Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 375096 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4470 : 2005-07-25, 22:07 »
A ja w czwartek ide na imprezkę i wracam dopiero w piątek :):):)
Życze wszystkim jeszcze raz udanych wakacji (wiem że wczesna jestem i że sie powatarzam)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4471 : 2005-07-25, 22:39 »
Udanej imprezki :) ale szalej z umiarem :)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4472 : 2005-07-25, 22:44 »
Zawsze szaleje z umiarem, do zabawy nie wprowadzam środków odórzających ani innych tego typu dragów :P Wole czystą, przyjjemną i co najważniejsze - bezpieczą zabawe :)

Idę spać jush bo jestem mały śpioszek. Dobranoc :*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4472 : 2005-07-25, 22:44 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4473 : 2005-07-25, 22:48 »
Dobrnaoc :) i cieszem siem ze taka madra dziewcyznka jestes :P (chociaz uwazam ze wszystkiego trzeba sprubować z umiarem i jelsi nikomu ani tobie nieskzodzi )
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4474 : 2005-07-26, 10:26 »
hehe co tam u Was słychać?
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4475 : 2005-07-26, 11:41 »
Robalku, powiem Ci szczerze, że można spróbować, ale nie trzeba :)
Jeśli chodzi o piwko i inne tego typu środki, nie powiem, że nie próbowałam :) Zawsze na imprezkach przelewa się dużo procentów ;), ale jeśli chodzi np. o narkotyki, trawkę... nigdy tego nie próbowałam, mimo że wielu znajomych miało z tym choćby minimalną styczność, mnie to nie ciągnęło i nawet nie pomyślałam że chciałabym chociażby poczuć tego smak. Jestem z tego dumna i zadowolona. Możliwe że bodźcem do takich decyzji było to, że 3 lata temu straciłam najlepszego przyjaciela przez narkotyki. On "tylko spróbował", kolejne imprezki -> kolejne "degustacje". W pewnym momencie zaczęliśmy się kłócić o to. On szanował moje zdanie, ponieważ od urodzenia byliśmy razem, nawet w pieluszkach biegaliśmy po podwórku razem. Dorastaliśmy, przeżywaliśmy pierwsze trudności życia, młodości, problemy nastolatków... wszystkie te chwile dzieliliśmy ze sobą. Aż do momentu kiedy na imprezce "spróbował" pierwszy raz narkotyków. Po tym wszystko się psuło. Ja płakałam i tłumaczyłam mu żeby przestał, on twierdził że nie robi niczego złego. W pewnym momencie poszłam do jego rodziców, żeby mu jakoś pomogli, bo sięgał po coraz gorsze narkotyki. Kiedy wysłali go na leczenie, w zakładzie zamkniętym, napisał do mnie że myślał iż jestem jego przyjaciółką, a bardzo się pomylił, nie spodziewał się nigdy, że ja zakapuję go jego rodzicom, że my mieliśmy tyle tajemnic.. od tajemnych kryjówek w dzieciństwie, po różne wydarzenia w życiu późniejszym, a on nigdy nikomu nie pisnął słowa... Przykro mi się zrobiło, ale chciałam mu tylko pomóc !!! Kiedy wyszedł z odwyku, był spokój 3 miesiące. Podziękował mi, że powiedziałam jego rodzicom, zrozumiał że robiłam to dla jego dobra. Jednak przez to leczenie nie zaliczył jednego półrocza, musiał powtórzyć rok w szkole i problemy znowu się zaczęły... nowe towarzystwo, do którego nie wpuszczał nikogo z dawnych znajomych, spędzaliśmy ze sobą nadal długo czasu, ale u niego, nie z jego "nowymi" kumplami. W pewnym momencie zorientowałam się, że znowu ćpa. Zrobiłam mu awanturę, płakaliśmy razem. Przesiedzieliśmy pół nocy, wspominając nasze prawie 18 lat razem... Myślałam że to podziała na niego, że przestanie brać, ale pomyliłam się, zniknął na 2 miesiące z miasta, nikt nie miał z nim kontaktu. Kiedy wrócił, przyszedł odrazu do mnie, jak go zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć, strasznie się zmienił. Powiedział że chce przestać, że chce rzucić dla naszej przyjaźni, by było tak jak kiedyś. Poszedł do rodziców, załatwili mu Monar. Wszystko było na dobrej drodze. Pozostała tylko kwestia czasu, zrobienie badań przed wyjazdem i leczenie. Za kilka dni jego mama zadzwoniła na komórkę, że nie żyje, że przedawkował, ale zostawił mi list. List przeczytałam po pogrzebie dopiero, ponieważ przez te wszystkie dni od tej strasznej wiadomości leżałam w pokoju i patrzyłam w ściany, nie docierało do mnie co się stało... Spędziłam 3 dni zamknięta w pokoju, moi rodzice byli przerażeni, wszystkie obiady które mi przynosili, wystawiałam na zewnątrz. Przez 3 dni nie funkcjonowałam... Do siebie doszłam dopiero gdy przyjechała jego mama, porozmawiałyśmy, pomogło mi to w minimalnym stopniu, poprosiła bym na pogrzebie powiedziała pożegnanie, kilka słów o nim, bo byłam dla niego najbliższą osobą w życiu. Napisałam jakieś przemówienie, ale wiem że na pogrzebie ani jednego zdania z niego nie powtórzyłam, mówiłam własnymi słowami, to co wtedy czułam. Jego mama bardzo mi za to później podziękowała, tylko szczerze mówiąc, ja nie pamiętam co mówiłam... Przez całe tamte wakacje codziennie spędzałam kilka godzin nad jego grobem, tam też właśnie po pogrzebie przeczytałam list, który zostawił przed śmiercią. Okazało się, że w badaniach wyszło, że jest nosicielem wirusa HIV, nie chciał leczyć się z narkomanii, a żyć dalej z tą okropną chorobą... Dlatego to zrobił...
Więc tak jak mówię... narkotyki dla mnie są okropnym złem i wiem, że nawet mała próba może skończyć się tak tragicznie...
Opisałam to wszystko Wam, bo dziś mija 3 lata od jego śmierci, dokładnie dziś - 26 lipca. Ja właśnie dziś podjęłam sobie ogromne postanowienie. Po jego pogrzebie zaczęłam palić, a dziś mam zamiar rzucić te papierosy w kąt i już nigdy nie zapalić w swoim życiu !!! Nie wiem czy mi się uda, ale będę z całych sił próbować.
Sorki, że nie używałam w moim opisie imienia mojego przyjaciela, ale... jest taki mały powód...
« Ostatnia zmiana: 2005-07-26, 11:45 autor k_lap »
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4476 : 2005-07-26, 11:55 »
Kasiu, bardzo mi przykro z powodu Twojego przyjaciela. Narkotyki są straszne i mogą całkiem zmienić człowieka...
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4477 : 2005-07-26, 12:40 »
Bardzo mi przykro.. :( ja tez nigdy nieprobowalam narkotykow.. a co do prubowania...masz racje mozna ale nietrzeba..i nikomu niewmawiam ze trzeba bron Boze.. niechodzi mi o namawianie sprobowaia narkotykow itd..tylko ogolnie napsialam probowanie zabaw roznych nowych doswiadczen..chyba zle sie skomponowalo i tyle..
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4478 : 2005-07-26, 12:46 »
Ja to mam farta! W Radiowej Trójce jest audycja "pozdrowienia z wakacji" i tam wysyła sie pozdowienia smsem i potem w radiu czytają te pozdrowienia. Kiedy usłyszałam numer pod który trzeba wysyłać smsy rozbiłam talerz. To nakłoniło mnie do napisania pozdrówek i co najlepsze - przeczytali pod czas audycji!!!!!! 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4478 : 2005-07-26, 12:46 »

