Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 202182 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

EWASARA

  • Gość
ODPOWIEDŻ OSOBIE POD LOG.''MYSZKA''
« Odpowiedź #30 : 2003-10-08, 21:16 »
MYSZKO JEŚLI MÓJ PIES NIE JEST JAMNIKIEM TO CZYM ???????MOŻE POWIESZ W CZYM NIE PRZYPOMINA JAMNIKA .RODOWÓD DAJE PRAWO BYĆ ALBO NIE BYĆ JAMNIKIEM??.BIEDNY CZŁOWIEK NIE JEST CZŁOWIEKIEM TYLKO TEN KTÓRY MA PAPIERY ŻE POCHODZI Z RODZINY HRABIOWSKIEJ....JEŚLI PIES NIE MA RODOWODU,NIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁU W WYSTAWACH ITD.OWSZEM NIE JEST PIESKIEM Z RODOWODEM I NIE MOGĘ SPRZEDAĆ PIESKÓW PO NIEJ ZA DUŻĄ KWOTĘ ALE DLA MNIE KORA JEST CZYSTYM JAMNIKIEM :P JEŚLI DOBRZE MYŚLĘ TO TY I JESZCZE JEDNA MĄDRA OSOBA NASKOCZYŁYŚCIE NA PEWNĄ KOBIETĘ KTÓRA CHCIAŁA SPRZEDAĆ PIĘKNE KOCIĘTA BEZ RODOWODU JESTEŚ PRZYKRA I BARDZO WYNIOSŁA RASISTKA.JEŚLI RODOWODOWA SUNIA URODZI JEDNEGO SZCZENIAKA ZA DUŻO I ON NIE ZAŁAPIE SIĘ NA RODOWÓD TO GO ZABIĆ ,ZABIĆ ZABIĆ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRUNT TO CZYSTOŚĆ RASY[/list]
Zapisane

awangarda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #31 : 2003-10-08, 22:19 »
niechodzi mi o to ze smierdza jakos nieprzyjemnie tylko tak fajnie... ne tak jak inne psy... nieiwem moze to ja mam tylko takie schizy ale zawsze lubilam te dle mnie "smierdzace" lebki... heh wlasnie dla mnie jamnik pachna zupelni inaczej niz np. moje psy... bo moje psy to smierdza czasem tak niemilo... np. warzywami albo jakas kupa... a jamniczki zawsze tak fajnie przyjemnie... niewiem czy ktos mnie zrozumial ale niewazne :P
Zapisane

myszka

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #32 : 2003-10-08, 22:29 »
Ekhm, nie wrzeszcz. Nie jsetem głucha. Rodowód dostają wszystkie szczeniaki z miotu, i to już od kupy lat. Człowiek bez papierów hrabiowskich jest człowiekiem, a pies bez rodowodu - psem. Ale człowiek nie jest hrabią, a pies nie jest rasowy. Co do mojego rasizmu, proponuję zapoznać się najpierw z moimi postami (jakie zwierzę posiadam, m.in.) - a potem się wypowiadać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #32 : 2003-10-08, 22:29 »

siba

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #33 : 2003-10-08, 23:02 »
Cytat: awangarda
niechodzi mi o to ze smierdza jakos nieprzyjemnie tylko tak fajnie... ne tak jak inne psy... nieiwem moze to ja mam tylko takie schizy ale zawsze lubilam te dle mnie "smierdzace" lebki... heh wlasnie dla mnie jamnik pachna zupelni inaczej niz np. moje psy... bo moje psy to smierdza czasem tak niemilo... np. warzywami albo jakas kupa... a jamniczki zawsze tak fajnie przyjemnie... niewiem czy ktos mnie zrozumial ale niewazne :P

