Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 203486 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #120 : 2003-10-18, 12:12 »
Nie przejmuj sie lawenda na pewno cos niedlugo sie wykluje nowego  :D  i tak juz 4 stronki zapisane  :wink:
Zapisane

Juha

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #121 : 2003-10-18, 12:21 »
Ładne jamniczki macie naprawdę ;)
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #122 : 2003-10-18, 13:08 »
Rawina witam na forum:) mój piesiu ma 6 latek i tez jest jeszce jak dziecko :)
Siba mam nadzieje ze sie coś wykluje nowego :)
hihi
dzisiaj mam jakiś dobry dzień, posprzatałam pokój i to wcale nie marudziłam przy tym tylko śpiewałam i tańczyłam hehe a Kaja ze mną se tańczyła  :)
wogóle to mi dzisiaj odbija od rana szczeże żeby z niczego  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #122 : 2003-10-18, 13:08 »

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #123 : 2003-10-18, 23:55 »
Juha-fajny tandemik :dlugi pyszczek+krotki pyszczek. Jamniorek juz chyba ma duzo latek bo taki  siwiutki ?
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #124 : 2003-10-19, 12:19 »
hehe siwiutki siwiutki :) ale słodziutki:)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #125 : 2003-10-19, 16:14 »
Mój ma tlyko troszkę siwych włosów na brodzie ale to na serio mało ma :) Wszyscy się pytają ile ma miesięcy :P Jak mówimy, że 10 lat to im oczy na wierzch wychodzą :P
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #126 : 2003-10-19, 20:02 »
hehe nio to nieźle:)
Zapisane

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #127 : 2003-10-19, 23:28 »
Rewina-te mniejsze jamniory chyba sa zdrowsze i dluzej zachowuja mlodosc. Nie wiem jak to jest dokladnie na prawde ale te ktore znam tak maja.  Jak pracowalam w lecznicy to na wiele , wiele jamnikow standardow z dyskopatiami przypadl tylko jeden miniaturowy. Moze dlatego ze jest ich mniej ? Ale i tak wydaja sie bardziej ruchliwe i energiczne.
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #128 : 2003-10-20, 12:40 »
Moim zdaniem standardowe jamniki są dość dużo większe od miniat.czy króliczych jamników i często właściciele tuczą stand.A waga robi swoje.Małe rasy łatwiej się howają zawsze miałam miniat.pieski i kiedyś wzieliśmy szczeniaka owczarka niemieckiego .Wydawało mi się że to pies i to pies.Jednak przekonałam się że to nic bardziej mylnego.Od samego początku zaczeły się problemy wet.przepisywał pełno witamin po każdej szczepionce dostawał szoku,trzeba było wracać do weta po pomoc bo piesek odlatywał.W wieku 3 miesięcy miał zabieg na przepuklinę pempkową .A z kompaniem takiego dużego pieska to dopiero problem.Wielu ludzi bierze duże rasy a potem rady sobie nie mogą dać.Sama przekonałam się że jest różnica w wielkości psa .Duże może są mniej hałaśliwe [chodzi o częstotliwość szczekania]są bardziej zrównoważone.Z małymi nigdy nie miałam problemów zdrowotnych być może mam lepszą rękę do małych piesków. To moje zdanie hi hi hi .
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #128 : 2003-10-20, 12:40 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #129 : 2003-10-20, 12:47 »
aż takie problemy z dużymi psami...? Hm, ja już dawno postanowiłam że nie będę nigdy miała dużego psa, po prostu mam coś takiego, że choćby piesek był najłagodniejszy to po prostu się boję że coś mu odbije a wtedy sobie nie poradzę. Pewnie jakby to był mój pies i to od szczeniaka to nie myślałabym tak, ale mimo wszystko, wolę średnie psy :). No i jeszcze takie problemy... u psów raz dużych i to szczególnie podatnych na te wszystkie choroby stawów itp. trzeba szczególną wagę przykładać do żywienia oraz ilości i rodzaju ruchu... czyli ciągle trzeba uważać, mierzyć, wydawać kupę kasy (chodzi o jedzenie), kupować jakieś zczególne witaminki, a to uważać żeby z nimi nie przedawkować :lol:... coś strasznego ;)...
Zapisane

