Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 374744 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4620 : 2005-08-11, 12:26 »
Heheheh, jak będę kiedyś taka to mnie zastrzelcie... :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4621 : 2005-08-11, 12:57 »
Z bolem przyznam ze tez mam swoje nawyki i niekiedy jestem uparta jak osiol ale staram sie z tym walczyc :P..
A kto by cie zastrzelil k_lap .. ja bym nie miala serca... :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4622 : 2005-08-11, 13:22 »
Hehehh, dzięki Robalku :)
Ja też jestem uparta, Adam często mówi do mnie: "Ty mój kochany osiołku", albo "Ty mój kochany uparciuszku". Czasami sama czuję, że jestem nie do zniesienia :), ale ostatnio nad tym pracuję ;). Na szczęście mój Adaś jest wytrzymały i zniósł moje wszystkie humorki i wymysły :P. Jednak jeśli miałabym być taka jak te niektóre zrzędliwe stare babska, to wolałabym żeby mnie ktoś zastrzelił, nie wyobrażam sobie tego, by inni ludzie patrzyli na mnie i mówili... ta kobieta już ze starości zgłupiała :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4622 : 2005-08-11, 13:22 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4623 : 2005-08-11, 13:33 »
Hehe zgadzam sie...też niechce ale chyba bede stara jedza :P juz jestem okropnie pyskata uparta i wszystko co złe to ja..naszczescie drugia polowka jest opanowana i spokojna :P
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4624 : 2005-08-11, 13:49 »
hmmm, z tą drugą połówką musi tak być, że z nami - uparciuchami - żyją osoby spokojne i opanowane :P W końcu przeciwieństwa się przyciągają :)
Kurcze, muszę się do pracy szykować, jeszcze tylko dziś i jutro... później 3 dni wolnego !!! Wreszcie do moich rodziców pojedziemy !!! Ale się stęskniłam za nimi, za siostrą i bratem... Po 2 latach mieszkania bez nich mogę stwierdzić, że bardzo mi ich brakuje, ale wiem, że nie chciałabym znów mieszkać z nimi na stałe. Chciałabym tylko aby mieszkali bliżej, nie aż 120km od Wrocławia, tylko np.10km.
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4625 : 2005-08-11, 14:07 »
No niestety jak z kims sie tyle zyje to potem trudno powiedziec "nie tesknie"...moja siostra niecal y miesiac temu wyprowadizła sie a juz dwa dni po przeprowadzce plakala do sluchawki..taka wrazliwa ma to chyba po mamie..
Udanej pracy i zeby ci szybko czas zleciał.. heh..moze w koncu do mnie zadzowni szef..-_- i przyokazji spytam co z pon O_o..
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4626 : 2005-08-11, 14:15 »
Z tym czasem to racja... czasami strasznie się dłuży, a czasami nawet nie wiem kiedy minie te 8 h. Dziś krócej pracuję, bo tylko 6,5h, więc mam nadzieję, że będzie OK.
Robalku, życzę udanej rozmowy z szefem no i oczywiście wolnego poniedziałku :)
Lecę zakopać się w papierach i bazach danych Kancelarii na 6,5 godzinki  :arrow:
Do wieczorka, lub jeśli będę bardzo zmęczona, to do jutra  :papa:
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4627 : 2005-08-11, 14:35 »
Niebzyt meczacego dnia pa :)
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4628 : 2005-08-11, 17:52 »
ja dzisiaj ide na noc,znowu:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4628 : 2005-08-11, 17:52 »

