Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 374726 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2910 : 2005-05-18, 20:12 »
Fajnie jakbyś była w Bytomiu :). Z gryzącymi się psami to masakra... Jak ja widze w schronisku co chwilę że jeden na drugiego warczy to mam dosyć bo zaraz się gryźć zaczynają... Ale na szczeście krótkie bezbolesne starcia... Tylko wczoraj te dwa się na serio zaczeły gryźć...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2911 : 2005-05-18, 20:13 »
My zakładamy suniom specjalne majtki dla suczek :) Bardzo śmiesznie w nich wyglądają, szczególnie jak doda się szeleczki z jakimiś postaciami z kreskówek! Do tego jeszcze na kanapie mamy prześcieradło żeby mogły sobie plamić, na łóżku, pościel też jest przykryta prześcieradłem do brudzenia.
Zapisane

Angelka

  • *
  • Wiadomości: 948
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2912 : 2005-05-18, 20:17 »
A  w ogóle to wkleje to uwas :

Ale dzisiaj miałam przeżycie roku, nie radzę  komuś innemu widziec to na swłasne oczy bo mnie samej,(widzowi) serce podeszło do gardła, Shocked przechodzę do meritum sprawy.
Jak co dzień wybrałam się z Roksaną i Phalkiem na spacer ,oswajalismy nawet Phalca z przypadkowo napotkaną krową pasącą się na łące sielanka, kontynuując spacer przeszłyśmy do parku gdzie spotkałyśmy znajomą nam stafficzkę z drugą suczką przedstawicielką tej samej rasy, suczki szły koło siebie spokojnie, właściciel jednej mniejszej rzucał jej patyczki  wszystko było pięknie i ładnie do czasu gdy jedna z suczek nie chciała się pobawić patyczkiem drugiej, boooosche  rzuciły się na siebie Ja z Roksaną kazałyśmy (za późno bo chłopak jednej zdążył dobiec i rozdzielał suki)nie rozdzielać od razu , może tak jak inne psy dadzą sobie po razie i puszczą. Ale jak zobaczyliśmy że jednak nie dadzą za wygraną bo pomimo naszych krzyków nie puszczały, musieliśmy użyć innych środków, tutaj wkroczyła moja kumpela (ja trzymałam Phalca coby nie przeszkadzał) gdzieś na forum przeczytała , że jak psy się tak mocno gryzą to trzeba złapać je za tylnie nogi i w takiej pozycji wiszącej trzymać aż któreś puśći.
Ja myślałam, że padnę jak to widziałam , normalnie zwykłe wrzaski nie pomagały , Roksana nawet jak one wisiały biła je smyczą po pyskach i żadna nie popuściła , to jest ten p...y instynkt psa bojowego trzymać i nie puścić(jak jedna puszczała to druga zaczynała i dostawały szczękościsku). Po paru dłuuugich minutach udało im się je rozdzielić jedna suka ta większa wyszła prawie bez szwanku widać tylko potem było jak ma spuchnięty policzek no i parę ranek po zębach miała ale nic nie było widać ale za to druga mniejsza( to ona zaczęła tą walkę o patyk)miała spuchnięte i zakrwawione okolice oka i trochę krwi miała na pysku.
Zapisane
Angelika i Karat http://karat5.pupile.com/

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2912 : 2005-05-18, 20:17 »

falki

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2913 : 2005-05-18, 20:17 »
A gdzie kupiłaś te majteczki?No ja też spróbuję dziś coś podłożyć jej.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2914 : 2005-05-18, 20:25 »
W sklepie z artykułami dla zwierząt. U mnie to się nazywa "pupil", mysle że w każdym mieście jest coś takiego, mozna tez pewnie pytac w sklepie zoologicznym.
Angelka - wiem że się bardzo przestraszyłaś tego że tak się właśnie gryzą psy, znam to doskonale, widziałam podobne sytuacje. Psy bojowe mają to we krwi. Staffiki z XIX wieku walczyły z bykami, dzikami i niedźwiedziami. Bullterriery zabijały szczury a amstaffy i pity brały udział w walkach psów. Wiem doskonale że jestes przerażona jak to psy potrafia zacięcie walczyć ze sobą. Ale to nie znaczy, że zawsze takie są i że się rzucają na wszystko co żywe. Równie dobrze to Twój pies mógł tak zareagować na drugiego który odbierał mu patyk.
Z jakiej miejscowości jesteś? Chciałabym się dwoiedzieć co to za staffiki takie bojowe :P
Zapisane