A to rozumiem  :)  Jamnik nie pachnie psem , to po prostu maly czlowieczek  :)  Moich wogole nie musialam kapac chyba,ze po wytarzaniu sie w CZYMS  :)
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #34 : 2003-10-09, 00:43 »
Ja mam jamniczkę i maleńką chihuahuę no może prawie chihuahuę jest b ardzo malutka i ma krótki pyszczek oraz wyłupiaste ślipka .Jamniczki mają swój zapach ale napewno nie śmierdzą jeżeli wcześniej nie própowały zabić swojego zapaszku tarzając się w gnijących rybkach z racji instynktu myśliwskiego.Jednak naj ładniej pachną malutkie pieski jak moja Sara.Jeżeli pies ma grzybki to  śmierdzi bez względu na rasę.
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #35 : 2003-10-09, 08:28 »
zgadzam sie ze łepki jamników nie śmierdzą ;/ nie wiem o co w tym chodzilo moze naprawde chodzi o to z tymi uszami?? Dziwne...... a tak a propos waszych jamników to co u nich słychać ?????// u mojej KAJUSZKI wszystko ok
paaaaaa pozdrawiam
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #36 : 2003-10-09, 08:39 »
Przepraszam niedoczytałam posty bo niezauważyłam ze tu są juz dwie strony :)  Jeżeli chodzi o zapach jamników to według mnie pachna i tak ładniutka jak na piecha. Wiadomo kazdy pies ma swój zapach i nie zawsze on musi byc przyjemny ale u jamników jest :):):)

p.s. i prosze sie tu nie łócić :)
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #37 : 2003-10-09, 12:10 »
Przepraszam za siebie ale ''Myszka ''atakuje na forum psim i na kocim różnych ludzi .Cały czas chodzi jej o rodowód zwierząt ,jej zdaniem tylko psy z rodowodem są odpowiednimi psami czy kotami .Tłumaczy to tym że zwierzęta bez papierów przeważnie wyrastają na dziedzicznych debili,agresorów i psychicznych świrusów.Psy z rodowodem przechodzą badania elimin.wszelkie spaczenia psychiczne i inne.
Zapisane

myszka

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #38 : 2003-10-09, 15:57 »
Oczywiście, wiem, że do ciebie i tak nie dotrze, o co naprawdę chodzi. Mimo to, w razie znalezienia chwili czasu - polecam poczytać przynajmniej kilka wątków mówiących np. o tym jakim zwierzęciem ja się opiekuję.
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #38 : 2003-10-09, 15:57 »

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #39 : 2003-10-09, 17:00 »
Mam doŚĆ debatowania z tobą .
Zapisane

