Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 374820 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6000 : 2006-02-08, 21:32 »
metaxa nie potrzebna mi Twoja umowa sprzedaży, chociaż nareszcie nam powiedziałaś kiedy ten piesek do Ciebie trafi ;)
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6001 : 2006-02-08, 22:07 »
Sorrki poniosło mnie(miałam zły humor).Szczeniak trafi do mnie gdzieś za 2-3 miesiace.
Kasiu Cygan ciągną na obroży,a do obroży były przyczepione takie parciane pasy(cos o konstrukcji szelek do WP).Jutro bede miala szele do WP(takie jak ma Boczuś).
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6002 : 2006-02-09, 12:04 »
Dawo mnie niebyło i widze siecia ale chyba juz zanikaja...
Ariva..jakie te kluski sa pikne O_O ojoj zazdroszcze temu kto bedzie miec taka mordke w domu... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6002 : 2006-02-09, 12:04 »

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6003 : 2006-02-10, 16:24 »
Ariva one sa booooskie!To moj ulubiony film :)
Bronx zaprzyjaznil sie z pitka-mieszanka mojej kumpeli!Kurde jestem z niego strasznie dumna!!!
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6004 : 2006-02-11, 13:53 »
Amstaffko gratulacje ;)



Data wysłania: 2006-02-10, 19:53
Po dość długim namyśle postanowiliśmy:
Suczka ta bez papierów,która ma się urodzić będzie mojej babci.
Czekamy na miot w pewnej hodowli.Postanowiliśmy zakupić suczkę rasy AST z rodowodem.Chcemy zaliczyć wszystkie możliwe wystawy.Gdy suczka zaliczy wystawy(tyle ile potrzeba z taką oceną co potrzeba)to będziemy się starać o tytuł Suki Hodowlanej.Gdy już bedzie suką hodowlana chcemy ja pokryć reproduktorem.
Jeszcze dużo czasu do narodzin szczeniaków(z hodowli).Kilka miechów a do Suki Hodowlanej 2 lata z kawałkiem.
Co sądzicie o przydomku SATANELLA?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6005 : 2006-02-11, 16:01 »
Metaxa, troche mnie śmieszy to co piszesz.
Nie znam twojej babci, ale amstaff nie nadaje się dla starszej osoby. Przecież to sa bardzo silne psy i wymagają bardzo dużo ruchu. Pozatym jeszcze nie masz jednego psa, a już myślisz o następnym i masz związane z nim takie plany.
A co się stanie, jak twoja suka okaże się mieć jakąś wade i nie zrobi hodowlanki.
Najpierw poznaj dokładnie rase, dowiedz się wszystkiego o psach ogólnie, o przepisach hodowlanych, itp.
To się tak łatwo pisze: "kupić szczeniaka pojeździć po wystawach i zakładać hodowle". Tylko do tego potrzebna jest ogromna wiedza, możliwości i finanse.
Obawiam się, że po pierwszej wystawie twój zapał osłabnie.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6006 : 2006-02-11, 17:19 »
po 1.Moja babcia nie będzie miała tej suczki,która miała się urodzić.Mama przyszłych szczeniąt odeszla gdzieć 2 godz.temu.SZKODA MI JEJ BARDZO.
po 2.Nie musimy robić hodowli(nie musimy chodź raz dopuścić).
po 3.Amstaffy znam od urodzenia.Zawszę miałam kontakt z tą rasą.
po 4.Znam regulaminy hodowlane.
po 5.Raczej nie będziemy dopuszczać(ale moze kiedyś).
po 6.
  • dla szczennej suczki i jej nienarodzonych szczeniąt.
Może myślicie,że kłamie ale niestety suczka naprawdę odeszła.
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6007 : 2006-02-15, 23:44 »
Nie dziw sie ze nikt niebieze cie czasem na powaznie bo zmieniasz zdanie jak w kalejdoskopie...albo ja odnioslam takie wrazenie to przepraszam ze mowie netylko w swoim imieniu... ja szczerze sama sie boje ze bym niezapanowala nad takim psem wiec zostaje on w moich mazeniach :P rozmnazac zadnego zwierza niechce bo to zaduzo odpowiedzialnosci...za mame i mlode...
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6008 : 2006-02-15, 23:46 »
metaxa starałam się zrozumiec to wszystko. Ale w końcu nie wiem jakiego ty masz mieć psa, skąd i jakiej rasy. To ty tak zdziwiasz czy twoi rodzice nie mogą się zdecydować?
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6008 : 2006-02-15, 23:46 »

