Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: MOJ kociak  (Przeczytany 1146 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
MOJ kociak
« : 2007-11-26, 18:18 »
Moj kot ma okolo 5 lat niewieem czy napewno ile, bo bralem go ze schroniska,ale w jego kziazeczce jest napisane ze ma 3 lata niejestem tego pewny bo wypadaja jej zeby i niema juz klow.Wogule ma tylo kilka z tylu szczeki i trudno mu jesc.Waszym zdaniem ile ma ona lat bo moim jakies 5 lat. :| :petting:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: MOJ kociak
« Odpowiedź #1 : 2007-11-26, 18:27 »
brak zębów nie świadczy o wieku a raczej o stanie zdrowia: aktualnym lub poprzednim.
moja kotka nie ma zębów ale ich brak był sposobem na jej leczenie i uratowanie życia.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
Odp: MOJ kociak
« Odpowiedź #2 : 2007-11-26, 18:51 »
Moj kot byl bardzo chory niemial siersci i mial wielkie strupy.Weterynarz powiedzial ze ta choroba moze byc nawet zakazna i trzeba odseperowac od dzieci (czyli ode mnie i mojego brata).Zawiezlismy koteczka na wsie do babci i po 2 tyg juz byl zdrowy.Codziennie dostawala zastrzyk kosztowalo nas wszystko chyba z 300 zl ale zyje.Pao moze byc to od tej choroby??Albo moze w schronisku byla zle zywiona??Gdy ja przywiezlismy ze schroniska nie miala juz kila zabkow
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: MOJ kociak
« Odpowiedz #2 : 2007-11-26, 18:51 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: MOJ kociak
« Odpowiedź #3 : 2007-11-26, 21:02 »
mój kot ma okołó 5 lat i nic z zębami mu sie nie dzieje, no kilku nie ma ale to nie z powodu wieku. myśle ze to choroba a nie wiek, złe żywienie czy inny bakcyl
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: MOJ kociak
« Odpowiedź #4 : 2007-11-26, 21:45 »
kacpi, nie jestem wetem. wiem co było mojemu kotu, ale co twojemu dolega to nie wiem. skoro była bardzo chora to być może było więcej chorób a nie tylko jedna.
brakiem zębów nie stresuj sie jednak bo kot może normalnie funkcjonować w domu bez zębów :)

ważne kwestie:
kupujcie dobra karmę
nie wypuszczajcie kota bo będzie mu trudno sie bronić
karmę suchą namaczajcie (większość niesamowicie pęcznieje)
dawajcie takie ilości tak by kot zjadł na raz
jeśli kupujecie jakieś porządne puszki to przed podaniem wyjmijcie te elementy do których potrzebne są zęby (ścięgna, jelita itp) bo inaczej kot najpewniej zwymiotuje
 
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
Odp: MOJ kociak
« Odpowiedź #5 : 2007-11-26, 21:50 »
Dzieki  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.