myszka

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #40 : 2003-10-09, 18:09 »
Po pierwsze, mam obowiązek czytać wszystkie tematy na forum, bo, jak może również ci umknęło, jestem moderatorem. Po drugie, nawet gdybym nim nie była - mam prawo wchodzić wszędzie, gdzie mi się zamarzy, czytać to, co mnie interesuje. Po trzecie, nie widzę specjalnej obrazy w stwierdzeniu "pies nierasowy", ty widzisz? W takim razie, która z nas jest rasistką i uważa psy nierasowe za gorsze? Gdyby tak nie było - chyba byłoby ci to obojętne? No cóż. Po czwarte, skoro już doczytałaś tak wiele, doczytaj jeszcze, czemu sprzeciwiam się mnożeniu psów i kotów bez kontroli, a zwłaszcza na handel...
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #41 : 2003-10-09, 19:10 »
CIĄG DALSZY WOJNY MODERATORKI Z.....NIE WIEM CZY DOCIERA DO CIEBIE ŻE NIE JESTEM CIEKAWA JUŻ TWOJEJ OPINI NA TEMAT CZY RASOWY......JA MAM 2 PSY JAMNICZKĘ I SUNIE PRZYPOMINAJĄCĄ  CHIHUAHUĘ  ALE JEST TO PIESEK MIESZANIEC ZE SCHRONISKA I NIE WYDAJE MI SIĘ ŻE JESTEM RASISTKĄ .ZAPOMNIAŁAŚ JUŻ JAKI TEMAT MA TE FORUM???????????? MOŻE CI PRZYPOMNIEĆ NIE RODOWODY PIESKÓW ALE JAMNIKI I SKONCENTRÓJ SIĘ NA TYM TEMACIE MONDRALINSKA I MIEJ ODROBINĘ SZACUNKU DLA AUTORKI TEGO FORUM .JA UWIELBIAM JAMNIKI Z PAPIERKIEM I BEZ.TO FAJNE I ŚLICZNE PIESKI.KOTKI TEŻ LUBIĘ I CIEBIE TEŻ MOGĘ POLUBIĆ HI HI HI 8)
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #42 : 2003-10-09, 19:19 »
LAWENDA PRZEPRASZAM ZA TO ZAMIESZANIE ALE JAK WIESZ KAŻDA WYMIANA [OSTRA]ZDAŃ BRNIE BEZ OPAMIĘTANIA.OBIE ZATRACIŁYŚMY SIĘ W DOCINANIU ZAPOMINAJĄC JAKI TEMAT JEST TU NAJWAŻNIEJSZY.JA MIAŁAM JAMNICZKĘ KTÓRA CHOROWAŁA NA USZY MIAŁA GRZYBICĘ TO BARDZO NIE MIŁA CHOROBA I PIESEK FAKT NIE PACHNIE ŁADNIE ALE TO IDZIE WYLECZYĆ PRZYNAJMNIEJ NA JAKIŚ CZAS .WET POWIEDZIAŁ ŻE TO LUBI SIĘ ODNAWIAĆ ,NAWRACAĆ.POZDROWIENIA :)
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #43 : 2003-10-09, 20:18 »
Witam Was! No więc po cześci każda ma z was racje! Ja mam pieska bez rodowodu który jest jakby jamnikiem! (fakt, ze nie czytym bo jak pisałam jej mama to nie był czysty jamnik) Wiem, o co chodzi mniej więcej Myszce! Nie chce by  rozmnazały sie psy nierasowe ponieważ powstają wtedy psełdohodowle i nie jest za ciekawie. Ale ja uważam ze jamnik bez rodowodu jest jamnikim czy jaka kolwiek inna rasa bez rodowodu jest ta rasą. DLaczego! Niektórych nie stać na psa z rodowodem (jest nie mała róznica miedzy psem z rodowodem a bez) wydaje mi sie ze biorąc do swojego domu psa bierzemy go  jako przyjaciela a nie jako psa który ma wygrywac wystawy! Moja kaja nie jest czystym jamnikiem ale ja ją kocham. niektórzy patrza tylko  na jedno : pies z rodowodem! ale przeciez pieski bez rodowodu tez potzebują miłości! Ja kocham moja Kaję nad zycie i nie wymieniłabym je za zadne skarby świata!!! Poprostu ja ją kocham taka jąka jest! i myślę, ze Myszka która również nie ma rasowych zwierząt nad zycie kocha swoje zwierzaki (napieszałam troche w tym zdaniu :)) paaa pozdrawiam i nie kłóćcie sie już jest dobrze
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #44 : 2003-10-09, 21:50 »
Ja zrozumiałam o co chodzi Myszce z tymi psami z rodowodem.Mam sunie w wieku 12lat i 8 lat [nigdy nie miały szczeniaków ]a nie są wysterylizowane.Nie stać mnie na kupno pieska za takie kwoty za jakie sprzedawane są pieski z papierami.A i mnie podobają się np. jamniczki tylko że ja chciałam pieska do kochania a nie do zarabiania na nim.Nie zajmuję się hodowlą tylko mam przyjaciela poprawka 2 przyj.pisałam na twoim forum że mam jamniczkę nie wymieszaną z inną rasą i małą kundelkę,przez moment było mi miło pochwalić się swoim pupilem ,uważam że kora jest śliczna .Sara też ale to forum o jamniczkach lub jamniko-podobnych.Przesyłam pozdrowienia dla właścicieli i pupili.
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #44 : 2003-10-09, 21:50 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #45 : 2003-10-09, 22:01 »
...ło matko...

:roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #46 : 2003-10-09, 22:01 »
Ewasara: po pierwsze, zwróć uwagę, że ja tobie nie docinam. To ty krzyczysz i rzucasz obelgami pod moim adresem... :roll: Tak więc, nie widzę tu ŻADNEJ wojny - z mojej strony. Wypowiedziałam swoją opinię - po to jest forum - a ty reagujesz niewspółmiernie. Zastanów się nad tym. Trochę opanowania nie zaszkodziło jeszcze nikomu.

