Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dobry wet dla gryzoni w Bielsku-Białej  (Przeczytany 1401 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Dobry wet dla gryzoni w Bielsku-Białej
« : 2004-10-18, 17:33 »
Właśnie wróciłam z kliniki "Pet-Care", gdzie byłam z chomiczkiem dżungarskim na podcięciu ząbków (a konkretnie jednego ząbka który urósł za bardzo,nadłamał się i zablokował w pyszczku chomiczka). Pani doktor bardzo delikatnie a zarazem bardzo fachowo usunęła to co trzeba było usunąć (a każdy wie, jakim maleństwem jest chomik dżungarski). Zainkasowała za to 5 zł (czyli naprawdę niewiele).
Jakiś czas temu w tej samej lecznicy wyleczono mi świnkę morską, którą kupiłam już chorą.I również nie zdarto ze mnie wszystkich pieniędzy.
Większość klinik nastawiona jest na leczenie psów i kotów a małe gryzonie po prostu olewa. "Pet-Care" jest jednak inna, miła i fachowa obsługa, tam nawet najmniejszy chomik jest tak samo ważny jak rasowy pies-medalista. Z całym sumieniem mogę polecić tę lecznicę.
Jeden duży minus mają u mnie za to, że gdy zainstniała potrzeba szybkiej interwencji u psa (który dostał szoku po ugryzieniu w nos przez osę), po zadzwonieniu na telefon, który teoretycznie miał być czynny całą dobę (komórka), nikt nie odbierał, ktoś oddzwonił dopiero po kilku godzinach (gdy na wszelką pomoc było za późno, na szczęście piesek został uratowany w tym czasie przez doktora-niestety nie pamiętam nazwiska-z lecznicy przy ulicy Piastowskiej;wielki plus dla niego).  
Ale w godzinach pracy "Pet-Care" nie ma sobie równych jeśli chodzi o leczenie gryzoni.
Lecznica ta znajduje się przy ulicy Szarotki.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 23 zapytaniami.