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4479 : 2005-07-26, 12:49 »
Arivcia, masz rację. Dlatego kiedy widzę kogokolwiek ćpającego, jak słyszę dyskusje małolatów o zalegalizowaniu zielska to mi się niedobrze robi. Ktoś mógłby powiedzieć: miał to czego sam chciał, ale to nie prawda. On niejednokrotnie płakał, że wpadł w gówno i chce z niego wyjść tylko nie potrafi. Uzależnił swój organizm i nie potrafił wygrać ze swoim ciałem... Chciał, próbował, ale to wracało...
Byłam w niedzielę na cmentarzu, na jego grobie. Wiele ludzi go pamięta... cały pomnik zastawiony jest świeczkami, zniczami, karteczkami itp. Zostawiłam na grobie miśka, którego razem kupowaliśmy w Zakopanym i zapaliłam kilka zniczy. Jego mama dziś, w rocznicę śmierci była od rana na cmentarzu i zadzwoniła przed chwilką do mnie, że widziała misia ode mnie, że jak go zobaczyła, wiedziała że byłam.
Brakuje mi go bardzo, ale wiem, że kiedyś "tam" się spotkamy i opowiemy sobie co działo się przez te wszystkie lata, kiedy nie byliśmy razem i zawsze już pozostaniemy przyjaciółmi, już nigdy nic nas nie rozłączy.
Ech... jak co roku mam dołka w ten dzień, ciężko jest mi zrozumieć sens tego wszystkiego. Staram się zapomnieć, nie myśleć, ale to jest bardzo trudne.