Lawenda: owszem, jeśli mówimy o rasie w sensie biologicznym, można zgodzić się, że pies bez potwierdzonego pochodzenia jest psem rasowym, o ile spełnia wzorzec rasy zarówno zewnętrznie jak i charakterologicznie - oraz, pod warunkiem, że przekazuje swoje cechy potomstwu, a więc geny jego również pokrywają się z rasą.
Jeśli mówimy o rasie w znaczeniu kynologicznym - to oprócz powyższych warunków zwierzak musi mieć także udokumentowane pochodzenie. Z tej przyczyny, bardzo paradoksalnie, możliwe jest posiadanie pieska nierasowego z rodowodem - jeśli nie spełnia wzorca :) Dostaje wówczas metrykę z adnotacją "NT" czyli nietypowy. W sensie kynologicznym nie jest za to możliwa sytuacja odwrotna.
Ale ja nie o tym. To tylko taka mała dygresja. Sens jest taki: nad rozmnażaniem zwierzaków powinna być kontrola - mamy przepełnione schroniska, setki, tysiące zwierząt bezdomnych. Hodowla "papierowa" jest pewnym rodzajem kontroli. Owszem, nie jest idealna - trudno wyobrazić sobie świat wyłącznie psów czystorasowych... ale jedno można w tym kierunku zrobić - nie popierać lewego rozmnażania. Jeśli kogoś nie stać na psa z rodowodem - może przygarnąć pieska, jest ich wiele, nie musi płacić. Myślę, że niepopieranie lewych hodowli polepszyłoby los piesków schroniskowych - więcej znajdowałoby dom i mniej by do nich trafiało - a także pozwoliłoby większej ilości osób marzących o rasowcach kupić pieska rasowego - likwidacja nieuczciwej konkurencji spowodowałaby, myślę, pewne obniżenie cen.  To tyle z mojej strony, mam nadzieję, że trochę rozjaśniłam...
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #47 : 2003-10-09, 22:30 »
Brak mi słów . :D
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #48 : 2003-10-09, 22:40 »
[[[[[owszem, jeśli mówimy o rasie w sensie biologicznym, można zgodzić się, że pies bez potwierdzonego pochodzenia jest psem rasowym, o ile spełnia wzorzec rasy zarówno zewnętrznie jak i charakterologicznie - oraz, pod warunkiem, że przekazuje swoje cechy potomstwu, a więc geny jego również pokrywają się z rasą]]]]WŁAŚNIE Z TYM SIĘ ZGADZAM CO NAPISAŁAŚ MYSZKO A OPANOWANIA BRAK I TOBIE.KIJ MA DWA KOŃCE.CZYLI MÓJ PIES BIOLOGICZNIE JEST RASOWY I TO CAŁY CZAS TWIERDZIŁAM ANIE INACZEJ .
Zapisane

myszka

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #49 : 2003-10-10, 09:59 »
Cytat: EWASARA
OPANOWANIA BRAK I TOBIE


Hm - ja nie krzyczę, nie używam obelg, jestem spokojna - ty - wprost przeciwnie, mocno się zaperzasz. W dodatku bez powodu. Lecz uważaj sobie jak chcesz, jeśli to sprawi, że poczujesz się lepiej ;)

Uwagi techniczne: cytujemy poprzez naciśnięcie przycisku "cytuj" w rogu cytowanego postu. Oraz staramy się nie pisać postu jednego pod drugim. Uprzejmie z góry dziękuję za dostosowanie się do mojej prośby.
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #50 : 2003-10-10, 13:32 »
Cytat: myszka
[..]



Hm - ja nie krzyczę, nie używam obelg, jestem spokojna - ty - wprost przeciwnie, mocno się zaperzasz. W dodatku bez powodu. Lecz uważaj sobie jak chcesz, jeśli to sprawi, że poczujesz się lepiej ;)