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4629 : 2005-08-11, 18:58 »
k_lap, niezła przygoda ;) Ja bym zapewne puściła to mimo uszu i sobie poszła, bo nie mam gadane...
Wczoraj w schronisku zobaczyłam ASTa na obserwacji (w każdym razie był w pomieszczeniu -no, klatce -do obserwacji) ... Tutaj sa jego fotki...
http://img267.imageshack.us/img267/2563/hpim2827k2wx.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/8450/hpim2873h8gv.jpg
A tutaj różne inne schroniskowe:
http://img116.imageshack.us/img116/8002/hpim28395ak.jpg
http://img243.imageshack.us/img243/6899/hpim28350dl.jpg
http://img126.imageshack.us/img126/4961/hpim28464da.jpg
http://img313.imageshack.us/img313/724/hpim28555eu.jpg
http://img263.imageshack.us/img263/593/hpim28768rz.jpg
http://img312.imageshack.us/img312/3153/hpim28594al.jpg
I fotka dzisiejszego solenizanta - Lakuś kończy roczek! :)
http://img108.imageshack.us/my.php?image=hpim29265oy.jpg
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4630 : 2005-08-11, 20:25 »
A ja jutro wyjeżdżam do Wejherowa na kilka dni do koleżanki która tez ma staffiki :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4631 : 2005-08-12, 02:18 »
Hehehe, Arivciu, weź ze sobą swoje panienki (Alfę i Aykę), będzie koleżanka miała mały sajgon w domu :)

Wilczurek, wszystkie naj naj naj dla LAKUSIA  :tort:

Robalku, dziś wybieram się na solarium (w sumie to już dziś... kurcze, już 02:00 godzina :okurcze:), muszę się trochę opalić... Może Cię odwiedzę ;) W końcu spędzając wakacje w Kancelarii Prawnej, muszę wyglądać jak moi szefowie, którzy właśnie powracali z wakacji na Majorce, Kanarach itd :) Przynajmniej muszę się opalić podobnie do nich  :slonko: Śmialiśmy się z Adamem, że jedziemy na ten trzydniowy weekend do Włoch... W sumie tak, bo na Monte Cassino... a dokładniej do moich rodziców, mieszkają na ulicy Monte Cassino... prawie jak we Włoszech :P
Jutro jeszcze tylko 6,5h pracy i 3-dniowe wakacje !!!
Dobrej nocki wszystkim  :ziewa: Do jutra  :papa:

P.S. heheh, ale zaszalałam z emotkami dziś  :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 02:22 autor k_lap »
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4632 : 2005-08-12, 08:07 »
 Ja bede miec tylko dwa dni wolnegoale i tak zaszaleje  :lol: najpierw pubik w sobote..i imprezka domowa u kolegi a potem z niedzieli na pon dysko :P hohoho niewtane chyba we wtorek :oops:
Wilczurku takie pikne pieski i nie maja domu ? skandal..O_o


Data wysłania: 2005-08-12, 08:07
udanego wyjazdu Av.. :)
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4633 : 2005-08-12, 09:45 »
k_lap Lakencja dziękuje ;)
Niestety psiaki domunnie mają... W każdym razie nie miały jak ja tam byłam. Bernardyn był przyniesiony zaledwie kilka minut przed moim przyjściem! Sunia podobna do owcz. niemieckiego ma świetny charakter, nie wiem, dlaczego wciąż jest w schronisku :( ... Szczeniaki zapewne szybko znajdą dom, jak zawsze. Starsze psy mają najgorzej...
Ariva, miłego pobytu i czekam na fotki ;)
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4634 : 2005-08-12, 10:48 »
A ja jutro wyjeżdżam do Wejherowa na kilka dni do koleżanki która tez ma staffiki :)

Oooo - to blisko Gdańska ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4634 : 2005-08-12, 10:48 »

