Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 374628 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Gerwia

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5580 : 2005-12-09, 08:18 »
Ale fajnie...... ja tez mam w klasie Rite a co wiecej jest moja sasiadka z laweczki !!! ;)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5581 : 2005-12-09, 12:42 »
Przed chwilką wróciłam z zawodów pływackich i nasza sztafeta wygrała! A najlepsze byłó to, że przełamałam się i zaczynałam sztafete ze słupka skokiem na główkę do wody :) W styczniu jedziemy na finał wojewódzki.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5582 : 2005-12-09, 14:24 »
Ariva, grztuluje sukcesów na zawodach. Pies, którym chcecie kryć Alfe jest piękny. W polsce większość staffików jest czarna lub ciemna pregowana, a nieliczne psy innego koloru raczej mi się nie podobają. Ten czeski pies jest piekny. Już go kiedyś pokazywałaś na forum, ale sobie o nim zapomniałam. No i koniecznie polece go oglądać w Katowicach.

Niedawno wróciłam od weta. Raptus miał badaną krew (po wyniki jade po 17) i badanie prostaty. Było to bardzo nieprzyjemne badanie, ale przynajmniej jestem spokojna, ze wszystko jest w porządku.:) Chociaż wetka zaczeła mnie namawiać do kastracji. Zobaczymy jeszcze jak wyjdą badania krwi. :roll:
Raptus był nawet grzeczny, ale troche stracił cierpliwość i zaczoł warczeć, ale dalej stał spokojnie. Najpierw wetka nie mogła mu się wkłuć w żyłe. Dopiero jak ogoliła mu łape to poszło lepiej. Ciekawe czy wyniki będzie miał podobne do poprzednich, czy mu się pogorszyły, a może będą lepsze. :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5582 : 2005-12-09, 14:24 »

Gerwia

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5583 : 2005-12-09, 14:29 »
T masz teraz CHIŃSKIEGO GRZYWACZA ??? :) Biedne Raptusiontko chca go pozbawic przyrodzenia ?!? :?
Alew nie zgdzam sie z toba:
W polsce większość staffików jest czarna lub ciemna pregowana, a nieliczne psy innego koloru raczej mi się nie podobają.

Na wystawie w Poznaniu byl tylko jeden AST czarno-bialy ,samiec i jedna czarna suka, pregusków bylo lacznie ok. 5 a najwiecej bylo rudych i rudo- bialych !!!
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5584 : 2005-12-09, 14:32 »
Gerwia, staffik a amstaff to dwie różne rasy :P
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5585 : 2005-12-09, 14:39 »
ja mówie o staffikach, w amstaffach jest większa różnorodność umaszczenia i nie da sie powiedzeć, że z jakimś umaszczeniem są ładniejsze a z innym mniej, chociaż jak jeszcze rasa nie była tak bardzo popularna większość czarnych amstaffów była za wysoka.


Data wysłania: 2005-12-09, 13:37
a kastracja wcale nie jest czymś strasznym, za jakiś czas (jak pojawia się problemy z sikaniem) powtórzymy badania i jak coś bedzie nie tak Raptus straci jajka :lol: chociaż chciałabym jeszcze troche pojeździć z nim na wystawy. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5586 : 2005-12-09, 16:43 »
teraz nie łatwo spodkać jednolitego bullowatego.
Ani śladu Maxa.Dziś mój tata dzwonił do sąsiadów ze wsi,podobno widzieli psa w innej wsi.Najprawdopodobniej przyłączył się do jakiejś Wattachy(Wattach-sorrki za bardzo nie wiem jak się to piszę :P ).
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5587 : 2005-12-09, 19:35 »
Pit_Bullcia, trzymam kciuki za Maxa, on musi się znaleźć.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Gerwia

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5588 : 2005-12-09, 20:23 »
Jak pisze  staffka to chodzi mi o zdrobnienie....... bo chyba kazdy wie ze AST i Staffik to dwie osobne rasy nie ???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5588 : 2005-12-09, 20:23 »

