Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 203534 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4440 : 2007-04-26, 21:22 »
Mysza to super. :D Powodzenia dalej!

A my właśnie wróciliśmy po ponad 4 godzinach. ;p
Generalnie padnięci.

Teddy bardzo ładnie się zachowywał, mimo tego, że zapowiadało się nie za ciekawie. Coraz lepiej wychodzi mu równanie, typowe dla obedience z głową zwróconą na przewodnika. No i slalom nawet nawet. :D O aporcie, który jest naszą zmorą nie wspominając. Wszystko aportuje! :D
(Swoją drogą w wielu książkach o jamnikach jest napisane, że nauczenie jamnika aportowania graniczy z cudem ;p).

Generalnie w szkoleniu więcej obedience niż agility, ale mi to wszystko jedno. Liczy się współpraca. :)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4441 : 2007-04-30, 14:52 »
(Swoją drogą w wielu książkach o jamnikach jest napisane, że nauczenie jamnika aportowania graniczy z cudem ;p).
oj z kąd to ja znam, ledwo ledwo mój psiak umie aportować, bo zazwyczaj ucieka z aportem, ale jestesmy na dobrej drodze.

dzisiaj dostałam oficjalne potwierdzenie od taty ze jade na obóz z psem  :banan: jejciuś ale sie ciesze :kocham: jade w drugim terminie, bo w pierszym moja ciotka ma ślub, tatuś mówił ze moge ze sobą kogoś wziąść, oczywiscie ciagle mi dogaduje ze mam wziąść ze sobą chłopaka :P kurcze jestem uradowana jak nie wiem co, moje męczenie tatusia przez pół roku opłaciło sie, teraz tylko pozostaje zarezerwować, no i powiedzieć tatusiowi ze straci na benzynie bo musi mnie tam zawieść :lol: albo jedynie pociągiem pojade, agility, szkolenie, uwielbiam to :kocham:

byłam wczoraj z psiurem na kontroli u weta, jesczez jej sie to zbiera, ale w mniejszej ilości i juz to tak nie śmierdzi, pies nie saneczkuje praktycznie wogóle. jakąś jej maść tam "włożył", czopki są nadal. no i teraz pozostaje nam co jakiś czas "opróżnianie" psiaka. wiec juz praktycznie wszystko w porządku :)

my mamy teraz w domu nie za fajnie, moja siostra chce mieć własnego psa. nagadałam jej co o tym myśle, ze szkolenie, wydatki podwójne itp. tatusiowi tez nagadałam i jak narazie jest na moim, wystraszył sie tego ze znowu bedzie to samo co z Bianką, czyli non stop wydatki, no cóż takie uroki posiadania pieska ;) w końcu nie moze mieć psa bo ja bede miała żółwia, akwa 112l mam gotowe, jeszcze rybki są, wiec byłby zwierzyniec w domu :P oczywiscie WSZYSTKO na mojej głowie i ja wyciągam kase z własnej kieszeni.

pusto tutaj jakoś, rozkręcamy topic :D
Zapisane

koral

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4442 : 2007-04-30, 15:16 »
No to ja może trochę rozkręce :D
Mam dwa jamniole - o ile można je tak nazwac  :P Nie są rasowe, jedna jest troche pomieszana z jamnikiem szorstkowłosym, druga ma krótkie włosy. Są siostrami. I są strasznie długie xD

Cytuj
Swoją drogą w wielu książkach o jamnikach jest napisane, że nauczenie jamnika aportowania graniczy z cudem ).

A u mnie aportuje, tylko nie przynosi z powrotem  :lol:

Wysłany przez: Mysha792
Cytuj
dzisiaj dostałam oficjalne potwierdzenie od taty ze jade na obóz z psem   jejciuś ale sie ciesze  jade w drugim terminie, bo w pierszym moja ciotka ma ślub, tatuś mówił ze moge ze sobą kogoś wziąść, oczywiscie ciagle mi dogaduje ze mam wziąść ze sobą chłopaka  kurcze jestem uradowana jak nie wiem co, moje męczenie tatusia przez pół roku opłaciło sie, teraz tylko pozostaje zarezerwować, no i powiedzieć tatusiowi ze straci na benzynie bo musi mnie tam zawieść  albo jedynie pociągiem pojade, agility, szkolenie, uwielbiam to

Wow! Super! Zawsze uważałam że taki obóz to super sprawa. Ile trwa jeden turnus?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4442 : 2007-04-30, 15:16 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4443 : 2007-04-30, 15:19 »
Koral, tutaj masz wszystko napisane ;)
www.zpsemnawakacje.pl

ja jade w drugim terminie, nei jest az tak tanio bo płace za siebie 1399zł ale warto.