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4635 : 2005-08-12, 11:32 »
Mi się bullteriery nie podobają...
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4636 : 2005-08-12, 11:35 »
No niestety maja gorzej..ja chciałam pieska ale widać sie pospiesyzłam bo nagle powiedziano ze jednak nie...i wez tu człowieku miej jakies zaufanie do rodzicow..a ten piesek ejst podobno pelen radosci..juz ma z rok wiec napewno nierobi na dywany(ktorych nie mam z reszta :P) i wogole zakochalam sie w nim jak go zobaczylam na zdjeciach a tu taki zawod.. :( ale sie niepoddam przeczekam pognebie po cywilnym mojej siostry.. :P
a ghosty nie kazdemu musza :) mi np niepodobaja sie zabardzo boksery... w sumie kazdeog pieska lubie i sa super ale osobiscie takiego w domu bym nie chciala wolalabym inna rase :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4637 : 2005-08-12, 11:37 »
Witam wszystkich :dlonie: My z Rockusiem właśnie wstaliśmy :hehe: Tzn. Rockyś już wstał wcześniej, był na spacerku z Adamem, ale po powrocie rzucił się na łóżko i poszedł spać... Właśnie się obudziłam ja, a on leży zaspany na łóżku i ziewa, przeciąga się, włazi pod kołdrę... byle by nie wstać z łóżka i nie pójść na spacer... już rano się przekonał że tam zimno i mu się odechciało :jezyczek:
Jak ja się cieszę, że dziś ostatni dzień pracy i wolne :!!!: 3 dni słodkiego odpoczynku :!!!: Robalku, ja w sobotę też mam małą imprezkę, "spotkanie klasowe" z liceum, całą bandką idziemy na pifffko :piwosz:, ach jak dawno nie poimprezowałam w swoim rodzinnym mieście, ze starą paczką znajomych... Trzeba odrobić straty :evil: W niedzielę chcemy iść z Adamem, Rockym i kilkoma innymi znajomymi w góry. Więc na kaca mały wysiłek :slimak: i niedziela zleci na świeżym powietrzu, a w poniedziałek w zależności od pogody... będziemy leżeć i bez wyrzutów sumienia nic nie robić  :;d:, albo pojedziemy gdzieś nad jeziorko :marzy:... tutaj już pogoda zadecyduje o naszym planie dnia. Oby było :  :slonko:
Tak właśnie przedstawiają się moje plany na przyszły weekend, a co do emotek się nie przejmujcie, ja ostatnio mam na nie fazę :) Co się dzieje na gg  :ojojoj:, tam dopiero jest burza emotów  :chytry:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 11:39 autor k_lap »
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4638 : 2005-08-12, 11:49 »
hehe no to swietnie sie zapowiada.. ja jeszcze jutro praca do 20 a potem odrazu wypad na piwooo..  8) a potem wracamy do domu kumpla dalej imprezowac we wlasnym gronie :alkoholik: hehea co smieszniejsze wracam staram sie wyspac bo potem ide z siostra i znajomymi (w sumie ebdzie tylko dwoch panow moj meczyzna i meczyzna kolezanki siostry reszta bab :P) robic "wieczor panienski"-znaczy dycho  :banan: :P w zyciu bylam z 4 razy na dyskotece i wogole strasnzie malo wypadow w moim zyciu postanowilam nadrobic i zatopic smutki w dzikim szale imprez (ale bez przesady z %)
K_lap.. chyba wiem co widzisz w tych emotkach :D

Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4639 : 2005-08-12, 12:01 »
Hehehhe, cieszę się, że mnie rozumiesz Robalku, bo znajomi na gg już się do mnie rzucają, żebym nie wklejała tylu "buziek" :)
A co do imprezek... ja w życiu może nie miałam ich niewiadomo ile, ale też na brak imprezek nie narzekam. Wiem jedno: przesada w imprezowaniu (widzę to po moich niektórych znajomych) staje się w pewnym momencie idiotyzmem. Jednak imprezowanie z umiarem nie raz daje niezłe wspomnienia i fajne chwile, które długo się wspomina. Wiem jedno i popieram w tym to co napisałaś... - bez przesady z % - ... nie chciałabym nigdy wyglądać jak niektóre panienki, które widuje się czasem w klubach, dopóki ochrona nie wyprosi ich na zewnątrz... nie wiem czy są zaćpane, czy tak nachlane, ale nie wyobrażam sobie tego, bym tyle wypiła, że straciłabym kontakt z rzeczywistością... Jak dla mnie to jest okropne...
Idę z kRokusiem na spacer i uciekam do pracy, po drodze mam załatwić kilka spraw, więc powinnam się wyrobić na 15:00 :)
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4640 : 2005-08-12, 12:10 »
Mi się bullteriery nie podobaj±...

