kundelki (wcale nie gorsze). W odpowiedzi którą otrzymałam jedno zdanie było cenzuralne, że to nie moja sprawa, reszta listu......  :x
Zapisane
BC + koci podrostek

Robal

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #18 : 2005-07-27, 18:13 »
no niestety... a na alegro tych ogłoszen jest sporo.. powini pozwalac na sprzedaz tylko tych zwierzat ktore naprawde potrzbeuja domu a nie nakrecac pseudo hodowcow do rozmnazania za kase..
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #19 : 2005-07-27, 19:42 »
Jak ktoś chce kupować skundlonego persa to jego sprawa i ile chce za niego zapłacic też, ale jak mi taka osoba pisze że to rasowe kociaki to się wkurzam, bo persa rasowego można kupic akurat za 300zł a tu takie kocie kundelki, a ludzie jeszcze wierzą że to prawie rasowy.
Zapisane
BC + koci podrostek

Robal

  • Gość
Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedź #20 : 2005-07-27, 19:55 »
No niestety... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czasem trace wiare w ludzi :/ CD
« Odpowiedz #20 : 2005-07-27, 19:55 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.