Angelka

  • *
  • Wiadomości: 948
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2915 : 2005-05-18, 20:45 »
Ariva , mnie to wryło bo przyzwyczajona byłam , że staffiki są chyba najspokojniejsze z bojowców i znam osobiscie jedną z tych co się pogryzły i prędzej zalizałaby cię na śmierć niź pogryzła.
I nie mam uprzedzeń co do wszystkich bojowców , tylko ta ich metoda walki i zaciekłość mnie tak przeraziła , że mogą o takie głupstwo tak się pogryźć a jestem z Wrocławia :-)
Zapisane
Angelika i Karat http://karat5.pupile.com/

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2916 : 2005-05-18, 20:49 »
Aha...z Wrocławia...hmmm...z Wrocławia pochodzi najstarsza hodowla staffików w Polsce :) Hodowla nazywa sie "Buldożer".
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2917 : 2005-05-18, 20:54 »
Co innego agresja wobec psa, a wobec człowieka. Psy bojowe były hodowane do walki z innymi zwierzetami: bykami, psami, niedźwiedziami, a nie z ludźmi.
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2918 : 2005-05-18, 21:43 »
czytając to szczerze wam zazdroszczę wszystkie wymienione przez was metody rozdzielania psów na Olsena nie skutkują, żadne wrzaski, bicie i trzymanie za łapy. O ostatniej walce już wam opowiadałam. moja chłopak dusił Olsena a koleżanka swojego bulika, od braku powietrza psy były juz fioletowe a dalej nie puszczały. Dlatego teraz musze kupić breaking sticka, a póki co nosze ze sobą gaz pieprzowy.

Olsen w sumie 3 razy rzucił sie na psy, pierwszy raz w zimie na szczeniaka kiedy byłam z nim na spacerze ale na szczęście nic mu nie zrobił i prawie od razu puścił, drugo raz rzucił sie na dalmatyńczyka sąsiada mojego chłopaka to nie chciał puścić przez 15 minut, takie chwile ciągną się jak godziny no i trzeci w sobotę.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2918 : 2005-05-18, 21:43 »

Angelka

  • *
  • Wiadomości: 948
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2919 : 2005-05-18, 22:04 »
No w tym przypadku pomogło to trzymanie za nogi  :roll:
Zapisane
Angelika i Karat http://karat5.pupile.com/

falki

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2920 : 2005-05-18, 22:05 »
A słyszeliście coś o zastrzykach,żeby suczki nie miały cieczki czy coś w tym stylu?Jeśli tak,to ile to kosztuje?
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2921 : 2005-05-18, 22:45 »
Witaj Falki.. jakiego masz cudnego pieska super kolor.. :) co do rodzielania to sie nie znam naszczescie moja bestyjka jest tak mala ze biore na rece jak widze ze jakis pies szczeka a Napoleon stara sie dorownac.. :P
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2922 : 2005-05-18, 22:54 »
musze kupić breaking sticka, .

Moge zapytac co to takiego?
Ja tez byłam świadkiem( na szczęście tylko światkiem) walki miedzy dwoma sukami rasy amstaf. wygladało to dośc strasznie ale zadna z suk nie odniosła powazeniejszych obrażeń.
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2923 : 2005-05-18, 23:03 »
 :hehe: Założyłam przed chwilką jakieś stare majtki i podpaskę mojej suni.Śmiesznie wygląda.Teraz śpi,wiec może nie zdejmnie.A jutro pędzę dowiedziec się o te majteczki.
Witaj Falki.. jakiego masz cudnego pieska super kolor..
Dzięki Robal.
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2924 : 2005-05-18, 23:10 »
:) nie ma za co..
hehe musi ciekaiwe wygladac..:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2924 : 2005-05-18, 23:10 »