Uwagi techniczne: cytujemy poprzez naciśnięcie przycisku "cytuj" w rogu cytowanego postu. Oraz staramy się nie pisać postu jednego pod drugim. Uprzejmie z góry dziękuję za dostosowanie się do mojej prośby.
Przepraszam ale nie wiem czy my jesteśmy na tym samym forum czy może ty gdzie indziej bo nie pamiętam żebym słała jakieś obelgi ,to ty nie zostawiaszsuchej nitki na swojej ofierze.Od początku twierdziłam że moja suczka jest jamnikiem być może tylko biologicznie ale ja nie twierdziłam inaczej .NIE param się hodowlą tych piesków więc nie jestem obcykana w rodowodach i myślę że zastanawianie się co było pierwsze kura czy jajko jest bezsensu  nie chcę się dalej bawić w tę grę .Proszę jeśli nie masz mi nic miłego do powiedzenia nie pisz postów skierowanych do mnie.PROSZĘ JESZCZE RAZ O ZASTOSOWANIE SIĘ DO MOJEJ PROŚBY.
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #50 : 2003-10-10, 13:32 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #51 : 2003-10-10, 16:23 »
EWASARA sama sobie przeczysz... po pierwsze pokaż mi cytat/cytaty w których Myszka cię obraża czy "śle jakieś obelgi". Bo ja jakoś nie widzę :roll:. To ty się złościsz o wszystko i robisz z igły widły... eh, w ogóle brakuje mi słów :roll:... tak bardzo cię to irytuje że twój pies nie ma rodowodu, ale próbujesz wmówić sobie i innym, że cię to nie obchodzi. Nawet w podpisie to widać... a tak w ogóle sorry że tak się wtrącam do "rozmowy", ale strasznie mnie to zdenerwowało :|. EWASARA twój podpis jest po prostu... głupi.
Zapisane

myszka

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #52 : 2003-10-10, 16:43 »
Dokładnie, Norris podsumowała dobrze - gdzie ja cię obraziłam, lub nawet powiedziałam coś "niemiłego"? Konia z rzędem temu, kto znajdzie... no, chyba, że za obelgę uważamy, że czyjś pies nie jest czystorasowy, ale to już troszkę dziwne myślenie. A że te najgorsze twoje posty pod moim adresem wykasowałam... szkoda, byłoby czarno na białym.
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #53 : 2003-10-10, 18:47 »
NAPRAWDĘ SZKODA .A ŻAL ŻE MÓJ PIES NIE MA RODOWODU TO BZDURA .NIGDY NIE MYŚLAŁAM O RODOWODACH W ŻADNEJ KWESTI.JEDYNIE OBRAZIŁO MNIE STWIERDZENIE ŻE MÓJ PIES NIE JEST JAMNIKIEM TYLKO KUNDLEM BO NIE MA NA TO PAPIERKA .BY6Ć MOŻE NIE MA PAPIERKA ALE NA KAŻDE OKO WIDAĆ I NIE TRZEBA TEGO UDAWADNIAĆ.I NIE MAM ZAMIARU NIKOGO OBRAŻAĆ  JAK I SAMA NIE JESTEM OBRAŻONA  .
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #54 : 2003-10-10, 19:00 »
a najlepsze jest to, że jamnik (krótkowłosy) obok owczarka niemieckiego jest chyba "najlepszym" psem do podrobienia - conajmniej 90% jamników (których jest bardzo dużo) na moim osiedlu oprócz tego że są długie w niczym nie przypominają jamnika. Niedobrze mi się robi jak widzę takie całe czarne parówki (nie chodzi o to że czarne, tylko o to że parówki) kiwające się na boki których właściciele upierają się że mają rasowe psy. To samo, choć w mniejszym stopniu dotyczy owczarka niemieckiego. EWASARA, skoro się już tak upierasz że masz rasowego jamnika, to ok. Ale mam nadzieję że po pierwsze: dokładnie kilka razy przeanalizowałaś wzorzec rasy i twój pies odpowiada mu zarówno cechami zewnętrznymi jak i charakterem, i po drugie: byłaś na kilku wystawach psów, widziałaś PRAWDZIWE jamniki (zdjęcia to nie wszystko) i spokojnie możesz koło nich postawić swojego psa tak, żeby było trudno odgadnąć który ma rodowód. To tyle. Mam nadzieję, że nie jesteś właścicielką "parówki" (bez obrazy), która upiera się że ma pięknego rasowego psa.


