Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota  (Przeczytany 1491 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Chciałam życzyć waszym kiciom wszystkiego naj z okazji wczorajszego dnia kota! :) Jeśli wasze koty uznają to święto... Jak życzyłam wczoraj kotu mojej znajomej, i o to samo spytała, to powiedziała, że uznaje jeśli tylko to oznacza, że dostanie ekstra smaczne żarło... ;)

No, a w temacie... Oglądałam wczoraj "Szkło kontaktowe" no i okazuje się, że w większości mediów dzień kota został pominięty z przyczyn politycznych... :P No dajmy na to... i padło pytanie: Jakie są dwa najbardziej znane, najpopularniejsze koty w Polsce. Ja se myślem, że jakieś Filemony i Boniface, a tu się okazuje, że kot Prezydenta i kot Przewodniczącego PiS... Kto z Was wie bez sprawdzania gdzieśtam jak te koty się nazywają, albo, że w ogóle istnieją? Ja wiedziałam tylko, że obaj panowie mają po psie i po kocie, a i to nie było pewne...
Zapisane

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #1 : 2006-02-18, 11:04 »
ja nie znam, nawet nie wiedziałam, ze mają psa i kota ... a moj kot (pies też) obchodził to święto serduszkami i żoładkammi drobionymi parzonymi :) (ktorych z podłogi brzydził się dotknąć i dopiero z miski jadł)
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Rincevind

  • Gość
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #2 : 2006-02-18, 11:33 »
Bardzo przepraszam ale w TVN-fakty, TVP1-Teleekspres i Wiadomości były krótkie informacje o dniu kota
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedz #2 : 2006-02-18, 11:33 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #3 : 2006-02-18, 11:49 »
To TVN tak doniósł... to mamy TVN i jedynkę... :) ja wiedziałam, że chyba w Wyborczej było... (też medium... ;) )
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #4 : 2006-02-18, 14:00 »
 wczoraj gdzies klikalam . A'propo kotow przydenta i Premiera. a o Kocie Rydzyku nikt nie wspominal?? ;) Dziwne...
   No oczywiscie ze znaney kot to Bonifacy Filemon , bez dwoch zdan >  Migawke ogladalm na 1Tvp,  z Rzymu, i troszku z POlski ..:)  Co do mojega kota, to przypomne tylko ze mnie "olala" byc moze nie uznaje zadnych swiat
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #5 : 2006-02-18, 18:58 »
Ja wiedziałam że maja koty ale imie znam tylko jednego : Rudolf Kaczyński    :petting:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #6 : 2006-02-19, 12:04 »
Mimo, że nie cierpię obu panów Kaczyńskich, trzeba im oddać sprawiedliwość, że są milośnikami kotów.  Może inne zwierzęta też lubią? Dawno temu czytałam chyba o Jarosławie, że większość pieniędzy wydaje na dokarmianie bezdomnych kotów i nawet nie ma kolorowego telewizora. Może dziś już ma, nie wiem... Ktoś na forum pisał, że Lech, będąc prezydentem W-wy, przeznaczył jakąś kwotę z budżetu miasta na sterylizację kotów piwnicznych i nakazał, by zimą choć jedno okienko było otwarte. No cóż, każdy ma jakąś zaletę, nawet panowie Kaczyńscy  :;p:
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #7 : 2006-02-19, 13:01 »
No właśnie też coś słyszałam piąte przez dziesiąte... a mogli jakoś nagłośnić tę sprawę... :? No i w ogóle trochę faktów jak to było przeprowadzone...
He he... chyba przed zaprzysiężeniem czy coś pokawywali, że Pani Kaczyńska miała nawet rano czas psa wyprowadzić (wooow... normalenie super to było ujęte... doceńmy jej poświęcenie... :P ) no i pokazywali tego psa, taaaki sweet terrier szkocki... :) (A Tusk ma ON-a... :D )
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #8 : 2006-02-19, 13:05 »
ok, jak o psach jest mowa . Slyszeliscie ostatnie  hmm "pogloski"? w Czestochowie wydano prykaz o "szczelnym zamykaniu psow,aby glosno nie szczekaly . Ponoc jestwysoki mandat za nie przestrzeganie tegoz prykazu 5000 zl  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedz #8 : 2006-02-19, 13:05 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #9 : 2006-02-19, 13:16 »
To mają być mandaty za "uporczywe szczekanie". Ciekawe tylko, od którego momentu szczekanie staje się uporczywe? Jakieś szczegółowe wytyczne będą potrzebne, bo jeśli każdy zacznie interpretować po swojemu, okaże się, że ujadać bezkarnie mogą tylko nasi politycy, a psu nie wolno przywitać wracającego do domu człowieka...
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #10 : 2006-02-19, 13:22 »
Beznadzieja... :? Mój pies obszczekuje obcych i jednego z sąsiadów, pijaka. Jakby takie coś u nas było, to boję się, że ten *piiip* by na nas doniósł... :?
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #11 : 2006-02-19, 13:27 »
dokladnie nie przeczytalam, mignelo mi na pasku  w tv.. Prawda jest taka, ze czepiaja sie tego , czego nie powinni.. zalazac psiakom szczekac a kici  miauczec .. tiaaa
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #12 : 2006-02-19, 13:34 »
Na naszym piętrze mieszka spory kundelek As, który nienawidzi Toffika i mnie przy okazji. Kiedyś nawet mnie napadł, skopał i leciutko złapał zębami za łokieć. Szczeka zawsze, ilekroć wchodzę lub wychodzę z mieszkania. Napada też na inne psy, oraz na dozorcę, listonosza. Miłe to nie jest, ale co zrobić?  Nigdy nie przyszłoby mi do głowy mieć pretensje do ludzi, którzy przygarnęli czorta i teraz muszą się z nim męczyć. Oczywiście prowadzą go wyłącznie na smyczy, ale zawsze może się zdarzyć coś nieprzewidzianego... Trzeba być wyrozumiałym, bo inaczej żyć się nie da... Ale ludzie bywają złośliwi, niestety...
Zapisane
IBDG Wrocław

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #13 : 2006-02-19, 14:23 »
Hmm  moze pilnuje swojego terrytorium?
Moja kicia do lagodnych nie nalezy, tez potrafi, pacnac, albo nadgryzc kogos kto przyjdzie od nas.. prawde mowiac moi znajomi ( niektorzy) boja si e przychodzic ze wzgledu na kicie .. Ale czy to moja wina, ze jest Pania na wlasnych wlosciach i pilnuje lepiej niz nie jeden pies??
Zapisane

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #14 : 2006-02-22, 10:28 »
no to kiedy rozwiązanie tego konkursu - jak nazywają się TE zwierzaki?
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Forum Zwierzaki

Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedz #14 : 2006-02-22, 10:28 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #15 : 2006-02-22, 14:20 »
To nie konkurs... ;) Ale jak komuś się będzie chciało z necie znaleść to się dowiemy... :P Oj, nieładnie, władza będzie na nas zła, że nie wiemy...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Temat świąteczno-polityczny - Dzień kota
« Odpowiedź #16 : 2006-02-22, 20:38 »
Ja czytalam kilkakrotnie w prasie ze p. Maria Kaczynska adoptowala swojego kocurka z warszawskiego schroniska :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 26 zapytaniami.