Kola, a moze jakieś foteczki psiaków? albo cos wiecej o nich bys napisała? :)
Zapisane

koral

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4444 : 2007-04-30, 16:17 »
Wkleiłam zdjęcia, ale nie chcą się wyświetlic...niedługo zrobie nowe i nie bedzie problemu  :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4445 : 2007-04-30, 18:37 »
Miałam gotową odpowiedź i mi net padł :roll:

Mysha, gratuluję wyjazdu :VoV: Na Twoim miejscu posłuchałabym taty i pojechała z chłopakiem :chytry: ;) Podszkoliłabyś i pieska, i faceta ;p

Ale Ty ziółko jesteś! Twój pies, Twój żółw, a siostra poszkodowana... :P

Koral, dawaj te jamniole! :)
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4446 : 2007-04-30, 22:24 »
Koral, to czekamy na zdjątka, no i cos więcej byś o nich opowiedziała? :)

IBDG, zobaczy sie, mam do wyboru albo przyjaciółka (jezeli nie pojedzie na kolonie), siostra (jezeli będzie jej sie chciało) no i on (chce jechać wiec najbardziej aktualne :P ) albo... sama z psem ;)

Oj, siostra nie az tak poszkodowana :P bo i tak ja za wszystko bym płaciła. nie zapominająć o rybkach, tzn jeszcze jednej (bojek), kupuje wreszcie wieksze akwa, aby poszerzyć hodowle rybek, tak jak dawniej ;)

dzisiaj byłam z psiurem na łące, pogoniła oczywiscie ptasiore. potem na rowerku, kocham poprostu przejażdżki rowerowe :kocham: jutro jade nad jeziorko rowerem z facetem ;p
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4447 : 2007-05-05, 14:07 »
Nowe foteczki ;)

Co to?


Znowu jakaś mucha przeleciała koło nosa...


Patyki też jadalne...


No a nie?


Znowu coś mnie rozprasza.


Ciągne, ciągne... wyciągne!



A to już foteczki z innego lasu, musiałam jechac autobusem, opłacało sie bo bosko tam jest :kocham:
Tym razem foteczki by my kol

Trzeba sie porozglądać...


Puszczaaaj! Zabawa!


Zaczynamy?


Szybciej... zasypiam


Zamykam oczy, licze do 10-sięciu, a jak otworze to ma was nie być, ok?


Ja żartowalam, gdzie jesteście?!
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4448 : 2007-05-05, 14:12 »
Na tym pierwszym "leżącym" zdjęciu nie poznałabym Bianki... :P

Jakie ząbki bielusieńkie :) A czemu łapka zabandażowana?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4448 : 2007-05-05, 14:12 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4449 : 2007-05-05, 14:17 »
No właśnie - co się pieskowi stało.?  :|

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4450 : 2007-05-05, 14:20 »
A łapka zabandażowana bo tak sie rozszalała, ze przy powrocie z lasu wbiegła na szkła z rozbitej butelki... Ranka mała, rozcięcie, ale dosyć kulała, dostała mocny antybiotyk i na drugi dzień rozcięcie sie praktycznie zarosło, ale musiała chodzić w bandażu aby znowu tego nie uszkodziła. Niestety ona nie patrzy gdzie biegnie gdy bardzo sie rozszala. Teraz jest w porządku.