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #130 : 2003-10-20, 14:28 »
Ale duzego jest po czym poklepac i do czego sie przytulic  :) Bez obawy , ze sie uszkodzi  ;)
Ale tak na serio to wole mnejsze rasy . Z moim jamnikiem objezdzilam cala Polske , przyjmowali nas bez problemu w hotelach , wchodzilam do restauracji w pociagu nikt nie wolal o kaganiec , jezdzilam taxowkami i wchodzilam do wiekszosci sklepow. Wszedzie moglam go ze soba zabrac, no tylko nie do pracy  :( . Jak mialam swoj sklep to tak , jezdzil ze mna po hurtowniach ,ale jak juz pracowalam  u kogos innego to nie bardzo.
Zapisane

Juha

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #131 : 2003-10-20, 22:43 »
TaK - mój jamniczek (jamniczka)  ma sporo latek, bo już 10!!   8)
JEst siwiutka strasznie już na pyszczku szczególnie i łapkach przednich, a nawet ostatnio siwe kosmyczki wyrastają jej na grzbiecie, szyi  :twisted:
Ale cio tam... i tak jest kochana, choć niestety bardzio chora  :(
Smutno mi  :cry:

A pozatym też podoba mi się taki układ- długi pyszczek + króciutki   ;)  :P


Pozdrawiam wasze JAMNICZKI !!
Zapisane

Juha

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #132 : 2003-10-20, 22:48 »
A zapomniałabym jeszcze jednego zdjątka- może chcecie obejrzeć? :)
Chyba go jesdzcze tutaj nie dawałam....   :?:
Zapisane

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #133 : 2003-10-21, 21:03 »
Juha- wspolczuje .A czy to moze serducho albo kregoslup ? Obie wygladaja no przemile psiaki  :mrgreen:
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #134 : 2003-10-22, 14:55 »
Juha pieski co sliczne:) hehe ja tu musze też kaje zamieścić kiedyś (chociaż do wcale nie jest jamnik .....:)  moja sonitka jest taka kochana....wiecie co zauwazyłam...ze jak jest mi smutna to ona to czuje bardzo dobrze zawsze przychodzi do mnie i siada blisko mnie....a jak siedze na podłodze to połozy łepek na moje nogi :) Ona to jest pocieszna....prawdziwy przyjaciel....
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #134 : 2003-10-22, 14:55 »

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #135 : 2003-10-22, 19:34 »
Nie wiem jak to sie stalo pisalam tu dzis i nie ma mojej wiadomosci  :?
No to pisze jeszcze raz  :)
Nie ma wiekszego pocieszyciela niz ukochany pies , nie da sie go oszukac i udawac , ze wszystko jest ok. Jedno spojzenie w oczy i on juz wie , ze gdzies gleboko skrywa sie smutek. I tak potrafi czlowieka rozbroic swoim zachowaniem , ze chociarz na chwile pozwala zapomniec o przykrosciach.
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #136 : 2003-10-22, 19:53 »
Pies jest naj bliżej człowieka z udomowionych zwierząt .I jednym z nie wielu które hodujemy a nie zjadamy hi hi hi.A tak powaga to moja sunia cały czas siedzi koło mnie i patrzy na mnie jak w obrazek .Praktycznie śledzi mnie nawet  w kibelku .Siada mi na nogi i czeka aż pani wyjdzie,druga malutka siedzi za drzwiami .Nie wchodzi do łazienki bo nie lubi zbytnio kompieli.
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #137 : 2003-10-22, 19:57 »
mały jamniczek
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #138 : 2003-10-23, 11:10 »
łiiiiiiii jaki słodziutki! :kocham:
Zapisane

aneta

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #139 : 2003-10-25, 16:57 »
Moja Kaja wogole nie reaguje na male zwierzatka. Jak podstawiam jej swinki to ta sie odwraca i dochodzi. To samo bylo z chomikami, tylko patrzyla na nas i pytala sie "po co mi go pokazujesz,  co ja niby mam z nim zrobic". A jak widzi zolwia to nawet nie chce na niego patrzec  ;)  
Inaczej ma sie sprawa z nowymi domownikami, jak mialam na przechowanie skonczki to od razu sie nimi zainteresowala. Byla bardzo ciekawska co w klatce sie znajduje. Musialam je wysoko trzymac, bo by im nie dala spokoju.
A jesli chodzi o male gryzonie na dworzu to jest nieobliczalna. Ale dzieki temu znalazla chomika w zywoplocie. Nie moge znalesc historii o nim  :?