Robalku, ja wiem że nie o to Ci chodziło :) Ale odniosłam się do Twoich słów ogólnie. Domyślałam się, że chodziło Ci o inne szaleństwa, ale ja idąc w kierunku narkotyków użyłam zdania "można, ale nie trzeba". Co do innych wariacji itp. ja nie mam nic przeciwko temu :) Tak jak napisałaś:
jelsi nikomu ani tobie nieskzodzi

Arvcia, na moją osiemnastkę kuzynka do Radia Zet (jak dobrze pamiętam) wysłała życzenia dla mnie i również przeczytali :) Dokładnie podczas mojej imprezki urodzinowej :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4480 : 2005-07-26, 13:42 »
A ja mam dylemat...bo cos w kasie pieniazki mi sie neizgadzaja i pewno janusz zaokraglil...a ja tera zsie stresuje ze cos nie tak jest !!
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4481 : 2005-07-26, 15:01 »
Janusz to Twój szef ??? Skontaktuj się z nim, bo z tego co wiem, w razie jakichkolwiek kontroli, niezagodność pieniędzy w kasie to duży problem. Nie ważne czy na plus czy minus...
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4482 : 2005-07-26, 15:03 »
Ehh..niezgadza mi sie ze mam zamalo o 4 zł 50gr..cos mi sie wydaje ze janusz zle policzyl (na oko) ile ejst w kasie..tak to moj szef..wyslalam sms ze cosik mi sie neizgadza...  a on niedaje znaku zycia O_O a ja sie stresuje
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4483 : 2005-07-26, 21:13 »
hej, ja jutro ide do nowej pracy (to juz trzecia). ale bede tam dopoki nie dostane potrzebnych dokmentow i wroce do resteuracji. wczoraj bylam w universal studio, bylo super. wyjezdzilam sie na roznych kolejkach, najlepsze byly przejazdy lodkami, wrocilam do domu calkowicie przemoczona.

Robal, moja siostra pracuje w resteuracji na kasie i tez jej sie ostatnio nie zgadzalo, miala za malo o 5 $, ale szef sie tym nie przejol, gdyby brakowala 100 $ to musialby wezwac szeryfa, a tak to takie braki sa wpisane w koszyt i nikt sie tym nie przejmuje.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4484 : 2005-07-26, 21:39 »
OOOOO...witaj Kasiu. Do jakiej pracy idziesz tym razem?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4484 : 2005-07-26, 21:39 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4485 : 2005-07-26, 21:42 »
to bedzie praca w hotelu, chyba sprzatanie hoteli, ale przez pierwsze 5 tygodni mam miec trening, ale na pewno tam tak dlugo nie zostane.

dzisiaj musialam czekac na wolny komputer w bibliotece to poszlam sobie zobaczyc jakie maja ciekawe ksiazki - oczywiscie o psach. o AST jest tylko ksiazka, ktora mam w domu, ale za to o staffikach jest super ksiazka.

ariva, a co u ciebie i twoich psow, jak wam idzie na wystawach? co z Xandii? odnalazla sie?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4486 : 2005-07-26, 21:47 »
Xandi sie nie odnalazła :(
Na wystawach super, Ayka ma już dwa CWC i dwa CACIBy. W niedzielę jedziemy do New Sącza na wystawe, pewnie znowu coś zwojujemy :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4487 : 2005-07-26, 21:51 »
to bede za was trzymac kciuki, ale nowy sacz to dosyc mala wystawa, wiec na pewno wygracie. :)
biedna Xandii, malam nadzieje, ze moze juz szczesliwie wrocila do domu. :(

ja juz za chwile koncze , mam jeszcze 5 min. a nastepny raz bede na forum najwczesniej dopiero w poniedzialek, wiec nie musicie za duzo pisac, bo nie zdaze wszystkiego przeczytac. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4488 : 2005-07-26, 22:22 »
Naszczescie sie wyjansilo ale sie zestresowalam..ehh...
 powodzenia Ariva.. i dla ciebie kasiu tez :)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4489 : 2005-07-27, 13:37 »
Hyhh...nie mogę sie doczekac wystawy, staffików będzie bardzo mało więc mamy duże szanse. Alfa w swojej klasie pewnie będzie sama, a Ayka będzie miała napewno jedna konkurentkę. Reszty nie wiem, nie wiem jakie będą psy ponieważ New Sącz nie ma strony www co mnie wkurza!!!! Bleee
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4490 : 2005-07-27, 14:15 »
To juz w niedziele czas szybko minie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4490 : 2005-07-27, 14:15 »