No to już twój problem... Mi się nie podoba Avril...

Idę z kRokusiem na spacer i uciekam do pracy, po drodze mam załatwić kilka spraw, więc powinnam się wyrobić na 15:00 :)

Miłego pracowania Klapcencjuszu ;) :P
Ja byłem przed momentem z Erą.
Właśnie, chciałem wam coś opowiedziec - No więc wczoraj jak codziennie wyszedłem z Erą na spacer. Zamykam drzwi do mieszkania i kieruje się z psem w strone schowdów ( mieszkam na 1 piętrze starej kamienicy ). U nas, jak to w starym budownictwie, schody są takie u góry zakręcone, a dopiero potem proste, no i Era zamiast zejść normalnie z 1 schodka na drugi, "zeszła" sobie z 1 schodka na.... 4 :lol22:
Gdybyście to widzieli - ona dosłownie usiadła na tych schodach i popatrzała na mnie oczami : "I co teraz...? No pomóż mi idioto!" :lol:
A ja się śmiałem :lol22:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4640 : 2005-08-12, 12:10 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4641 : 2005-08-12, 12:37 »
hehe urocze..biedna psinka :P
milego spacerku K-lap..i szybkiego konca pracy.. :)
ja niesttey przezywam horror...rmeon sie zaczal..przedpokoj czy tam tzw korytaz wyladowal u mnie w pokoju i pare garnkow i innych rupieci..lacznie z kuweta i miskami dla kota (ale i tak mozna sie poruszac i kozystac z lozka, niestety musialam odlaczyc kompa bo przelduzacz byl potrzebny..) a kuchnia..czyli szafy lodowka etc. wyladowaly w duzym i tam to wogole trudno cokolwiek zrobic  lacznie z rozlozeniem lozka.. masakra.. syf syf syf i bałagan...do tego znowu wpadla siostra pomoc i oczywiscie jest pies..potem wpadl marcin z drugium psem..O_O ocyzwiscie zwierzkai pilnie obserwuja jak fachowiec robi swoje lekko przeszkadzajac-_-ehh sajgon!!
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4642 : 2005-08-12, 12:38 »
Remont - znam ten ból - nienawidze remontu
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4643 : 2005-08-12, 12:44 »
Emotikony... No, jak też miałam okres że z nimi wariowałam :lol: choć nadal gdy niekiedy mam okres z "odchyłem od normy" to bywa źle :lol: (chyba wie o tym Ariva...)

A jutro jadę do Krakowa z rodzicami :). Nie mówię od ilu lat już tata obiecuje że "w tym roku na 100% pojedziemy do Krakowa" :lol:. Ale jutro to już nawet 101%, bo dzisiaj po bileciki na pociąg jedzie :). Mój aparat nie ma ani chwili wytchnienia :lol:

PePe, jak mogłeś jej nie pomóc? Jaki z Ciebie dżentelmen by nie pomóc kobiecie? :P
k_lap miłego spacerku :)
Robal - współczuję! U mnie na szczęście nie ma w planach żadnych remontów... Ostatni był w marcu w moim pokoju... Brrr....
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4644 : 2005-08-12, 12:53 »
Dziekuje ale mam nadzieje ze przetrwam..bo we wrzensiu to remont mojego pokoika mnie czeka..z jednej strony super z drugiej.. :help:
udanego wyjazdu do krakowa.. :) na dlugo znikasz?
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4645 : 2005-08-12, 12:58 »
PePe, jak mogłe¶ jej nie pomóc? Jaki z Ciebie dżentelmen by nie pomóc kobiecie? :P

