Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???  (Przeczytany 2020 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

onka

  • Gość
To może dziwny wymóg co do "wyboru" kota ale tylko takiego mogłabym mieć....
ja bardzo kocham koty i chciałabym mieć kota ale niestety mój facet nie toleruje ( w baaaardzo delikatny sposób to nazywając) kotów a zwłaszcza mruczenia - co ja uwielbiam...

kompromis byłby gdybym znalazła kota który nie mruczy....
wiem,że to dziwne ale chciałam zapytać :oops:
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #1 : 2003-03-20, 15:42 »
Niestety, Onko - wszystkie kotowate mają zdolność mruczenia... nawet te dzikie, wielkie koty - jak dziwnie by to nie brzmiało ;)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #2 : 2003-03-20, 16:29 »
Przyznam, że dziwnego masz faceta, niema nic bardziej uspokajającego niż mrucząca kicia na kolanach. Spraw sobie kotke, one mruczą mniej i ciszej niż kocurki. Są bardziej związane z właścicielem, takie przymilne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedz #2 : 2003-03-20, 16:29 »

myszka

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #3 : 2003-03-20, 16:39 »
Harpia, tu się nie zgodzę... wszystkie kotki które znam są dużo mniej przytulaste niż kocurki - łącznie z moją... moja to diabełek :) Ale poważnie: ogólnie uważam, że to zależy indywidualnie od kota, nie od jego płci ;)

Za to zgadzam się z twierdzeniem, że facet Onki coś dziwne ma awersje :lol: Jak to motywuje??? Dlaczego mruczenie mu przeszkadza?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #4 : 2003-03-20, 16:43 »
Może i tak jest w twoim wypadku, miałam 5 kotów 3 kotki i 2 kocury. Wszystkie kotki były bardziej przywiązane do mnie niż kocury, im tylko podboje w głowie. Ale wyjątki sie zdarzają. Onko (bez urazy) na twoim miejscu bym sobie faceta zmieniła, narazie nie pasuje mu mruczenie, a potem???
Zapisane

Emilka

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #5 : 2003-03-20, 16:57 »
Moj kocurek szczerze mowiac nie bardzo przylepny..ale od czasu do czasu..poprostu mial nastroje..i BARDZO ZADKO mruczal..tylko przy specjalnych okazjach  ;)  np kiedy sam wskoczyl na kolana i "wbijal pazurki" w kolana. Natomiast moja kotka...jets taka kofana..lasi sie non stop gdy tylko zobaczy czlowieka zaraz biegnie zeby sie przytulic. Jej motto zyciowe brzmi "przytulaj sie ile wlezie,obojtenie jaki miesiac,dzien czy godzina" A co do mruczenia to ze non stop mruczy..wystarczy ja dotknac a ona juz Mrrrrrrrrr i to tak głośno że w drugim pokoju słychać. Jednak fakt..wszystko zależy od charakterku i upodoban kotow. Miałam kontakt też z kotami roznych plci ktore mialy zupelnie odmiennne charaktery.
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #6 : 2003-03-20, 17:02 »
No dokładnie - mój stary Basza, gdzie go położyłaś tam leżał ;) ale przede wszystkim wystarczyło go pomiziać palcem między uszami, a zaczynał się traktor nie z tej ziemi, na pół mieszkania :D Pychol natomiast tylko by latała po szafach, jak się ją weźmie to wyrywa natychmiast, gryzoń i drapieznik - gryzie i drapie :wink: Ma nastroje czułości, ale nachodzi ją od czasu do czasu jedynie :(

Ale nie o tym w tym wątku miało być :wink:
Zapisane

onka

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #7 : 2003-03-21, 10:36 »
:D
TAK TEŻ MYŚLAŁAM,ŻE NIE MA NIE MRUCZĄCYCH KOCIKÓW  :(
albo i  :)

no z moim facetem to jest tak,że po prostu nie lubi kotów , a propo mruczenia to juz ma zryta psyche pod tym względem  :?  (delikatnie to nazywając...)dodatkowo miał chorobę odzwierzęcą - od kota dokładniej , który zamieszkuje z moimi rodzicami, no i troche nerwów było z tego powodu...

zmiana faceta nie wchodzi w grę  :P
tak to juz jest, niestety, że trzeba iść na jakieś kompromisy w tym naszym życiu ;)

tylko tak mi przykro,że nie moge mieć kota :cry:  

ale tak sobie pomyślalam,że jakby był taki kot który by nie murkał jak traktorek :D to jakos bym tam wynegocjowała jego obecność w domu - który zamieszkuje z facetem (niestety nie lubiącym kotów  :P
)a alergie czy coś tam jeszcze zawsze możnaby jakos leczyć :?:  :?:
Zapisane

monik

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #8 : 2003-04-02, 12:37 »
Mój mąż też nie lubiał kotów i miał jakoby alergie na nie. ;)  Po pojawieniu się w domu naszej Daszeńki objawy "alergii" mojego męża przez parę dni były zaostrzone. Teraz nie widzi świata poza naszą kicią. Jest jego oczkiem w głowie. Nie zmienił swojego stosunku do kotów, bo obcych nadal nie lubi. Czasami można kogoś przekonać do czegoś trochę "na siłę" - w moim przypadku dało to niezłe rezultaty.
Ps. Okazało się po paru dniach od przybycia naszej kotki, że mój mąż już nie ma alergii , poprostu z niej wyrósł. :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedz #8 : 2003-04-02, 12:37 »

Emilka

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #9 : 2003-04-02, 13:22 »
Niech no mi moj maz nie bedzie chciala to mu pokaze ;)
Zapisane

Siva

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #10 : 2003-04-02, 17:35 »
moj chlop bardzo lubi koty, ale wlasnie ma alergie - jak czasem nocujemy u jego rodzicow kotka pakuje nam sie do lozka no i rano zawsze katar :(
Zapisane

monik

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #11 : 2003-04-03, 16:10 »
Emilka napisała:
Cytuj
Niech no mi moj maz nie bedzie chciala to mu pokaze

Co mu pokażesz Emilko? Napisz, umieram z ciekawości.  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #12 : 2003-04-04, 17:27 »
zapewne kota ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Czy jest taka rasa kotów która NIE MRUCZY???
« Odpowiedź #13 : 2003-04-04, 17:45 »
pazury ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 25 zapytaniami.