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4491 : 2005-07-27, 15:38 »
Hej wszystkim !!!
Ja właśnie się obudziłam :)
Wczoraj wieczorem przyjechali odwiedzić mnie znajomi z całej Polski, bo zebrali się grupą, kupili wakacyjny bilet pociągowy i jeżdżą po różnych miastach Polski ! To ludzie żyjący jak dawne dzieci kwiatów :) Odwiedzili mnie w mieszkanku i zapowiadali z progu, że spać idą do hotelu, że nie chcą nam głowy zawracać itd. Skończyło się na tym, że wypiliśmy troszeczkę procentów, powspominaliśmy stare dobre czasy, kiedy żyliśmy jeszcze w jednym miasteczku, namawiali mnie na podróż z nimi, ale nie zdecydowałam się na to, ponieważ szkoda mi tej pracy, którą musiałabym zostawić gdybym pojechała... Ale cóż... pogadaliśmy sobie do 06:00 rano. Tak się za nimi stęskniłam, że jak wczoraj usłyszałam dzwonek do drzwi, otworzyłam i ich zobaczyłam to się popłakałam, zresztą wszyscy się popłakaliśmy. Adam stał z boku i śmiał się, że wesoło wyglądają :) Jedna koleżanka całą głowę ma w dredach, zielone bluzeczki i śmieszne spodnie, druga włosy powykręcane każdy w inną stronę, marteny w kwiatki itd. Grupka indywidualistów. Najlepsze że wszyscy tak świetnie się dogadujemy, a każdy z nas ma inne zainteresowania, inny kierunek studiów (w tej grupie są m.in. studenci: ekonomii, architektury środowiska, fizyki, psychologii, medycyny, historii sztuki, stosunków międzynarodowych) - więc istnieje małe zróżnicowanie :). Ale ludziska są genialni !!! Uwielbiam ich i wczoraj nikt nie mógł mi chyba większego prezentu zrobić.
Ciężko było wstać o tej 15:00, ale oni wyjeżdżali o 15:30 w dalszą podróż, musieli zdąrzyć na pociąg (Warszawa tym razem), a ja zaczynam się przygotowywać do wyjścia do pracy :)

Arivcia, życzę również powodzenia na wystawie !!!

Kasiu, cieszę się, że sobie radzisz tam w odległej krainie :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-27, 15:40 autor k_lap »
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4492 : 2005-07-27, 16:58 »
No to wspaniala niespodzianka :)  mam andzieje ze wiecje tkaich bedziesz miala :)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4493 : 2005-07-27, 17:08 »
Łoooooo...jaka superowa niespodziankaaaa...ja tez chciałabym taką :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4494 : 2005-07-27, 21:13 »
bedzie ktos z was na pit bull show w zbroslawicach? wybaczcie nie doczytalam jezlei juz o tym pisaliscie :oops:
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4495 : 2005-07-27, 21:43 »
A kiedy to jest? I gdzie leżą Zbrosławice bo ja nie wiem, jetsem słaba z gegry
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4496 : 2005-07-27, 22:12 »
nie dziwie sie :P zbroslawice to taka wies...hmm przepraszam,gmina :lol: woj slaskie obok tarnowskich gor.
Nie wiem kiedy pity sa dokladnie w kazdym razie bedzie sie to odbywalo w czasie zawodow konnych 5-7.08.05
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4497 : 2005-07-27, 22:34 »
Nie martw sie Ariva ja tez niewiem gdzie to.. (mało wiem na ten temat, lokalizacji itd) :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4497 : 2005-07-27, 22:34 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4498 : 2005-07-27, 22:43 »
Ja chyba nie pojadę...yhhhhh....
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4499 : 2005-07-27, 23:38 »
Fajna sprawa, chętnie bym pojechała... nie dość że pitki to jeszcze zawody konne !!!!
Ale cóż... praca... A poza tym wtedy mam wieczór panieński koleżanki, która wychodzi za mąż...
Więc nici z wyjazdu...
Zapisane
Strony: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.18 sekund z 28 zapytaniami.