Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!  (Przeczytany 1626 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« : 2004-01-05, 13:40 »
Mam dość!
 :cry: Moja sunia drapie sie jak popyrtana pcheł niema świerzba ani innych pasozytów niet uczulenia niet niewiem o co chodzi! Jutro lub w środe jade do weta bo mnie i ją szlag trafia biedak jest pocharatany na głowie i szyjce do krwi. Poza tym podejrzewam u niej zapalenie gruczołów bo jeżdzi dupskiem jak szalona. Juz mam dośc :cry: jeszcze jej sie na dodatek pazur złamał i chyba będzie miała cięty :cry:
Zapisane

gaabi

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-01-05, 13:47 »
To może być grzybica, nailepiej koniecznie jedź do weta :?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-01-05, 14:12 »
nie grzybica to nie jest bo już miałam z nią do czynienia i rozpoznaje poczatki. Przejśc sie przejde ale gnębi mnie to od czego ona tak sie okrutnie drapie i to tylko pod szyja i na czółku :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-01-05, 14:12 »

AgaŚ

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-01-05, 14:18 »
Jedz do weta jak najszybciej i sie nie zastanawiaj!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-01-05, 14:28 »
do weta, biegiem!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-01-05, 15:56 »
Do weta biegiem do weta biegiem a dacie mi na leki? :P Czekam na wypłate to pójde inaczej sie nieda
Zapisane

siba

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-01-05, 21:07 »
Jak pies ma przytkane gruczoly to sie drapie. Nie wiem jakie to ma powiazanie , ale tak jest.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-01-05, 21:11 »
No taq. Latwo mowic, do weta biegiem, jak nie ma kasy. Wiem cos o tym. Sorry. Moze daj jej jakies srodki na uspokojenie na poczatek?
Zapisane

AŚKA

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-01-05, 23:20 »
Może po prostu przebiałkowałaś!!! Objawy jakie opisujesz występują także gdy przesadzimy z białkiem dla piesia, na skórze po pewnym czasie pojaziają się łyse plamy(bez sierści)
Zapisane

Forum Zwierzaki

DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-01-05, 23:20 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-01-06, 21:22 »
nie plam nie dostaje. Żarełko takie jak zawsze czyli kurczak od czasudo czasu kawałek wątróbki surowej wołowiny...
Jakie są objawy uczulenia na czekolade? Tego nie przedawkowała (kostka "kinderka" dziennie) ale podejrzewam żejest to z czekolada związane.
P.S jutro na 15 do weta ;)
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-01-06, 21:49 »
Jestem ciekawa co dolega twemu psu....zobaczymy co ci powie wet :roll:
Zapisane

pola

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-01-06, 21:56 »
czekamy na diagnoze :(
Zapisane

siba

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-01-06, 23:14 »
Czekoladka to dla psa trucizna i to doslownie , na dodatek kumuluje sie w watrobie , wiec jak dajesz po kosteczce dziennie to regularnie dotruwasz psiaka. Twoj psiak jest maly i jest to dla niego duze obciazenie. W sklepach zoo jest specjalana "czekolada" dla psow firmy Trixie , nie zawiera tego zwiazku trujacego jak zwykla. Czlowiek ma jakies enzymy , ktore rozkladaja ta substancje i dla nas czekolada jest jedynie szkodliwa dla sylwetki , ale psa moza zatruc na amen .
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #13 : 2004-01-06, 23:47 »
Siba to nie ja ale moja mama daje jej w nagrode po spacerkach itp. Ja niemam na to wpływu bo często po awanturze kiedymnie niema ona daje dalej. Czekolade psią próbowałam - całkowite niepowodzenia.
Zapisane

siba

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #14 : 2004-01-07, 12:25 »
No tak , znam to  :(  Wszystkie mamy , ciocie ,babcie i tesciowe moga wykonczyc swoja "dobrocia" . Znam ludzi , ktorzy maja sunie mieszanca owczarka nizinnego, ale malego wzrostu , ktora wazy 25 kg , bo tesciowa wlascicieli wlazi za nia pod stol i wpycha jedzenie twierdzac , ze jest glodna. I oni tez nie maja zadnego wplywu , bo wieksza czesc dnia nie ma ich w domu. A bieny pies z ledwoscia rusza lapami.
Zapisane

Forum Zwierzaki

DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedz #14 : 2004-01-07, 12:25 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #15 : 2004-01-07, 16:44 »
Już jesteśmy po myślałam że nie dojade ze zdrowym psem takie zimno.
Dostała antybiotyk na 10 dni 2x dziennie po tablecie oraz kapsułki z olejem z ogórecznika na te drapanie wściekłe. Poza tym w tygodniu zrobie jej badanie moczu i jeżeli nie będzie poprawy pojedziemy na usg.
Zapisane

ewelka77

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #16 : 2004-01-07, 18:05 »
HARPIA!Nie czekaj! z tym drapaniem nie ma zartów!Wiem,bo własnie to przeżywam ze swoja psinka-moj ma swierzb!Efekt zlych warunkow w jakich byl trzymany!Mam psa chorego z hodowlii!
Do weta marsz!Nie karm psiaka czekoladkami!To morderstwo- pomimo,ze tak pewnie pieknie prosi!:-)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #17 : 2004-01-07, 19:38 »
Ewuś przeczytaj powyżej prosze
Zapisane

ewelka77

  • Gość
DRAP DRAP DRAPCIE MNIE!!!!
« Odpowiedź #18 : 2004-01-08, 19:21 »
Sorki Harpia!Ale to chyba przez moją chorobę-nie dowidzę, nie dosłyszę:-(stara juz chyba jestem!
Kurcze,martwię się!Wiem co Ty przeżywasz,a widok wciąż drapiącego się namiętnie psiaka-to tragedia!A jak ma ranki- to długo mu się goją?
Co powiedział wet?
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 27 zapytaniami.