Witaj Linksa na forum  :wink:
Powinnas cos zrobic ze swoim jamniorkiem bo bedzie miec bardzo duze problemy zdrowotne przy takiej wadze.
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #140 : 2003-10-25, 19:12 »
śliczny jest ten jamniorek :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #140 : 2003-10-25, 19:12 »

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #141 : 2003-10-25, 20:44 »
Anetko my właśnie dzień wcześniej kupiliśmy chomika i to mogło być powodem ataku Kory.Nowy domownik i może potraktowała go jak intruza.Po tym zdażeniu psina dostała mocnego klapsa .I chyba poskutkowało bo nowe chomiki nie interesują ją.Szczurka nigdy nie atakowała ale on był u nas pierwszy .SARĘ też nie gnębi [miniat.sunię]a na spacerze goni psy bez względu na płeć.
Zapisane

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #142 : 2003-10-26, 09:52 »
Ja teraz z troche innej bajki- mowi sie, ze ludzie majacy jamniki to maja specyficzne charaktery. Podobno tak jak wlasciciela asta pozna sie od razu , nawet jak nie ma przy sobie psa - to tak i wlasciciela jamnika.  Czy czujecie sie jakies wyjatkowe ? A norris i inne  osoby niejamnikowe :) czy tez widzicie jakas roznice?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #143 : 2003-10-26, 10:01 »
hmm, ja szczerze mówiąc nie widzę w charakterach właścicieli jamników nic specyficznego :), wg mnie każdy jest inny i nie widzę czegoś co mogłoby być wskazówką że mają jamniki. Znałam kiedyś rodzinę (z trójką dzieci) która kupiła jamnika na giełdzie... :cry: płakać mi się chce jak o tym pomyślę - piesek całymi dniami siedział na podwórku, nie karmili go (dokarmiali sąsiedzi) itd. - ale takich ludzi to chyba nawet nie można nazwać właścicielami :/. Znam też wielu wspaniałych ludzi mających jamniki, więc już nie wiem... ale napewno bym nie poznała czy dana osoba ma jamnika po samym charakterze... a może wystarczy się przypatrzeć, a ja tego nie robię? :) Hmm...
Zapisane

aneta

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #144 : 2003-10-26, 17:10 »
Ja tez nie rozpoznaje ludzi po tym jakiego ma psa. Po samym wygladzie to trudno zgadnac, ale jak sie juz z takim delikwentem rozmawia to mozna przypasawac jakas rase, ale to tez roznie bywa :roll:
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #145 : 2003-10-26, 21:10 »
Przyznam szczerze że nie mogła bym zgadnąć jakiego psa ma właściciel  po wyglądzie.A co z tymi ludżmi posiadającymi 2 psy różnych ras.A tak poważnie już dawno stwierdzono że pies upadabnia się do właściciela.Najlepiej to podobieństwo stwierdzić gdy właściciel trzyma pupilka.Wtedy można porównać.hi hi hi.
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #146 : 2003-10-27, 09:22 »
ja też niepotrafie  stwierdzić czy dany człowiek ma jamnika (czy jaką kolwiek inną rasę) Chociaz moja Kaja upodabnia sie troche do mnie , do mojej mamy, mojego taty i mojego brata:) ma cząstke każdego z nas  :wink:
Czy wasze pieski też terqaz duzo jedzą??? Bo moja Kaja to by mogła jeść i jeść (ale nie ma tego dobrego ) nie chce zeby przytyła, wkońcu może mieć potem problemy z kręgosupem ;/ Hihi teraz pieski duzo jedzą bo zbliża sie zima hihi:)
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #147 : 2003-10-27, 11:21 »
Ja właśnie mam ten sam problembo moja sunia je jak niedżwież je je je a potem z nadmiaru be..
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #147 : 2003-10-27, 11:21 »

aneta

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #148 : 2003-10-27, 13:46 »
A wiecie ze u mnie jest t samo  :?  Caaaaaly dzien suczysko by cos jadlo. Ja niewiem czy to rzeczywisce z glodu czy ze zima sie zbliza i musi sobie sadelko nazbierac  :roll: Kiedys tak nie bylo.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #149 : 2003-10-27, 14:37 »
mój pies też by ciągle jadł, ale to napewno nie dlatego że idzie zima, bo ona ma tak cały rok :grr:. Tłuścioch jeden :|.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.