Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kocie kupki  (Przeczytany 903 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Saba

  • Gość
Kocie kupki
« : 2003-12-28, 12:33 »
Mam taki problem: jeden z moich piesków uwielbia wyjadać kocie kupki z kuwetki. Jeśli jestem w domu i usłyszę, ze ktorys z kotow mocno zasypuje kuwete to od razu biegne, zeby posprzatac. Niestety nie zawsze sie to udaje... bo piesek juz czeka  :oops:
Czy ktos z was miał może podobny problem? Jak można temu zaradzic, oduczyc psa? Przestawienie kuwety nie wchodzi w gre, poniewaz pies dostanie sie w kazde miejsce, a na pólce kuwety nie bede stawiac  8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Kocie kupki
« Odpowiedź #1 : 2003-12-28, 12:37 »
Czegoś mu widać brakuje. Spróbuj kupić wołowe żwacze i zapodać, a psa przeganiać ścierką - nie bić, przeganiać ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Saba

  • Gość
Kocie kupki
« Odpowiedź #2 : 2003-12-28, 13:09 »
A co to są wołowe żwacze?
Wiesz, ja tak myslalam, ze czegos jej brakuje, ale drugi pies je to samo, a gówienka się nie tknie.

Zastanawiam sie również nad inna przyczyna: kotki wychowywaly sie u nas w domu bez matki. Trzeba je było karmic no i masowac, zeby sie zalatwialy. Jeśli ja je masowalam to to dość długo trwalo, wiec pewnego dnia wziela sie za to Alfunia - wylizywala je i one w mgnieniu oka sie zalatwialy. Zawsze pilnowalam, zeby na czas je odsunac, i wyczyscic kupke, ale nie zawsze zdarzylam i Alfa zjadala. Moze to ma cos z tym wspolnego? Mogla sie przyzwyczaic?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kocie kupki
« Odpowiedz #2 : 2003-12-28, 13:09 »

adka

  • Gość
Kocie kupki
« Odpowiedź #3 : 2003-12-28, 13:28 »
Mój poprzedni pies zjadał bobki królika..  :? i teraźniejszy też to robi...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 24 zapytaniami.