Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chwalę się:)))  (Przeczytany 904 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justka

  • Gość
Chwalę się:)))
« : 2004-03-27, 12:22 »
Wczoraj dołączyła do nas malutka 10 tyg kotka main coono podobna:) Jak na razie siedzie za łóżkiem i boi sie wyjść. obawiam się że to niestety wina mojej suni która koniecznie chce sie z nią bawić :)  :)  Tylko kotka jakoś nie chce :(
I tu pojawia się moje pytanie które pewnie bylo wałkowane sto razy: czy maluch sie przywyczai i czy jest sposób żeby jej jakoś pomóc, szkoda żeby maluch siedział za łóżkiem :(
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Chwalę się:)))
« Odpowiedź #1 : 2004-03-27, 12:33 »
Ja niedawno przechodziłam przez to samo. mam kotkę od 1,5 miesiąca a psa 1,5 roku. Kicua z początku się chowała przed sunią wszędzie gdzie się dało i czasem ciężko  było ją wyciągnąć jak np. wlazła za lodówkę albo pralkę :roll:  Pies koniecznie chciał się pobawić i jak podbiegała do Daisy to ta syczła i stroszyła futerko. Teraz wygląda to tak, że kot zaczepia psa (gryzie, skacze na nią, zaczepia i chce się ganiać po mieszkaniu), a nawet myją się nawzajem :D
Muszą się ze sobą oswoić, pierwszy raz powąchać, przyzwyczaić do tego zapachu i do tego że nic im tej drugiej strony nie grozi. U mnie po tygodniu jeszcze omijały się z daleka a po jescze paru dniach potrafiły już się do siebie przytulać i razem leżeć.
Twoja kotka pierwszy raz widzi psa na oczy więc pewnie wydaje jej się, że to jakiś potwór :shock: Ale nie matrw się, zobaczysz, że się pokochają :wink:

PS.zdjęcia moich dziewczynek są w albumie, możesz sobie tam obejrzeć kocio-psią miłość :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Chwalę się:)))
« Odpowiedź #2 : 2004-03-27, 12:41 »
Gratuluję sierściuszka 8) Jak malutki, to się na pewno przyzwyczai :) Pierwszy raz w życiu widzi psa, nic dziwnego że się boi :)
Ja takich problemów nie mam - Tiger zawsze mieszkał razem z psem, a nasza suńka też jakiś czas na początku miała kocie towarzystwo, poza tym jest baaardzo przyjacielska :) Jak na razie pies sie chce z kotem przywitać, a kot go olewa :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chwalę się:)))
« Odpowiedz #2 : 2004-03-27, 12:41 »

Maxim

  • Gość
Chwalę się:)))
« Odpowiedź #3 : 2004-03-27, 18:38 »
Daj jej czas. :)  Przyzwyczai się do  nowego miejsca i napewno zaprzyjaźni się z tym  szczekającym potworem  8)
Zapisane

SKR

  • Gość
Chwalę się:)))
« Odpowiedź #4 : 2004-03-27, 20:09 »
Na pewno sie przezwyczai i bedzie wszytsko dobrze! :P
Zapisane

absencja

  • Gość
Chwalę się:)))
« Odpowiedź #5 : 2004-03-27, 21:29 »
ja tez w nią wierzę, ale może warto byłoby zapewnic jej jakieś miejsce bez psa i ludzi? kociak i tak jest zestresowany nowym miejscem, niech ma chwilkę spokoju, żeby się z tym wszystkim oswoić...
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Chwalę się:)))
« Odpowiedź #6 : 2004-03-28, 04:36 »
popieram przedmówców,na pewno się przyzwyczai....
Zapisane

Justka

  • Gość
chwale się:)))
« Odpowiedź #7 : 2004-03-28, 13:06 »
Dziś kicusia bawi  się w całym mieszkniu, na sunie przestała reagować.
Jeynie Tequila próbuje być nadopiekuńcza wylizuje ją a nawet próbuje podrygzać. Zobaczymy:) Obawiam się czy jak wróce jutro do domu to mała będzie w całości.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Chwalę się:)))
« Odpowiedź #8 : 2004-03-28, 17:38 »
Bedzie, najwyżej zdemolują Ci chałupę  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Chwalę się:)))
« Odpowiedz #8 : 2004-03-28, 17:38 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.