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2925 : 2005-05-19, 00:48 »
http://pitbull.bazarek.pl/kat.php/kid,1432/ap,0 -tutaj jest o breaking sticku
Falki tych zastrzyków bym nie polecała,podobno zle wpływaja na sukę hormonalnie i są pózniej problemy ze zdrowiem.
Breaking stick-w zasadzie tylko to działa na moje psy.
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2926 : 2005-05-19, 09:10 »
no i stało się.Zdjęła sobie te majteczki w nocy.Rankiem znów jej założyłam.Teraz śpi pod kołderką niczym niemowlaczek,z wysuniętym lekko językiem :;p: Oj,żebyście ją zobaczyli...Zrobiłabym jej fotkę,ale niestety kamerka się popsuła. :(
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2927 : 2005-05-19, 10:32 »
woow juz niedlugo 100 stronka TTB :D super :D
ja dzisiaj nie poszlam do szkoly bo moja klasa na wycieczce :D jutro juz jade do Wroclawia, na pewno bedzie super ;) tylko trzymajcie kciuki zebysmy sie tam nie zgubili bo wroclawia nie znamy :P papa :*
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2928 : 2005-05-19, 10:57 »
Na początku: Witaj Falki, śliczny piesek.

jutro juz jade do Wroclawia, na pewno bedzie super ;) tylko trzymajcie kciuki zebysmy sie tam nie zgubili bo wroclawia nie znamy :P
Heheh, Dziul... we Wrocławiu musi być super !!! To cudowne miasto :)! Wiem, bo tu mieszkam :lol:

Co do propozycji mojego kolegi, którą opisywałam wyżej (ratownictwo)... zgodziłam się. Wczoraj wieczorem mieliśmy pierwsze spotkanie. Jacek się wkurzył, bo ze spotkania wyszły nici, cała grupa zamiast skupiać się na zajęciach, ćwiczeniach, poświęcała uwagę ROCKY`emu, a on zadowolony zaczepiał wszystkich, z każdym chciał się bawić, a jak Jacek (ten mój kolega i jednocześnie instruktor grupy) kazał mu siadać na kocu to go obszczekał ("że zabrania mu się bawić"). Ale mieliśmy z niego ubaw. Rocky po chwili zaczął Jackowi przynosić swoje kości, żeby się z nim bawił, w sumie wykład skończył się tym, że wszyscy szaleli z ROCKY`m. Po godzinie przyjechał instruktor, który ma pracować ze mną i z ROCKY`m. Mój "groźny" amstaff wylizał go na powitanie, a później szalał z jego bokserką. Na placu był jeden wielki kurz, a oni we dwójkę (ROCKY i ZARA) lecieli jak tarany, nie zważając na nikogo. Po pół godziny byłi tak wymęczeni, że ZARA spała na kocu, ROCKY obok, z tym że głowę trzymał na jej plecach. Bosko wyglądali, niestety nie mieliśmy aparatu, żeby im zrobić zdjęcie...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2929 : 2005-05-19, 11:27 »
Ja nie mam problemów z rozdzielaniem Raptusa, gdy gryzie się z innym psem. może dlatego, że Raptus żadko kiedy gryzie sie tak na poważnie i prawie zawsze jest w takich sytuacjach na smyczy.
Kiedyś musiałam rodzielać Raptusa i rotka mojej ciotki. W pobliżu było kilka osób, ale jakoś nikt nie spieszył się z pomocą. Nie wiem jak mi się udało rozdzielić psy, ale pamiętam, że złapałam je za obroże i każdego odciągłam w inną stronę (rotek miał kolczatkę i kolce wbiły mi się w rękę). Takie sytuacje są straszne, ale nie można wpadać w panike, tylko od razu przystąpić do działamia.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

falki

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2930 : 2005-05-19, 11:28 »
Witam,Witam!Dzięki za komplement co do mojej suni.ona jest naprawdę słodka  :kocham:,a w dodatku zachowuje się jak malutki dzieciaczek Chce,aby ją tak traktowano,jak naszą trzyletnią córeczkę
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2930 : 2005-05-19, 11:28 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2931 : 2005-05-19, 12:52 »
k_lap, moja sasiadka pochodzi z Wrocka i tez mowila ze sliczne miasto ;) szkoda ze bede tam tylko 1 dzien [nocujemy w czestochowie] ale mam nadzieje ze uda nam sie conieco zobaczyc ;)