No i dodam że ma przeziebienie węzłów. Smaruje ją jak narazie amolem, naszczescie juz przechodzi. A przyczyna pzreziębienia to nie wiem, moze przez to ze ostatnio właziła do zimnej wody? Już przechodzi jej, dobrze ze to wogóle wyczułam jak ją głaskałam. Oj jest chorowita psina, wiec reguła że kundelki są najzdrowsze w tym przypadku sie nie zgadzam ;)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4451 : 2007-05-05, 18:42 »
Mój poprzedni kundelek też był chorowity, za to Toffiś nie :)

Tym głupkom, którzy rzucają wszelkie śmieci gdzie popadnie, należałoby skopać tyłki :grr: Biedne zwierzaki potem cierpią... Nie mogę patrzeć, jak w stawie w moim parku kaczki pływają między foliowymi workami...  Ciągle też muszę omijać kawałki szkła, leżące czasem miesiącami w jednym miejscu :roll:

Mysha, amolem smarujesz? Dobrze wiedzieć, że to skuteczne :)
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4452 : 2007-05-05, 19:33 »
Oj nietsety szkła, śmieci... Ja ostatnio przypadkiem rozbiłam butelke, to wyzbierałam szkła, bo wiem jak to sie kończy. Rok temu chodziłam na taką fajną łąke, teraz... śmietnik tam jest. Ze dwa razy Bianka wbiegła w coś ostrego. Teraz chodze na wielkaśną łąkę, gdzie można sie dosłownie zgubić, zające, sarny, slicznie, tylko mam nadzieje ze tez nie będzie tam jakieś wysypisko śmieci. w lesie to samo, omijam niektóre miejsca, gdzie roi sie od śmieci. Teraz jeżdże do jeszcze jednego lasu, gdzie naszczęście żadnego papierka, cisza i spokój. niestety nie w każdym miejscu tak jest...

No to Bianka nie że tak bardzo chorowita, ale bardziej rozszalała przez co wbiegnie w drzewo, wpadnie w krzaki, albo w innego psa. Raz chciała wejść do wody, myślała że jest płytko, włożyła dwie przednie łapy i plum do wody wleciała :P

IBDG, może jakies foteczki Toffiego? ;p
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4453 : 2007-05-05, 19:49 »
Może uda mi się jutro wstawić, tzn. mężowi każę, bo on od tego jest ;p W tym kompie nie mam, ale jutro będziemy przy innym i pewnie coś pokażemy w Kundelkach :)
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4454 : 2007-05-06, 16:13 »
Czy wasze jamniki też tak dużo szczekają?
Ja weekend spedziłam zJulka na wsi, a ona tam na każdy ruch czegos lub kogoś za płotem reagowała strasznym jazgotem. :/ Bardzo mnie to denerwowało, szczególnie ze sąsiadka ma maleńkie dziecko, które dzięki Julce też troche hałasowało. :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4454 : 2007-05-06, 16:13 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4455 : 2007-05-06, 16:25 »
kasia, nie mam tak w całości jamnika, ale z charakterku tak, więc ci powiem ze to normalne :P niewielki szelest i pies strasznie ujada, aż skjałczy. Czasem sa takie dni że do 3.00 sie z nią męczę.  Wyje pod drzwiami aby ją wpuścić, wpuszczam i ide spać, potem szczeka w domu bo coś usłyszała więc ją wypuszczam i ide spać, znowu wyje więc wpuszczam i tak w kółko. Czasem mam dosyć i ze jak ją bardzo ciągnie tak na ten dwór to ją czasem na noc zostawiam aby pospała sobie w swojej budzie. I zero litości aby ją wpuścić :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4456 : 2007-05-06, 16:57 »
Szczekanie jest typowe dla jamnika :) To nie tylko norowiec, ale i płochacz. Jako, że nie jest duży, głosem informował, gdzie obecnie się znajduje. :) Zwłaszcza charakterystyczna dla jamników krótkowłosych, z których kilkaset lat później powstały szorstkie i długowłose. Szorstkie mają krew teriera, więc także lubią poszczekać, ale długowłose mają krew seterów i spanieli i podobno są najspokojniejsze. Potwierdzam, bo mój Lupo szczeka średnio raz na tydzień. ;p Generalnie jak się chce cichego psa to odradzam jamnika całym sercem. ;p

Foooty:
Mało słońca, więc i fotki ciężej się robi. Ale daliśmy radę. :)

Tesz


:kocham: :kocham: :kocham:



Pies przyjacióły :) Teddy i Lupo znają go odkąd tylko do mnie przyszły.