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5589 : 2005-12-09, 23:23 »
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=76564951


przyjrzyjcie pewnym przyrodzeniem psa: hahah :P
Zapisane

Asta

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5590 : 2005-12-10, 09:35 »
Pewna osoba mnie prosiła (tylko nie wiem jaka) żebym wstawiła jeszcze jakieś foty B.J... Informacja dla tej osoby: Już w przyszłym tygodniu będe miała aparat i porobię foty B.J i wstawię na forum ;)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5591 : 2005-12-10, 14:27 »
Szkoda ze fotezi takie male bo mniej wyrazne ale mimo to takie zdjecia "klasowe" maja swoj urok :)
Slodki maluszek..natura chojnie go obdazyla jesli chodzi o uszy..ale ja z checia takiego bym przygarnela mi tam wyglad nieprzeszkadza(swego czasu chcialam bezowego koteczka i zadnego innego..bla bla bo wyglad itd ale oczywiscie wzielam jakiegos szaraczka :) nie to ze brzydki ale milosc zwyciezyla hehe :P)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5592 : 2005-12-10, 14:35 »
Ten piesio jest słodziutki!!!!
A ja dzisiaj idę do koleżanki na noc :) Oczywiście będą foteczki.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5593 : 2005-12-10, 15:57 »
Piesek bardzo fajnie wygląda z tymi wielkimi ucholami. :)

Ja mam niestety złe wieści od weta, Raptus ma chore nerki, przez ilka dni bedziemy kroplówkami płukać i filtrować nerki. Nie wiem jak sobie poradzimy, bo wetka nie dała mu wenflonu (nie dała rady tego zrobić :roll:) i musze wbić mu igłe pod skóre i tak dawać kroplówke. Będzie mu się robic wielki balon pod skórą i dopiero wtedy wchłaniać.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5594 : 2005-12-10, 16:11 »
Biedny Raptus,ucałuj go bardzo mocno od nas wszystkich.Niech szybciutko wraca do zdrowia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5594 : 2005-12-10, 16:11 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5595 : 2005-12-10, 18:06 »
Dzieki Amstaffka, zaraz ide mu robić ta kroplówke. Nawet nie wiecie jak się boję. :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5596 : 2005-12-10, 18:54 »
oj Biedny Raptusek :( Napewno wyzdrowieje,a Max się znajdzie.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5597 : 2005-12-11, 02:32 »
Mam nadzieje ze z Raptuskiem wszystko bedzie ok :)
Wlasnie jestem na imprezie u kumpelki i dlatego tak pozno pisze na fz :)
pozdrawiam.

a oto fota z "kółka szmatanistycznego"
« Ostatnia zmiana: 2005-12-11, 14:50 autor Ariva »
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5598 : 2005-12-11, 11:18 »
Ariva, jak się impreza udała, pewnie teraz odsypiasz. :)