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6009 : 2006-02-16, 10:03 »
Wczoraj padła ostateczna decyzja.
Będzie to suczka rasy Amstaff,nie koniecznie z rodowodem.W kwietniu pojawi się w naszym domu :)
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6010 : 2006-02-16, 10:07 »
z jakiej hodowli? po jakich rodzicach?
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6011 : 2006-02-16, 16:39 »
Wlasnie dostalam smsa ze moj maz wiezie do domu 4 miesieczna astke!Byl w schronisku zawiezc karme i nie mial serca jej tam zostawić.Wiecej napisze wieczorkiem.Alez jestem podekscytowana!
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6012 : 2006-02-16, 16:41 »
Czekamy na wiadomość o małej!
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6013 : 2006-02-16, 20:14 »
Amstaffka jesli cos pojdzie nie tak to prosze o kontakt.Z chcecia odkupimy małą od Was(cena nie gra roli).
Zapisane

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6014 : 2006-02-16, 22:43 »
mketaxa, ale jeśli piesek jest ze schroniska to po co ją odkupywać, ja Cię już naprawde nie rozumiem bo zmieniasz decyzje co chwile z psa rodowodowewgo na kundla więc ja już nic nie mam zamair się wypowiadać, a jak już sięmasz zdecydować na psa to najpierw go znajdź kup i dopiero opowiadaj, a jeśli chcesz sięzdecydować na adopcje to proszę bardzo zajrzyj tutaj: http://www.adopcjebull.pl/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6014 : 2006-02-16, 22:43 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6015 : 2006-02-17, 13:42 »
Metaxa, dobra jesteś :lol:
Co miałoby pójść nie tak :roll: Przecież Amstaffka ma duże doświadczenie z psami i wie co robi. Nie decydowaliby się  na psa, gdyby potem mieli go komuś oddawać (lub sprzedawać). A jak ty chcesz psa, to sama przejedz sie do schroniska, na pewno znajdzesz jakiegoć, co ci się spodoba i go przygarniesz.

Amstaffka, co z suczką, napisz coś o niej wiecej, wstaw fotki, bo bardzo jestem ciekawa jak wygląda. To ile macie już psów?

Ja niedawno dostałam propozycje przechowania w domu psa, ale niestety w tym czasie nie mam za wiele wolnego i nie wiem jakby Raptus i ten pies zachowywali sami w domu (nawet jakby byli zamknięci w osobnych pokojach. 
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6016 : 2006-02-17, 14:22 »
Dla mnie pies byz rodowodu po rasowych rodzicach nie ejst kundlem.Dla Was tylko papiery sie liczą.Liczy się pies a nie jego pochodzenie(chodź dla innych odwrotnie).
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6017 : 2006-02-17, 16:19 »
Dla Was tylko papiery sie liczą.Liczy się pies a nie jego pochodzenie(chodź dla innych odwrotnie).
ten jak to nazywasz 'papier' świadczy właśnie o pochodzeniu.
 Czasami jak widzę rzekome(bez pochodzenia) amstaffy to aż serce sie ściska. Bo dosyć często już taki psiak prawdziwego amstaffa mało co przypomina, wystarczy zrobic sobie maraton po galerii jakiegoś forum. Jamnikowatych 'amstaffów' coraz więcej :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6018 : 2006-02-17, 16:29 »
Fatty masz racje.Ale zauwaz,ze niektóre psy są czystymi amstaffabi chodź są bez rodowodu.Nie są mieszane.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6019 : 2006-02-17, 16:55 »
Tak wiem. Ale często same takie psy urodą nie grzeszą, psychika też nie za rewelacyjna a właściciel takiego psa rozmnaża bo popyt na szczenię tej rasy jest.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6020 : 2006-02-17, 17:14 »
Fatty dokładnie.Ale niektóre psy rodzą się z boskonałą psychiką,ładną budową.Nie mają papierów ale np dziadowie matki i  szczeniat mieli papiery.Jesli sie nie zmiesza z inna rasa to nawet te bez papierow beda czystej krwi tylko,że bez rodowodu.
W świetle kynologii to
RODOWODOWY=RASOWY
NIERODOWODOWY=NIERASOWY
Dla mnie pies bez papierow(bez domieszek)jest równiez rasowy jak tem z papierami.
« Ostatnia zmiana: 2006-02-17, 17:16 autor metaxa »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6020 : 2006-02-17, 17:14 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6021 : 2006-02-17, 17:27 »
Jeśli rodzice mieli rodowody to zwykle szczenię po takich psach zle nie wygląda... ale im więcej pokolen bez rodowodu tym bardziej taki pies danej rasy już wcale nie przypomina.
Czasami warto zastanowic się dlaczego szczenię po rodowodowych rodzicach, rodowodu nie posiada. Pojechać z psami na kilka wystaw i zrobić uprawnienia hodowlane to wcale nie jest wielki problem. Zwykle wychodzi na to,że z któryms z psów było coś nie tak(jakaś wada, właściciel kupił jako peta itd itp )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6022 : 2006-02-17, 17:33 »
To, że pies wygląda jak rasowy o niczym nie swiadczy. Po takich psach moga urodzić się szczeniaki całkowicie niepodobne do siebie i rodziców. Czasem psy z rodowodem mają jakieś wady i dlatego rozmnazane są bez jakiejkolwiek kontroli i szczeniaki nie mają papierów. Wtedy rodzą się psy z nasilonymi wadami, kalekie, chore. Jedynie psy hodowlane dają gwarancje urodzenia się szczeniaków rasowych. Oczywiście też moga wystąpić wady dyskwalifikujące z hodowli, ale jest to dużo mniej prawdopodobne.
Ja znam psa, którego matka wygląda jak amstaff, a ojciec pitbull bez pochodzenia. Jako szczeniak wyglądał jak śliczny amstaff, a teraz wyrósł na boksera.
W przypadku psów bez rodowodu, nigdy nie masz 100% pewności, ze wyrośnie nawet na astopodobnego. A nawet w przypadku rodziców rodowodowych nigdy nie masz pewności, ze akurat szczeniaki są po tym ojcu. Teraz dla kazdego liczy sie kasa, a nie uczciwość.
Zresztą zrobisz jak zechcesz,a ja niepotrzebnie się wysilam.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6023 : 2006-02-17, 17:36 »
Po prostu niektórzy ludzie(w tym ja)nie chca jeździć z pesm na wystawy chodź ten jest rodowodowy.
A jesli chodzi o rozmnazanie psow bez papierow to nie powinno sie tego robic(chodź dla mnie pies bez papierow,bez zadnych domieszek jest rasowy).