Cytuj
a w dodatku zachowuje się jak malutki dzieciaczek Chce,aby ją tak traktowano,jak naszą trzyletnią córeczkę
skad ja to znam :P cos mi sie zdaje ze ma taki sam charakterek jak Batus :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

falki

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2932 : 2005-05-19, 13:33 »
Ja np.jak pójdę po zakupy,i gdy kupię jakieś słodycze dla mojej córuni,to teqilka siądzie i liże mnie tak,jakby myślała sobie"A mi też coś kupiłaś,masz też coś dla mnie?"
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2933 : 2005-05-19, 14:08 »
Dziul a zobaczysz sie z Gacorkiem w Wroclawku?

Mój Taysonek jest psiakiem dosyc lagodnym chociaz gdy sie zdenerwóje to nie chciala bym byc w skórze
przeciwnika,
Raz rozdzielalam Taysona z drógim Staffikiem, byl to Staffik mojego qumpla
Taysona trzymalam na smyczy, stal on spokojnie i qumpel tez na smyczy trzymal swojego Staffa
tylko ze ten jego strasznie sie mu rwal i warczal na Taysona,
Tayson nie zwracal uwagi az w koncu ten staffik qumpla sie  mu wyrwal i podlecial do Taysona i normalnie na
niego skoczyl, ja bylam w szoku!!!!
jak tamten na Taysona skoczyl to Tayson jakos tak go obrucil ze tamten lezal na ziemi
a Tayson normalnie byl na nim, strasznie sie wystraszylam bo myslalm ze juz po tamtym Staffiku
Niewiedzialm co zrobic
ale krzyknolam na Taysona i ciaglam go az w koncu udalo mi sie go oddciagnac!
A efekt tej bójki byl taki ze Staffik qumpla mial kilka dosyc glepokich ran na szyi
a Taysonowi na szczesie nic sie nie stalo.
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2934 : 2005-05-19, 18:08 »
ja niestety miałam takich sytuacji dużo,może dlatego,że u mnie na osiedlu ludzie nie wiedza co to smycz.Samego Sajmona rozdzielałam ze 20kilka razy. Ajra tez miała sporo takich incydentów no i Bronx pomimo ze jest młody to straszny agresor.W domu tez kilka razy były poważne zadymy,teraz nauczylismy sie unikac wielu takich sytuacji.Np.jak bronx bawi sie z sajmonem i widze że zaczyna się któryś wkurzać,a ten drugi nie popuszcza to przerywam zabawe.
« Ostatnia zmiana: 2005-05-19, 18:15 autor Amstaffka »
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2935 : 2005-05-19, 18:22 »
A mój zdolny pies podeptał kota. Wąchał Bambusa, a kot zaczoł uciekać pod Raptusa, między nogami. Raptus się wystraszył, podskoczył do góry i spadł prosto na kota. Obaj bardzo sie wystraszyli i uciekli, każdy w swoją stronę.
A kot zrobił mi jeszcze jedną niespodziankę - przyniusł do domu upolowaną mysz. To jest jego pierwsza zdobycz.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2936 : 2005-05-19, 18:33 »
A kot zrobił mi jeszcze jedn± niespodziankę - przyniusł do domu upolowan± mysz. To jest jego pierwsza zdobycz.

Hahaha, Kasia... Przyniósł Ci prezent :) !
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2937 : 2005-05-19, 18:40 »
ja dziękuje za takie prezenty. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2937 : 2005-05-19, 18:40 »

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2938 : 2005-05-19, 19:47 »
może wyglądasz na niedożywioną?
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2939 : 2005-05-19, 19:51 »
Ojej, przesadzasz :lol: kotek się o Ciebie troszczy, męczy się, poluje, oddaje Ci swoją zdobycz, a Ty krytykujesz jego prezent  :hahaha:
Swoją drogą dziwny ma gust co do prezentów... :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-19, 20:25 autor k_lap »
Zapisane
Strony: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 28 zapytaniami.