Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 374594 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5790 : 2006-01-01, 21:31 »
Mój pies był na prochach bo okropnie się boji chuku z petard.
A ja latalem z imprezy na impreze i troszke mnie nawet teraz główka boli chociaż powiem że jestem dumny z siebie bo nic nie zwróciłem :D
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5791 : 2006-01-01, 23:46 »
Kasiu z wieka chcecia bym ja przygarnela...ale nieiwem jak toleruje inne zwierzaki..i teraz raczej niejetsem w stanie zapewnic psiakowi dom(praucje po 12h) ale to taka kuszaca propozycja :( a mi zawsze cos prytrafia sie ze niemoge w tym roku mialam przygarnackundelka rodzina byla na tak..i nagle wszystko sie rozpryslo jak banka mydlana.. :(...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5792 : 2006-01-02, 10:40 »
A ja kaca nie miałam choć tata mi wmawiał że jednak mam :P Właśnie dostałam foty z sylwka i za chwile pękne ze śmiechu hihih.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5792 : 2006-01-02, 10:40 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5793 : 2006-01-02, 12:20 »
Robal, wiem jak to jest, ale lepiej nie podejmowac takiej decyzji pochopnie. Jak już się zdecydujesz na psa i będziesz chciała amstaffa lub bulla to nie bedzie trudno takiego znaleźć, bo jest ich coraz więcej w schroniskach lub ktoś takiego chce oddać. Jak się wczoraj dowiedziałam ta suczka musi mieszkac w domu z ogrodem, najlepiej gdzieś na wsi, bo nie była za bardzo socjalizowana i dlatego właścicielka musi ją oddać, bo się przeprowadza do miasta. :(

Ariva, czekamy na fotki. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5794 : 2006-01-02, 13:02 »
Kilka tych normalniejszych fotek
laski z naszej paczki






teraz te nienormalne

ariva żul


Kolega fotograf czyli jakie zdjęcia go kręcą


Chłopcom nie robiłyśmy fotek, ponieważ byli całkowicie naprani.


« Ostatnia zmiana: 2006-01-02, 15:13 autor Ariva »
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5795 : 2006-01-02, 16:54 »
taki "kijek" przydatny np do rozdzielania psów, albo do odci±gania dosyć zazartego ;) psa od np gryzaka -czasami nie ma szans aby zwierzak pu¶cił sam z siebie(bo po prostu nie chce ;) ) więc breaking stickiem mu się trochę "pomaga" ;)

:Oo:... a to ciekawe ^^ łojć to bywa aż tak źle??
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5796 : 2006-01-02, 19:20 »
Madim, to wcale nie jest złe. To jest naturalna cecha pitów, bardzo pożądana. Rasa ta została wyhodowana do walk psów i tylko psy zdecytowana, pewnie siebie i nieustraszone miały szanse na wygraną, psy, które w żadnych warunkach nie poddają sie, nie poluzują szczęk na przeciwniku, bo to mogłoby spowodować jego przegraną.
Teraz walki przechodzą do przeszłości, chociaz w wielu krajach nadal są legalne, a tam gdzie jest zakaz organizowania walk odbywają się w tajemnicy.
Na zawodach psy mogą "walczyć" z przeciwnikiem przeciągajac linę ponad godzine i wtedy nie ma innego sposobu na rozdzielenie psów jak tylko przy użyciu break stick lub przecinając linę i każdy pies w nagrodę dostaje lswoją częśc liny do rozszarpania. 
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5797 : 2006-01-02, 20:43 »
Kochani wszystkiego naj w nowym roku dla was i dla psiakow oczywiście.Troche sie spózniłam z tymi zyczeniami,ale dopiero jako tako doszłam do siebie.Dawno juz tak nie popiłam...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5798 : 2006-01-02, 21:12 »

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
« Ostatnia zmiana: 2006-01-02, 22:35 autor Fido »
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5800 : 2006-01-03, 09:16 »
airedale terrier też piękny. Mam senstyment do tej rasy :)
Zapisane