O co chodzi, bo nie rozumiem ? :P :lol:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4646 : 2005-08-12, 13:00 »
"I co teraz...? No pomóż mi idioto!" :lol:
A ja się ¶miałem :lol22:
Nie ładnie się śmiać zamist pomagać :P

A wycieczka jednodniowa - jadę rano, wracam wieczorem :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4647 : 2005-08-12, 13:20 »
dobre i to :) ja nigdzie niewyjechalam w te wakacje..wogole chyba tylko..charon mnie zabral na wakacje raz..i z 4 razy nad morzem do rodizny of cors..(z czego na dmozem bylam z 2 razy a wyjechalam na 2tyg-_-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4647 : 2005-08-12, 13:20 »

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4648 : 2005-08-12, 13:37 »
Adaś właśnie zadzwonił, że część spraw, które miałam załatwić przed swoją pracą, załatwi on po swojej pracy, więc wystarczy jak z domku wyjadę o 14:00.
Rockyś wybiegał się na spacerku, właśnie wróciliśmy do domku i misiek poszedł spać na swój fotelik :)
Robalku, wytrzymasz remont, nie przejmuj się, im szybciej się zaczął tym szybciej się skończy i będzie z głowy ;) :!!!:
Wilczurek.. fajny masz wyjazd... wstyd się przyznać, ale ja w Krakowie byłam tylko raz w życiu i to przejazdem na jakieś 3 godziny.

Ale dziś dostałam wiadomość od sąsiadki... Jakieś 2 ulice od mojego mieszkanka jest taki blok socjalny, nie raz widziałam i słyszałam od ludzi jak tamten "element" robił zadymki, codzienne ich imprezy itd. Nie raz przyjeżdżała policja. Na szczęście to jest w takiej odległości ode mnie, że nie przeszkadza mi to zupełnie. Tylko czasami z Adamem specjalnie przechodziliśmy tamtędy, żeby się pośmiać z tego jakie pijaczki mają pomysły. Oni są bardzo uczynni i pomocni, kiedyś jak nam się coś z samochodem stało, Adam podszedł i zapytał czy nie pomógłby mu ktoś popchnąć samochodu, zaraz było 5ciu... Ogólnie są OK, jest tylko jedna rodzina cyganów, której wszyscy w bloku mieli dość, a konkretnie 1 faceta i kobiety. Ona mieszkała w ich bloku, a on do niej przyłaził, wiecznie się wydzierał pijany pod oknami itd. Mamy znajomego, który w tym bloku mieszka i słyszeliśmy niezłe relacje z tego co robili czasami. Potrafili wyrzucać jakieś sprzęty przez okno jak się pożarli... Masakra... A dziś dowiedziałam się, że jest pogrzeb tej kobiety... Nie wiedziałam dlaczego... w końcu nie była na nic chora, niedawno ją widziałam w całkiem dobrej kondycji... Okazało się, że cały blok odetchnął z ulgą, pozbyli się ich na zawsze... W poniedziałek ten pijak jak zwykle wrócił pijany, zrobił aferę i dźgnął ją w nocy trzy razy nożem w klatkę piersiową... zabił ją, po krótkim czasie zwinęła go policja. Czyli kobiety nie ma, a on posiedzi wiele, wiele lat. Z tego co wiem, w tamtym bloku wszyscy nie ukrywają radości.. Mówią że wreszcie będzie spokój, ale jak mi to sąsiadka powiedziała to się przeraziłam... To stało się tak niedaleko... Z zimną krwią zabił kobietę, z którą żył tyle lat !!! A mówią, że zwierzęta są niebezpieczne...
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4649 : 2005-08-12, 21:06 »
A ja myślałam że bullteriery to są takie ochydne psy a dziś widziałam takiego pieknego bullterierka...
Zapisane
Strony: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.18 sekund z 29 zapytaniami.