żeby nie było, że nie lubię jamników. Te prawdziwe bardzo mi się podobają!
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #55 : 2003-10-10, 20:10 »
NIE JESTEM ZWOLENNICZKĄ MIESZANIA RAS ALE TO JUŻ DAWNO SIĘ STAŁO I NIC NA TO NIE PORADZIMY .PRZYZNAM SZCZERZE ŻE NIE PRZEPADAM ZA MIESZAŃCAMI JAMNIKÓW ZWŁASZCZA SAMCÓW SUCZKI SĄ DROBNIEJSZE I CZĘSTO SĄ ŚLICZNE.NIE UPIERAM SIĘ ŻE MOJA SUCZKA JEST DOSKONAŁĄ JAMNICZKĄ ALE ZWYCZAJNĄ ZEWNĘTRZNIE NIE MOŻNA JEJ NIC SPECJALNIE ZARZUCIĆ.JA NIE PRZYCZYNIŁAM SIĘ DO TEGO ŻE SĄ PODRÓBY A MAM 2 SUCZKI.ANI RAZ NIE MIAŁY SZCZENIAKÓW.TEŻ NIE KUPOWAŁAM PIESKÓW OD POKĄTNYCH HODOWLI CZY HANDLARZY,WZIEŁAM ZE SCHRONISKA.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #56 : 2003-10-10, 20:27 »
:mrgreen: no, to teraz napisałaś, że twoja suczka "jest doskonałą jamniczką ale zwyczajną zewnętrznie nie można jej nic specjalnie zarzucić". Czyli to co napisałam (przeanalizowanie wzorca rasy i porównanie do psów rodowodowych) dało ci do myślenia. I przecież nikt nie zarzuca ci, że przyczyniłaś się do tego że są "podróby", bardzo dobrze że twoje suczki, choćby były najcudowniejsze pod słońcem nie miały szczeniaków, i niech tak będzie dalej. Bardzo dobrze również, że wzięłaś pieski ze schroniska! I naprawdę od samego początku nie było się o co kłócić... jeśli dalej chcesz twierdzić że masz "rasowego jamnika bez rodowodu" zrób to o co prosiłam - porównaj swojego psa do wzorca i pochodź po wystawach...
Zapisane

EWASARA

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #57 : 2003-10-10, 20:50 »
NIE MA TAKIEJ POTRZEBY JA MAM POPROSTU JAMNICZKĘ I TO MI WYSTARCZY.NIE WYBIERAM SIĘ NA WYSTAWY .WYGLĄDA JAK JAMNIK I TO JEST W NIEJ SŁODKIE.
Zapisane

Forum Zwierzaki

JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #57 : 2003-10-10, 20:50 »

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #58 : 2003-10-10, 21:10 »
Cytat: norris
a najlepsze jest to, że jamnik (krótkowłosy) obok owczarka niemieckiego jest chyba "najlepszym" psem do podrobienia - conajmniej 90% jamników (których jest bardzo dużo) na moim osiedlu oprócz tego że są długie w niczym nie przypominają jamnika. Niedobrze mi się robi jak widzę takie całe czarne parówki (nie chodzi o to że czarne, tylko o to że parówki) kiwające się na boki których właściciele upierają się że mają rasowe psy. To samo, choć w mniejszym stopniu dotyczy owczarka niemieckiego. EWASARA, skoro się już tak upierasz że masz rasowego jamnika, to ok. Ale mam nadzieję że po pierwsze: dokładnie kilka razy przeanalizowałaś wzorzec rasy i twój pies odpowiada mu zarówno cechami zewnętrznymi jak i charakterem, i po drugie: byłaś na kilku wystawach psów, widziałaś PRAWDZIWE jamniki (zdjęcia to nie wszystko) i spokojnie możesz koło nich postawić swojego psa tak, żeby było trudno odgadnąć który ma rodowód. To tyle. Mam nadzieję, że nie jesteś właścicielką "parówki" (bez obrazy), która upiera się że ma pięknego rasowego psa.


żeby nie było, że nie lubię jamników. Te prawdziwe bardzo mi się podobają!





No wiec to było troche obrazliwe jeżeli chodzi o jamniki z rodowodem czy bez! Jak pisałam wyzej sama mam nazwaną przez ciebie "parówke" i to było troche chamskie! Wiesz skoro masz zamiar obrażac jamniki to prosze nie na forum dotyczącym o jamnikach (jamnikach w sesie osob które dos lubią i nie wyzywaja te pieski"
Zapisane

lawenda

  • Gość
JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #59 : 2003-10-10, 21:21 »
a i ewosaru sliczny piesek:)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 31 zapytaniami.