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5801 : 2006-01-03, 12:18 »
A mi się one nie podobają
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5802 : 2006-01-03, 14:51 »
Ja się aż tak bardzo nie zachwycam Alamo, na większości fotek ten pies wygląda na bardzo spasionego i bez wyrazu, na dodatek nie lubię psów z białą głową i najczęściej z różowymi powiekam (nie wiem czy Alamo takie ma). Raz widziałam Alamo na żywo, na wystawie w Częstochowie w 2004r. i wyglądał dużo lepiej niż na zdjeciach, chociaz i tak jest kilka ładniejszych psów. Jedynie co mnie zachwyca w tym psie to jego chód, tzn. biega normalnie, ale umie tez biegać jakos tak niezwykle, (niektóre teriery tak biegają normalnie, chyba kerry - przednie łapy całkowicie wyprostowane - mam nadzieje, że wiecie co mam na myśli)
Co do erdelków to bardzo mi się podobają, ale jak dla mnie są za duże i sierść raczej nie dla mnie.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5803 : 2006-01-03, 15:12 »
z różowymi powiekam (nie wiem czy Alamo takie ma).
Z tego co widziałam na fotkach, to przynajmniej jedne oko ma właśnie niedopigmentowane. Mnie jego umaszczenie podoba się niesamowicie(  :kocham: ) ale wolałabym jednak "coś" lżejszego , bo ten psiak wydaje mi się taki nieco ..molosowaty ? :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5804 : 2006-01-03, 15:52 »
Mnie sam kolorek też się bardzo podoba, lae nie lubię tak rozmieszczonej bieli, dla mnie oczy muszą być na ciemnym tle, najlepiej z czarnymi obwódkami (tak jak ma Raptus :D)
A jeśli chodzi o masę to musze porobić fotki Raptusowi , bo napewno ci się Fatty spodobają. :wink: Raptus schódł 7 kg. i teraz waży 25 kg. przy podan 50 cm w kłębie.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5804 : 2006-01-03, 15:52 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5805 : 2006-01-03, 16:30 »
Madim, to wcale nie jest złe. To jest naturalna cecha pitów, bardzo poż±dana. Rasa ta została wyhodowana do walk psów i tylko psy zdecytowana, pewnie siebie i nieustraszone miały szanse na wygran±, psy, które w żadnych warunkach nie poddaj± sie, nie poluzuj± szczęk na przeciwniku, bo to mogłoby spowodować jego przegran±.

wiem wiem... jednak na tyle to sie na tej rasie znam

ale jeszcze sie nie spotkałam z tego typu urzadzeniem .. ^^ jeszcze sie ucze
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5806 : 2006-01-03, 16:40 »
A jeśli chodzi o masę to musze porobić fotki Raptusowi , bo napewno ci się Fatty spodobają. :wink: Raptus schódł 7 kg. i teraz waży 25 kg. przy podan 50 cm w kłębie.
oj, tak, tak tak :mrgreen: jak ja lubię lżejsze psy ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5807 : 2006-01-03, 17:43 »
Raptus schódł 7 kg. i teraz waży 25 kg. przy podan 50 cm w kłębie.

To on jest postury naszej Gihi ona tez wazy nie cale 25 kg.. Olsen za to wazy 35 i mam wrażenie ze jest za chudy
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5808 : 2006-01-03, 19:11 »
Madim, ja tez głównie o break stick głównie czytałam, pierwszy raz tobaczyłam "to" na zawodach, ale nie widziałam ja się tego uzywa. Dopiero jak mojego psa złapał pit dowiedziałam się, ze to jest konieczne (tak samo jak smycz czy kaganiec). :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5809 : 2006-01-03, 19:13 »
kassiuuu kiedy raptuska pitek złapał i kto miał przewage ?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5810 : 2006-01-03, 19:19 »
Fido, to było podczas treningu tag of war, mój pies póścił line, chciał z rozbiegu ja dosięgnąć i wtedy urwała się jego smycz. Podbiegł do liny, ale znalazł się w zasięgu zebów Paco. On tylko złapał Raptusa za ucho i szyje i trzymał, wiec Raptus nawet nie miał jak się obronić i dobrze, bo obrażenia byłyby większe.Ja trzymałam Raptusa, kumpela swojego psa, a kumpel próbował rozdzielac psy. Przy takich psach łatwo o takie "atrakcje".