Data wysłania: 2006-02-17, 17:34
Kasiu jesli nawet pojawi sie w naszym domu ast bez papierow to nie bedzie rozmnazany(nigdy).
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6024 : 2006-02-17, 17:43 »
jesli nawet pojawi sie w naszym domu ast bez papierow to nie bedzie rozmnazany(nigdy).
I chwała Wam za to!
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6025 : 2006-02-17, 17:56 »
Hermiona moi rodzice nigdy by sie nie odwazyli rozmnazac psow bez papierow moi rodzice są za tępieniem pseudohodowców,ja również.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6026 : 2006-02-17, 17:58 »
moi rodzice są za tępieniem pseudohodowców,ja również.
no i tu znów mała kolizja ;)  ... kupując szczeniaka bez pochodzenia , napędza się interes  pseudohodowcom
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6027 : 2006-02-17, 18:02 »
Fatty wiem,ze jesli kupimy psa od pseudohodowcy to damy mu na tym zarobic.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6027 : 2006-02-17, 18:02 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6028 : 2006-02-17, 18:27 »
Śledzę temat od dłuzego czasu, wkońcu postanowiłam tu cos napisać.
Metaxa, nie rozumiem czemu tak mieszasz... najpierw to, potem tamto. Zdecyduj się wkońcu! Jeżeli nie chcesz psa z rodowodem, to idź do schroniska. Masz pod nosem, w Lublinie. Nie musi być to ideał, jeżeli już chcesz w typie bull to napewno sobie jakiegoś weźmiesz. I NIGDY nie bierz szczeniaka bez rodowodu, bo niby mamusia cacy, zapłacisz tyle, za ile byś wzieła schroniskowca i kupiła mu wyprawke, a z tego szczeniaka wyjdzie potem kundelek. No i co potem będzie? Ja sama mam psa bez rodowodu, dostałam go za damo i przyznam że nie jest czysty rasowo. Teraz jeżeli wezme psa to tylko z rod, albo ze schroniska.
W schronie możesz znaleźć szczeniaczka amstaffa.

"Fatty wiem,ze jesli kupimy psa od pseudohodowcy to damy mu na tym zarobic."
No to czego zamierzasz kupić psa bez rodowodu? Mieszasz dziewczyno, mieszasz...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6029 : 2006-02-17, 18:41 »
Dlatego,ze chce dac takiemu psu dom.Chodzi o to,ze lepiej niech taki pies trafi do nas niz do jakiegos typa spod ciemnej gwiazdy,ktory bedzie go na walki dawal itp.
Jutro jade do schroniska.
Zapisane
Strony: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 28 zapytaniami.