Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nareszcie sie dokociłam- i wielce mnie to raduje.  (Przeczytany 945 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ktosia

  • Gość
Poniewaz kotka nie mialam, ale to bylo me marzenie.... Jednak TZ i ja zdecydowalismy ze takowy pojawi sie w naszym domu, ale dopiero w przyszlym roku. Ale ze los bywa przewrotny nagle pojawila sie w moim zyciu przesliczna i przekochana 2-letnie koteczka ze schroniska... Wygladem i zachowaniem wykapany kot norweski, ale jest o wiele mniejsza, naprawde niesamowicie urokliwa i kochaniutka... Mozna ja obejrzec w mojej osobistej galerii w ablumie, lub tez pare fotem jest w ogolnym.
kota od samego poczatku byla niesamowicie przymilna i czula sie swobodnie w mieszkanku. jej ulubione zajecie od wziecia o domu to... niekonczace sie mizianki .. wystarczy tylko wyciagnac reke i juz dostaje sie brzusio do glaskania  tak mozna glaksac az reka zwiednie, bo Pusi sie to nigdy nie znudzi... Narazie sie docieramy jeszcze, bo wiadomo ktka ma juz charakterek i nie wiadomo co przezywala przed trafieniem do schroniska.
Ale ja zastrzezen nie mam zadnych, naprawde kotuch mnie zaskakuje swoja przymilnoscia i zdolnosciami przystosowawczymi... juz 2giego dnia przywitala mnei w drzwiach jak przyszlam ze sklepu a codziennie asystuje mi w drzwiach lazienki jak sie kapie... spi oczywiscie w luzku :) na mojej poduszcze nos w nos ze mna :) Narazie jest spokojna i nie ma ochoty na zadne szalenstwa czy zabawy, ale mysle ze sie rozkreci jak juz w pelni przywyknie do nowego domku.
Mam nadzieje ze wszystko bedzie sie nam ukladac w porzadku, takze ze zdrowkiem.
Puska i ja przesylamy pozdrowionka :)
Zapisane

Trinity

  • Gość
Nareszcie sie dokociłam- i wielce mnie to raduje.
« Odpowiedź #1 : 2003-06-13, 14:23 »
Gratuluję zakocenia!
I życzę powodzenia w docieraniu się!  :)

Pusię sobie obejrzałam. Śliczna jest!  :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Nareszcie sie dokociłam- i wielce mnie to raduje.
« Odpowiedź #2 : 2003-06-13, 14:35 »
Ja juz gratulowalam :) i kota podziwialam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nareszcie sie dokociłam- i wielce mnie to raduje.
« Odpowiedz #2 : 2003-06-13, 14:35 »

kareena

  • Gość
Nareszcie sie dokociłam- i wielce mnie to raduje.
« Odpowiedź #3 : 2003-06-13, 18:01 »
super :) wreszcie masz kicię !  :wink:
Zapisane

Maxim

  • Gość
Nareszcie sie dokociłam- i wielce mnie to raduje.
« Odpowiedź #4 : 2003-06-14, 18:31 »
:wink:  :wink:  :wink: Życzę Wam obu wielu wspaniałych chwil w dalszym wspólnym życiu. Moja kicia trafiła do mnie rok temu,a ja do dzisiaj się zastanawiam jak do tej pory można było żyć bez niej. :)  :)  :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 22 zapytaniami.