Magia, mimo że Giha waży tyle samo co raptus to wątpię, żeby można było policzyć jej wszystkie żebra i kręgi kręgosłupa. :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5810 : 2006-01-03, 19:19 »

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5811 : 2006-01-03, 20:51 »
Kasiu myślę,że Raptus wyzdrowieje jak najszybciej.
Ja właśnie oglądałam program na Trójce regionalnej(Lublin)o walkach psów.Wystąpiła tam znana mi dobrze hodowla p.Katarzyny ***** Staff-Ka Kennel.
Postanowione:Pit Bull red nose sportowy lub Amstaff wystawowy z doskonałą metryką.
Ale jeszczę zastanawiamy się nad Staffikiem.Co mi radzicie?Pomózcie!!
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5812 : 2006-01-03, 20:59 »
Pitbullcia, Raptus już nigdy nie bedzie zdrowy, ale można tylko powstrzymywać rozwój choroby i będzie dobrze. Jednak przy diecie jaką musimy pilnować, będzie bardzo trudno przybrać na wadze.

Co do wyboru psa, to raczej ci nie pomogę, bo kazdy ma jakieś zalety i wady i sama miałabym problem wybrać psa dla siebie. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5813 : 2006-01-03, 23:45 »
Co do psa to niechce podejmowac decyzji pochopnie niechce ciepriec kiedy ktos odda mojego pupila a i przy okazji ranic zwierzaka....po za tym moze wydazy sie cud i za 2 latawyprowadze sie do domku ktory bde dzielic z mama siostra ...(z mysla by 3 rodizny daly rade zyc) w tedy jest ogorodek...i nie ma przeciwskazan by miec nawet amstafa ;( spelnilabym sowje mazenia a w schronisku widzialam taka slodka sunke amstafa..(wsadzala mi nos w tylek..a charona molestowalaO_O) heh...jejciu chocby to moglo by wypalic :P
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5814 : 2006-01-04, 14:42 »
Nawet niezły ten program na regionalnej.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5815 : 2006-01-04, 15:53 »
dzisiaj oglądnęłam powtórke tego programu  i nawet spoko był.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5816 : 2006-01-04, 16:19 »
a ja nie widziałam tego programu :(
Nadina, co z uchem Bronxa?
Ariva, co się tak obijasz i fotek nie wstawiasz? jak sie mają maleństwa?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5817 : 2006-01-04, 22:33 »
oj kasiu to nie wiedziałem ale coś pisałaś ja oczywiście nie pamietam, szkoda raptuska ale niestety tak się zdarza i napewno nie tylko tobie się tak stało.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5817 : 2006-01-04, 22:33 »

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5818 : 2006-01-05, 00:04 »
jak tam wasze zwierzackzi zdrowe? a jak wy sie czujecie po swiatecznym i sylwkowym szalenstwie? (w sumie pare dni po) :P
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5819 : 2006-01-05, 20:13 »
Fido, nie pierwszy i nie ostatni raz. Nie mam o to do nikogo pretensji, bo w końcu to nasza smycz się urwała. :)

U nas ze zdrowiem po staremu. Dzisiaj byliśmy u weta na badaniu krwi, a jutro musze podrzucić mocz do badania (ale pójdę do najbliższej lecznicy). W poniedziałek musze tylko zadzwonić i dowiedzieć się jakie są wyniki i kiedy znowu mamy przyjść do kontroli.

A ja jutro jade na wycieczke do fabryki Fiata do Tychów. napewno będzie fajnie, tylko nie wiem jak tam dojade.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 28 zapytaniami.