Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: PSY MORDERCY  (Przeczytany 6774 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abakus

  • Gość
PSY MORDERCY
« : 2002-11-19, 10:32 »
Witajcie!
 ten temat juz przechodzil przez to forum ale niemoge sie powstrzymac z moimi opinialmi jakie mi sie nazucaja.
 Juz boje sie wlanczac telewizora bo w pierwszych wiadomosciach jakie tylko beda slychac pies morderac zrobil to i to:(.
Zaczelo sie teraz wyzadzanie wszystkim psom wielkiej krzywdy, gdyz obserwuje przynajmniej w swoim najnblizszym otoczeniu ogromnej nienawisci do psow, ludzie sie patrza z wielka pogarda na psa ktory kolo nich przechodzi co wczesniej go podziwiali. Ale to ich sprawa teraz boli mnie los zwierzat ktorym robi sie krzywde za to ze wlasciciele sa wielce nieodpowiedzialni. Niby sie to mowi ze to nie psy sa winne a wlasciciele ale i tak w komentarzach wychodzi ze to PIES jest winny, pewnie ze tak bo on sie nie obroni,a czlowiek tak i to zawsze:(.
W zadnym programie nie slyszalem ze pies potrzeboje milosci ciepla czlowieka, przeciez te psy ktore sa na podworzach one zyja same ze soba nigdy nie sa przytulone, poglaskane, lecz czesto dostana ale kopniaka jak wejdzie do domu!.
Mysle ze wszystkim psom wyzadza sie teraz straszna krzywde gdyz wlelu ludzi zacznie je zle tarktowac bo to morderca:(.
traz w polsce o psach mowi sie tak jak o bil ladenie,
Zal mi tych dzieci i wspolczuje rodzicom, i to jest niesamowita tragedia ze pies przyjaciel czlowieka takie cos zrobil ale to jest sprawka wlasciciela ktory go nie nauczyl ze nie wolno grysc, a czesto ludzie mowia w ramach zabawy" biez go", " biez kota", to znaczy moge atakowac!!!!
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #1 : 2002-11-19, 10:47 »
zgadzam się z przedmówcą:
ja też zauważyłam złowrogie spojrzenia i słyszałam już złośliwe komentarze, a jak przechodzę korytarzem to sąsiedzi stają pod ścianami ostentacyjnie.
Mam wrażenie, ze coś wisi w powietrzu i lobawiam sie ,że lada chwila usłyszymy o przykładach samosądów ..........
Zapisane

Galja25

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #2 : 2002-11-19, 11:28 »
"to sąsiedzi stają pod ścianami ostentacyjnie"-taaaaaaaaaaakkkkk!!!!
A moi sąsiedzi, już dawno wiedzieli, ze mój pies to ZBÓJ< chociaż NIGDY na nikogo w sąsiedztwioe nawet nie warknoł, ot, oni sa tacy madrzy, ze ho ho!!!

A wiecie, co powiedziłą mi przedwczoraj sąsiadka(dobrze ma skończone 70 lat), ze "ZA MOICH CZASÓW< TO KAWALEROWIE< BY MNIE WYSMIALI Z TAKIM ŚMIERDZIUCHEM!!!" po czym SPLUNEŁA za mna i moim kundlem.. Cóż, a na pierwszy rzut oka, miła, sympatyczna struszka.....ale, nie zrzuce jej ze schodów, nie , nie....

Bona - jak cos, masz NAS!!!Przyjedziemy i zrobimy porzadek!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #2 : 2002-11-19, 11:28 »

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #3 : 2002-11-19, 15:22 »
Przygotujcie się, niedługo zaczną nas badać psychiatrzy czy możemy mieć duże psy( przeczytałam dzisiaj w Rzeczpospolitej o planach MSW).
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #4 : 2002-11-19, 15:33 »
Melu:a czy ty masz pozwolenie na wielką żyrafkę ????? ;)  ;)  :D  :D
Zapisane

myszka

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #5 : 2002-11-19, 15:38 »
Ta żyrafa ma ROGI!!!! Ja siem bojkam  :shock:
Zapisane