Ja niestety nie dałam rady podać Raptusowi kroplówki, do najpierw próbując wbić mi igłe w skóre to tylko lekko go ukłułam i pies uciekł. Za drugim podejściem już wbiłam całą igłę, ale Raprus wstał i igła wypadła. Stwierdziłam, ze nie bedziemy się dalej stresować i poczekamy do ponieziałku, pojedziemy do weta, niech tam dadzą mu kroplówke. Mam nadzieje, ze te 2 dni go nie zbawią i jak dostanie kroplówke póżniej nic sienie stanie.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5599 : 2005-12-11, 13:44 »
Ojoj niedobrze :( mam nadzieje ze szybklo dojdzie do siebie...
imprezka..taa ja chcialam isc w przyszla sobote...ale niestety jak gdzies chce wyjsc to nagle wszyscy znajomi odwracaja sie dupa do mnie...jak zwykle -__-
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5600 : 2005-12-11, 14:22 »
Najdziwniejsze jest to, ze Raptus zachowuje się normalnie, nie wida po nim choroby, tylko wyniki badań są niepokojące.
Przed chwilą wróciliśmy z długiego spaceru. Raptus jak zawsze szalał za piłką (oczywiście w ciągu pół godziny zdążył ją rozgryźć na strzępy). A jak już mieliśmy wracać, to przyleciała do niego bokserka sąsiadów z malym, młodziukim kundelkiem i zaczeli się bawić. Raptus bawił sie z suczką a ten mały piesek próbował złapać Raptusa zebami, a jak zobaczył, ze Raptus na niego nie reaguje to przestał Raptusa straszyć, tylko zaczoł go gryźć. Robił to na tyle lekko, ze Raptus całkiem go ignorował. Pare razy go kopnął lub nadepnął. Bardzo śmiesznie to wszystko wyglądało.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5600 : 2005-12-11, 14:22 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5601 : 2005-12-11, 14:46 »
To przyznam że Raptus ma anielską cierpliwość. Moje staffiki nie są takie cierpliwe w stosunku do innych psów.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5602 : 2005-12-11, 15:01 »
Może jakby nie był zajety zabawą z bokserką, to inaczej to wszystko by się skończyło, chociaż Raptus z reguły jest bardzo przyjazny do małych piesków.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Gerwia

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5603 : 2005-12-11, 17:45 »
Biedny Raptusek....... niedośoć że chory to jeszcze narażony na dodatkowy stres- zaczepki małego kundelka !!!
Mam nadzieję że sie pozbiera właściwie to musi bo jeszcze wiele tat wspólnych przed wami !!! :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5604 : 2005-12-11, 19:01 »
Ja uprzatnelam ciut akwa...ale teraz musze chyba co 2 dzien bo taki syf ze hoho...(ah te welony-_-)
Skoro Raptus ma sile szalec to choroba pewno jest w poczatkowym stadium, wiec powinien szybko dojsc do siebie :) trzymam kciuki...
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5605 : 2005-12-11, 19:17 »
ani śladu Maxa.Mój tata ma jechać we wtorek i szukać psiaka.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5606 : 2005-12-11, 19:49 »
Pit_bullcia, a może sasiedzi coś wiedzą? Rozmawialiście z nimi.
Robal, Jak duże masz akwa? Ja chciałabym mieś akwa, ale za bardzo nie mam czasu, ani miejsca w domu. Mam jedną taka ulubioną rybkę i zawse jak jestem w zologiku, to wiekszość czasu spedzam obserwując ją.
A Raptus trzymasię dość dobrze, ale w domu jest smutny, chyba dlatego ze ma na wierzchu wszystkie leki ito go przeraża. Jutro rano jedzemy na kroplówki i zobacze co nam powie, bo chyba będzie inna wetka (może będzie bardziej doinformowana).
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5607 : 2005-12-12, 11:01 »
Pit_bullcia, a może sasiedzi coś wiedzą? Rozmawialiście z nimi.
Mój tata dzwonił do sąsiadów.Najprawdopodobniej moja ciotka go tak zbiła,że aż pies uciekł ze strachu.On nigdy nie uciekał i Nigdy nie był bity.
Piesek mieszka na wsi.Ciotka codziennie u niego była więc mogła mu coś zrobić.Mamy nadzieje,że pies się szybko znajdzie.Jeśli faktycznie pies był zbity to będzie mieszkał u nas.Od razu po znalezieniu psa jedziemy z nim do lecznicy zrobić wszystkie wyniki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5607 : 2005-12-12, 11:01 »

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5608 : 2005-12-12, 16:24 »
A jak sie pogodzi z Cyganem skoro oba psy sa agresywne?
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5609 : 2005-12-12, 19:46 »
Amstaffka właśnie z tym jest problem :( Jeśli nie da się pogodzić psów to raczej pies zamieszka u mojej babci też w Lublinie:)
Zapisane
Strony: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.177 sekund z 29 zapytaniami.