Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: CHŁONIAK  (Przeczytany 32284 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: CHŁONIAK
« Odpowiedź #60 : 2015-06-09, 08:27 »
Nie każdy toleruje psa w domu - też mi się to dziwne wydaje, ale szanuję. Jamnica mojego chłopaka, jest piękna, zadbana ale wstępu do domu nie ma - a memu chłopu gdy do mnie przyjdzie, przeszkadza Gizmowa sierść wszędzie i to, ze pies na łóżku(raz go zrypałam, bo mi go przeganiał :/ ) leży bo u niego takich "cudów" nigdy nie było. Wychów troche pedantyczny. Z kotem być może byłoby trochę inaczej- widzę, ze ma do nich słabość.

Sprawa nieaktualna, pies już jest, około roczny kudłacz, od urodzenia podwórkowy. Jedyny szkopuł taki, że miał być głównie towarzyszem pana, a to ewidentnie damski pies, jak mój Gizmo - i nie bardzo chce z panem jezdzić, woli z pańcia przebywać.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Wiolka2021

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: CHŁONIAK
« Odpowiedź #61 : 2021-01-10, 16:53 »
Hej. Pomóżcie zrozumieć 🥺. Mój kochany piesek miał podejrzenie chłoniaka dlatego też wet. Zlecił zrobienie biopsjji  dla potwierdzenia. Niestety dosłownie pół godz po zrobieniu biopsjji piesek zaczol się dusić i nie udało się do uratować. Co poszło nie tak? Piesek był w dobrym stanie aż sam lekarz się dziwił ze tak dobrze sobie radzi z tą chorobą. Bawił się cieszył i nagle po badaniu taka sytuacja cały czas mnie to dręczy. Czy ktoś miał taką samą sytuację?
Zapisane

Klaudyna

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: CHŁONIAK
« Odpowiedź #62 : 2021-02-03, 10:24 »
Hej. Widzę po moim piesku (Hasky 8 lat), że ta przeklęta choroba u niej postępuje z godziny na godzinę:( zabiera mi ją kawałek po kawałku,serce mi pęka jak myślę, że jeszcze tydzień temu jak działały sterydy biegała, skakała, spacerki, a teraz tak wolniutko chodzi, mniej je jest osowiała :( nie wiem kiedy będzie ten moment, żeby podjąć decyzje:( poszerzyło ją w korpusie, nie wiem czy ją to boli :(  co mam robić :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: CHŁONIAK
« Odpowiedz #62 : 2021-02-03, 10:24 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.