Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: brzydka kupka :(  (Przeczytany 1076 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
brzydka kupka :(
« : 2004-02-05, 21:51 »
Wczoraj Gucio mial biegunke- podobno, bo siostra byla na spacerze ale wieczorem juz robil normalna. A dzis patrze a w mieszkaniu na podlodze kupa! :shock: co sie nigdy nie zdarza bo pie sjest bardzo czysty. byla to normalna paroweczka lecz w wodzie przebarwionej krwia. Pie spoprostu nie wytrzymal. Co powinnam zrobic.....


dodam jeszcze ze nie jadl nic nowego, to co zwykle...
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #1 : 2004-02-05, 21:52 »
moejmu spu raz zdzrayla sie kupa w domu ale bez krwi w kazydm razie zawsze jak ma beigunki dostje tabletki i mu przechodzi
Zapisane
To piekło nie raj :)

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #2 : 2004-02-06, 18:12 »
Jesli w akle pojawia się krw to radzę udac się do weta.. Takich objawów nie powinno sie bagatelizowac.. :(
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Forum Zwierzaki

brzydka kupka :(
« Odpowiedz #2 : 2004-02-06, 18:12 »

onka

  • Gość
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #3 : 2004-02-06, 22:52 »
dokładnie tak jak napisała Marta
do weta ,możesz jeszcze obserwowac psa- moze to tylko przejsciowe a krew to nie krew na przykład
jesli moje psy maja problemy żoładkowe ja juz na "zapach" wyczuje czy jest cos nie tak ,czy to po prostu za duzo kiszonej kapusty albo jabłek  ;)
obserwuj psa jak sie zachowuje- uszy jakie sa no i temperature mozesz zmierzyc jesli jest przy tym to moze byc jakies zatrucie  :?
Zapisane

Emilka

  • Gość
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #4 : 2004-02-06, 23:26 »
uszy? gorace... nos tez raczej cieply.... to zle prawda?
A kal juz normalny....
Zapisane

onka

  • Gość
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #5 : 2004-02-06, 23:29 »
no to z uszami to tak sie  nie da okreslić dokładnie chyba,że znasz bardzo dobrze swojego psa,tak samo z nosem to ,ze nie jest "zimny i mokry" nie oznacza od razu,ze pies jest chory
jak już z kupka ok to bedzie dobrze pewnie mu cos zaszkodziło i nie utzrymał więc narobił  :D w domku
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #6 : 2004-02-07, 11:02 »
odrobina krwi w kale może się pojewić przy podrażnionych jelitach - jakieś naczynko pękło. Obserwuj, czy się nie powtarza ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Emilka

  • Gość
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #7 : 2004-02-07, 13:33 »
Gucio od zawsze ma problemy z trawieniem :( dlatego musimy na niego jeszcze bardziej uwazac ale poki co wszystko jest w porzadku. Dziekuje za rady!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #8 : 2004-02-07, 14:38 »
Emilko, może wartoby mu zmienić dietę na bardziej lekkostrawną? Przejdź z nim do weta i poproś o instrukje, ew. napisz, co jada. Coś wymyślimy. Może dostaje czasem coś, czego nie trawi?

Haniur miewa sraczki po surowym - unikamy i mam spokój. Nie dostaje wieprzowiny i niczego ze stołu - bo to jej szkodzi. Odpukać, przy takim żywieniu jak teraz nie ma problemów.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

brzydka kupka :(
« Odpowiedz #8 : 2004-02-07, 14:38 »

Agnes

  • Gość
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #9 : 2004-02-07, 15:40 »
u mnie tez suka miała ciągle problemy z trawieniem - jakakolwiek zmiana zawsze kończyła się biegunką, co jakis czas pojawiały się biegunki, rozwolnienia...myśleliśmy, że Beta tak ma - po schornisku i całej przeszłości. Jednak sie okazało, że ma niewydolność trzustki buuuu:(
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #10 : 2004-02-07, 19:37 »
Mój pies tez ma takie problemy, częto wymiotuje, ma biegunke, ale bez krwi. W poniedziałek ide do weta na szczepienie, moze on mi coś poradzi. Tonie proponuje to samo :(
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #11 : 2004-02-07, 23:59 »
czesto strasze psy maja probelmy z tarwieniem moj ma juz 7 lat i nie wszytko je tak jak bym szczeniakiem
Zapisane
To piekło nie raj :)

Emilka

  • Gość
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #12 : 2004-02-08, 14:39 »
Gucio jada czasami surowa wolowine ale nie zauwazylam zeby cos mu po niej bylo. a na codzien jada gotowane mieso mielone i normalnie pokrojone(zoladki,serca,wolowina) makaron,kasza,ryz. Czasami wyjada kotom sucha karme a sam osobiscie nie je dla psow bo kawalki sa dla niego za duze.

a skoro jestesmy juz przy Guciu to zapytam. Otoz pies nie jest juz najmlodszy , leci mu 10-tka  i w zwiazku  z tym chcialabym go porzadnie przebadac. Czy mozecie doradzic jakie to powinny byc badania, krew? mocz? i w jakim konkretnie kierunku

Od razu wiem ze moja wetka nie ma odpowiedniego sprzetu do przerowadzania badan ale moze warto zapytac?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
brzydka kupka :(
« Odpowiedź #13 : 2004-02-08, 21:07 »
Emilko, poszukaj u siebie laboratorium wet. Powinno być. Jak tam pójdziesz i poprosisz o przebadanie psiura pod kątem wątroby i trzustki z krwi, to przebadaja. Ja w Kraku za badanie Haniuta na wątrobę zapłaciłam ok. 50 pln.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 26 zapytaniami.