majka1

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #6 : 2002-11-19, 15:46 »
Mój TZ poszedł sam przedwczoraj na spacer z Lotką i spotkał jakąś parę zakochanych jak koło nich przechodził, to laska powiedziała do swojego lubego że nasz miś to pies morderca :cry:
Zapisane

myszka

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #7 : 2002-11-19, 15:50 »
Trzba było pozwolić Locie zamemłać ją na śmierć  :P Jak ja lubię takie mądre laseczki  :twisted:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #8 : 2002-11-19, 15:54 »
A nie powiedziała do lubego czasem "Misiuuuuu...." a luby czasem nie miał byczego karku i półinteligentnego wyrazu twarzy a laska nie stała na mrozie z pępkiem na wierzchu i nie miała czasem cofniętej czaszki jak u małp  :?:  Bo jak tak, to Ci w sekrecie powiem, że takie półinteligenty to podstawa polskiej opinii publicznej.   :P  Z tąd mamy w polszy określenie  "psy mordercy" zamiast "właściciel idiota".
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #8 : 2002-11-19, 15:54 »

majka1

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #9 : 2002-11-19, 16:04 »
Lotka najbardziej lubi się przywitać jak sobie może wskoczyć na kogoś i brudnymi łapkami zjechać na przykład po rajstopkach, albo po jasnych spodenkach.  :lol:
A co do wyglondu zewnentrznego to pewnie tak i pewnie se szli na balety  8)
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #10 : 2002-11-19, 16:06 »
Ostatnio słyszałam w wiadomościach "ZNOWU pies pogryzł dziecko" to jest ajkieś psychiczne. A nikt nie pamieta starego madrego przysłowia "Jaki pan taki kram" i to też się psów trzyma. jak właściciel mądrze psa wychowa to pies jest mądry, a jak źle to już nie wina psa. Ale oczywiście (pół)inteligenty z telewizji twierdzą, że psy już są zaprogramowane i myslą tylko o zabijaniu. A niedawno mówiono, że pies nie myśli.
Zapisane

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #11 : 2002-11-19, 16:56 »
Mam nadzieję, że żyrafy nie ma na liście morderców.

Pies morderca to jeszcze nie jest najgłupsze określenie jakie zdarzyło mi się słyszeć. Jedna Pani tak się zacietrzewiła widząc mojego psiaka biegającego bez smyczy ( w kagańcu oczywiście ), że kazała mi go natychmiast uwiązać mówiąc, że cyt. " musi chodzić na smyczy bo to jest samobójczy pies".
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #12 : 2002-11-19, 17:28 »
Mela: jakiego masz piesia , bo nie umiem znaleźć?????????oprócz żyrafy oczywiście ???
Zapisane

Galja25

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #13 : 2002-11-19, 17:33 »
Mela, a jakiej rasy jest Twój kundel?

Takie laski, podobnie jak rozgwiazdy nie maja mózgu!!!
Zapisane

Monik@

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #14 : 2002-11-20, 10:19 »
Wiesz Galja......jesteś bardzo złośliwa i źle mówisz o staruszce. Tak Cię to ukłuło, że Ci powiedziała "śmierdziuch"? To se go wykomp. PSA SIE NIE KOMPIE RAZ NA ROK, ALE CO TYDZIEŃ. JAKI PAN, TAKI KRAM. I żaden kawaler Cię nie zechce.
A propos......dużo lat temu, mojej koleżance taka babunia słodka zabiła psa laską, bo do niej podbiegł, jak siedziała na ławeczce i grzała stare kości. Złamała mu kręgosłup i Kaśka nie zdąrzyła do lecznicy (15 metrów od domu).I jak tu szanować staruszków.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #14 : 2002-11-20, 10:19 »

Galja25

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #15 : 2002-11-20, 10:47 »
Co Tydzień to ja sie kompie - górnikiem nie jestem, wiec po co częściej ;) , ale mój pies tak sie przejoł gadka satruszki, ze  bierze prysznic dwa razy dziennie!!!
 ;)  

A taka babe , to bym UUUUccchhhhh.....!!!! Az by zaświszczało!!! ;)  ;)  ;)
Zapisane