Jak tylko się gdzieś na chwilę stanie to Teddy'emu włącza się w mózgu "KOP DZIURE, KOP DZIURE" :roll: :lol:

kwiaaaty.



Lupsz w galopie :;d:

Maleńsztwo.

:kocham:

wystawiamy się. paskudnie wyszło, bo dziwnie mu głowe trzymałam, przez co wygląda jakby miał ciężką kufę. :roll: no, ale po pół roku prawie trzeba było w końcu go ustawić. :;d:


A tu już park, który mam 300 m od domu, w którym praktycznie codziennie bywam. ;)



I jeszcze psiak przyjacióły :)



Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4457 : 2007-05-06, 18:36 »
zdjęcia bardzo ładne :) najlepszy był Lupuś w galopie oraz jego wystawianie :D ale Teddy też jest piękny :*
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4458 : 2007-05-06, 18:46 »
Wszystkie psiaki piękne, kudłacz przyjaciólki też :)

Teddy znowu trawkę jarał :P nałogowiec ;p

Makuś też szczekacz nieprzeciętny... A głos ma jak wielki, mocny pies :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4459 : 2007-05-06, 20:41 »
Jak juz pisałam, foteczki sweet :kocham:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4460 : 2007-05-07, 14:05 »
A głos ma jak wielki, mocny pies :lol:
Kiedyś na spacerze z Czarkiem, przechodziliśmy obok domów więc tradycyjnie wszystkie psy nas głośno "witaly". W pewnym momencie nad betonowym,zabudowanym ogrodzeniem pojawiła się czarna podpalana kłapciata morda i huknęła na nas szczekiem potężnym i zniknęła... no to pomyślałam sobie,ze to zapewne jakiś gończy polski stanął na tylnych łapach aby przez nieprzezroczyste ogrodzenie zobaczyć kto idzie :P  Brama była otwarta i miast spodziewanego gończego polskiego przez bramę raźno poszczekując rykiem potężnym wyszedł jamnior właśnie ... wcześniej musiał na czymś stać,że widac go było ponad ogrodzeniem ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4460 : 2007-05-07, 14:05 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4461 : 2007-05-07, 17:45 »
przez bramę raźno poszczekując rykiem potężnym wyszedł jamnior właśnie ... wcześniej musiał na czymś stać,że widac go było ponad ogrodzeniem ;p

 :lol: Zawsze mówię, że gdyby ktoś po głosie Makusia miał określić, z jakim psem ma do czynienia, postawiłby na rottweilera ;p

Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4462 : 2007-05-07, 22:44 »
Oj, jamniczki mają takie donośne i "twarde" głosiki że trudno jest wywnioskować czy to duzy pies tak szczeka czy mały jamniczek :)

skonczyłam strone internetową na informatyke... temat glupi, gdybyśmy mieli do wyboru temacik to oczywiście wybrałabym związany z psami ;d no ale temacik "Kultura Polski na tle Europejskiej" ujdzie. Prosze oceńcie stronke www.kulturapolski.glt.pl byłabym wdzięczna :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4463 : 2007-05-08, 12:50 »
Już dodałam wpis, nie będę się powtarzać :P
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4464 : 2007-05-08, 13:10 »
He,he - mój jamnikopodobny Mikuś prawie w ogóle nie szczeka,ale jak juz zacznie,to głos ma jak echo w studni...  :D

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4465 : 2007-05-08, 13:12 »
To musi być interesujące ;p Niektóre psy mają śmieszny szczek :)

Przed laty, jeszcze w czasach Ficzka, sąsiadka mamy miała szczeniaka husky. Kiedy mama wychodziła z Ficzusiem, Beata celowo, dla jaj, wychodziła z Szejkiem. Efekt był taki, że niezadowolony, maleńki Ficzek szczekał grubo na Szejka, a ten (a był już dużym psem), cieniutko i piskliwie odpowiadał :) Mama uciekała przed sąsiadką na złamanie karku, bo dom się trząsł od szczeku... Nikt by nie przypisał prawidłowo głosu do psa :P
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4466 : 2007-05-08, 13:22 »
Hi,hi - to musiało zabawnie wyglądac  ;p u nas też się dziwią,że taki mały pies,a ma tak donośny głos... :)

koral

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4467 : 2007-05-08, 16:52 »
Cytuj
Wysłane: 2007-05-06, 16:13Wysłany przez: kkaassiiaa 
Czy wasze jamniki też tak dużo szczekają?