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #16 : 2002-11-20, 11:12 »
Mam rotka o gołębim sercu, którego 90% społeczeństwa boi się jak ognia.
Monika@: myślę, że na posiadanie takiej staruszki też przydałobu się zezwolenie.
Zapisane

Monik@

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #17 : 2002-11-20, 11:33 »
Nie wiem, skąd się w was tyle złośliwości bierze. Mam dość - teraz Mela zaczyna. A SKĄD WIESZ, ŻE TWÓJ PIES NIE MA MYŚLI SAMOBÓJCZYCH?
Może ta pani była psichologiem!!!!!!!! Jak się czegoś nie rozumie, to najlepiej wyśmiać. Wstydźta się!
A propos kąpania: mój facet zawsze mówi - "Tylko się nie kąp, dzisiaj wannę myłem!"
Zapisane

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #18 : 2002-11-20, 14:26 »
Chuba masz rację Monik@. Jak zobaczyła jakiego ten pies ma właściciela to mogła dojść do wniosku, że to tylko dla psów o mocnych nerwach. Każdy inny popełniłby już dawno samobójstwo.
Na wszelki wypadek wychodząc z domu zamykam okna(mieszkam na XI piętrze) i chowam ostre przedmioty.
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #19 : 2002-11-20, 15:26 »
a w ogóle dowiedziono , że częste mycie skraca życie  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

majka1

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #20 : 2002-11-20, 15:45 »
ze względu na to że zwiększa się prawdopodobieństwo wrzucenia włączonej suszrki do wanny?  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #20 : 2002-11-20, 15:45 »

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #21 : 2002-11-20, 19:39 »
kto się umywa tego ubywa.

A tak na marginesie to jaki mamy temat? :?:  :?:  :?:
Zapisane

mariusx

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #22 : 2002-11-21, 10:27 »
temat mamy o mnie: OTO JA PIES MORDERCA vel BORYS RZEŹNIK ( jak mnie nazywaja łysi chłopcy na osiedlu)
Zapisane

Monik@

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #23 : 2002-11-21, 11:19 »
Mariusx: chciałbyś!!  :P Moja to największa sadystyczna morderczyni Lublina.
Bona: Mike wzywa.
Majka1: chyba raczej chodzi o te zacieki na wannie. 8)  :lol:  :lol:  :lol:
Mela: aż mi miło, że chociaż jedna dziewczynka grzeczna i od razu się zgadza z moim tłumaczeniem.  :D
Zapisane

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #24 : 2002-11-21, 21:55 »
Mariusx i Monik@ :Musicie zorganizować jakieś walki psów, to się okaże który silniejszy. Zaczynam zbierac zakłady.
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #25 : 2002-11-21, 22:33 »
tylko bez korzyści finansowych  :grr:  :grr:  :grr:  ;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #26 : 2002-11-22, 09:05 »
Mela, tylko jak to zrobić. Przecież Borys natychmiast się zakocha w Pumie i będzie wystawał przed bramą z kwiatami w pysiu. (Poza tym czegoś nie wiesz - mój Wasyl będzie zadrosny).
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #27 : 2002-11-22, 10:30 »
Cytat: ZEMAT
tylko bez korzyści finansowych  :grr:  :grr:  :grr:  ;)

Po to walki som, coby korzyście byli  :idea:  :roll:  :alkoholik:

Monik@, Ty się nawet nie wygłupiaj, tylko Pumcie dawaj, jak się Borys zakocha, to padnie przed nią na kolana i wygrana jej. A Wasylowi nic nie powiemy - co nie, wiara ?

Łomatko - jak w ruskim romansie  :lol:


No to kto zbierał zakłady  :?:  :hyhy:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #27 : 2002-11-22, 10:30 »

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #28 : 2002-11-22, 10:45 »
ja stawiam na Pume , bo ma czarne , więc wygra  :lol:  :lol:  :lol:



do kiedy obstawiamy ????????????????????/
Zapisane

Jagoda

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #29 : 2002-11-22, 10:56 »
Mela, jestem w szoku o której Ty wysyłasz ostatnią wiadomość, a mówiłaś w pracy że juz ochłonęłaą, atu jakieś suszarki, kąpiele, namawiasz do walk psów :shock:  :shock:
i to jeszcze chcesz czerpać korzyści finansowe......
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.