Na to pytanie musze odpowiedziec TAK. U mnie jedna Nuda strasznie szczeka, Szelma najwyzej sie do niej przyłączy, ale sama nie zacznie. Najwyraźniej jest niżej w hierarchii xD Jak zaczynają obie szczekac mam wrażenie że mózg mi się przewraca.

Zdjęcia są śliczne  :kocham: Mam mały problem z aparatem, ale niedługo też jakieś zamieszcze :D
Miałam coś opowiedzieć...kiedyś już chyba opowiadałam, bo tutaj byłam... xD

Jedna to Nuda. Nazwałam ją tak, ponieważ ciągle nudzi - a to kiedy jej się nudzi, lub kiedy chce na siebie zwrócić uwagę. Strasznie się każdemu podlizuje. Wszyscy mówią "o jaka słodka" ale nie wiedzą jaki z niej diabeł. Jest strasznie energiczna. I nie pozwala dotykac swojej piłki. ;p

Jej siostrą jest Szelma. Szelma - bo ma taki szelmowski charakterek. gdy była młodsza ciągle uciekała, jest samotnikiem. NIgdy się do nikogo nie podlizuje, chociaż jak już ktoś pogłaszcze to potem nie może się od niej oderwac. Jest o wiele spokojniejsza od Nudy. I ciągle zabiera mi skarpetki, po czym zakopuje je w pościeli.
To właśnie ona ma takie "loczki" xD
Zresztą zobaczycie jak będą zdjęcia;)

Fatty:
Cytuj
Kiedyś na spacerze z Czarkiem, przechodziliśmy obok domów więc tradycyjnie wszystkie psy nas głośno "witaly". W pewnym momencie nad betonowym,zabudowanym ogrodzeniem pojawiła się czarna podpalana kłapciata morda i huknęła na nas szczekiem potężnym i zniknęła... no to pomyślałam sobie,ze to zapewne jakiś gończy polski stanął na tylnych łapach aby przez nieprzezroczyste ogrodzenie zobaczyć kto idzie   Brama była otwarta i miast spodziewanego gończego polskiego przez bramę raźno poszczekując rykiem potężnym wyszedł jamnior właśnie ... wcześniej musiał na czymś stać,że widac go było ponad ogrodzeniem
Haha xD to byłam kiedyś z moją koleżanką na klatce, kiedy ona zaczęła wołac "tarzan, tarzan". Myslałam że za chwile wyjdzie jakiś wielki pies...patrze a z mieszkania wychodzi jamnik i to miniatura :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4467 : 2007-05-08, 16:52 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4468 : 2007-05-08, 22:51 »
Jamnik mojej mamy to też podlizuch... Do wszystkich leci, zadziera łepetynkę spoglądając w oczy obcym ludziom... Mówimy, że sprawdza, jakie wrażenie zrobił swoją jamniczą urodą ;p
A kiedy ktoś przyjdzie w gości, bardzo chętnie sadowi się na kolanach, również w celach konsumpcyjnych :) Słodki jest, choć charakterek ma wyrazisty :)
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4469 : 2007-05-08, 22:59 »
buu... własnie mucha mnie atakuje! :cry: :lol:

Oj kurcze to mój psiak nigdy tak sie nie podlizywał jak ostatnio. Bardzo podlizuje sie do mojego chłopaka o co jestem b. zazdrosna :P do psiapsióły, mojej mamusi, a u mnie to by godzinami spała na brzuchu i prosiła o głaski, czego juz mam dosyć, dzisiaj przez cały film magdy m. przespała mi na brzuchu.

IBDG naszym moderatorem, jak co ja jak narazie chyba nie zasługuje na banana? ;p
Zapisane
Strony: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 27 zapytaniami.