Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Obóz z psem.  (Przeczytany 59747 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Obóz z psem.
« Odpowiedź #30 : 2004-01-20, 15:16 »
Ale nowe miejsce, nowe psy... Reksio moze być tak pochłonięty zwiedzaniem że nie bedzie reagował na żadne wołania i prośby ;)  Ale tak poza tym to super. Czekam na dalsze informacje od Aagaty
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #31 : 2004-01-20, 15:35 »
Znowu czytajcie uważnie!

Dzwoniła do mnie organizatorka, matko tylko jak Wam to teraz wszystko opowiedzieć :oops:  :

Na obozie będzie wprowadzony kurs PT(pies towarzysz), po którym będzie mozna spokojnie zdać egzamin pod koniec sierpnia.
Dobrze by było gdyby wszysycy rezerwowali miejsca wcześniej, bo muszą zobaczyć jakie będą rasy psów na dany turnus, bo wiadomo jeżeli będzie jeden husky na 20 psiaków nie będą wrpowadzane na przykład zaprzęgi.
W razie jakby psy się nie lubiły, po 1: psiaki będą podzielone na grupy, a zajęcia jak będą się odbywały to te grupy będą oddzielone od siebie rzecz jasna.
Będzie stała opieka wterynarzy i doświadczonych szkoleniowców.
Odbędą się 4 zajęcia(lekcje) dla samych właścicieli odnosnie psów, typowo merytoryczne.
Agility również, wprowadzone jako zabawa, nie jest przewidziane szkolenia, czyli przygotowywania psa do brania udziału w konkursach agility itd.

hmm co jeszcze...
są przewidziane 3 wycieczki np. na miasto(bez psów, wtedy będą pilnowane w grupie przez odpowiednie osoby), albo z psami.
Dodatkowo siatkówka, korty tenisowe, koszykówka, wypady na plaże :)

A co do tego jedzonka to chodziło mi o stołówkowe jedzenie, żeby rodzice się nie martwili, że nas tam głodzić będą :P

Jeszcze ma do mnie zadzwonić pani z biura i poinformowac mnie dokładnie w sprawie cen. EMILA! SZYKUJ SIĘ BO POJEDZIEMY RAZEM! ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #32 : 2004-01-20, 16:00 »
Nooo to super! Może naprawdę pojadę ;) Bela to tam niezłą rozróbę zrobi :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #32 : 2004-01-20, 16:00 »

navel

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #33 : 2004-01-20, 16:04 »
ooo super!!!!! muszę pojechać :!!!: coraz bardziej mi się to podoba... ;) :)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #34 : 2004-01-20, 16:04 »
Jeszcze powiadomie Was odnośnie cen :wink:
aaaa i zgłaszać się do mnie wszyscy, którzy jadą w drugiej połowie lipca! :) albo wogóle w lipcu ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #35 : 2004-01-20, 16:07 »
Hmm no jakbym pojechała to na pewno w lipcu, bo w sierpniu Słonko będzie miało cieczkę :/
:wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #36 : 2004-01-20, 16:18 »
Agata a ty jedziesz ;)? A sorx i gdzie to jest bo chyba niedoczytalam...?  :roll:  I tam bedzie podzial wiekowy...? Bo ja malutka gowniara... ale chcialabym byc np z toba Agata (jesli ty kces :P:P) Hmm...a ten lipiec to dokladnie od ktorego do ktorego?? Bo 11 mam wystawe w Wawie :P I skoda by mi bylo przegapic, ale jedna krajowka to nie zaszkodzi napewno jak sie  ominie :P
No i mam nadzieje ze to wszystko co mowili przez tel. to prafda  :roll: Bo roznie to bywa...
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Hmm ciekawie naprawdę się zapowiada
« Odpowiedź #37 : 2004-01-20, 16:21 »
Hmmm kurcze pojechałabym ale bałabym się o mojego czarnego ... jakie by były stosunki z innymi psiakami ... Nie mówię że Blek jest jakis agresywny ale jak chyba każdy pies nie każdego lubi .... ;-)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #38 : 2004-01-20, 16:31 »
Olc!a to tak jak moja :)

Taraa mi bardziej odpowiada drugi turnus w lipcu, czyli 18.07.-29.07,to byś spokojnie była na tej wystawie ;) a wszystko odbywa się w Górkach Zachodnich pod Gdańskiem. A myślę, że pojadę, tzn. wszystko jest na dobrej drodze ;) nie nie ma podziału wiekowego :wink:

Asia spokojnie psy w grupie na poczatku muszą ustalić kto tu rządzi, a jak będzie ewidentnie widać, że się nie lubią to będą przydzielone do innej grupy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #38 : 2004-01-20, 16:31 »

Asiulek

  • Gość
Dobra :P
« Odpowiedź #39 : 2004-01-20, 16:36 »
Lecę gadac z rodzicami i zobaczymy co da się zronic :D:D:D  :wink:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #40 : 2004-01-20, 16:41 »
Hmmm... Mozliwe, ze bylaby to swietna zabawa. Prawdopodobnie sie na to pisze, tyle ze Toffi mialby wtedy 10 miesiecy i nie wiem, czy wiek nie bylby tu przeszkoda :?
Zapisane

olc!a

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #41 : 2004-01-20, 16:41 »
Jeśli miałabym jechać, to na pierwszy turnus. Pysiakowi cieczka zaczyna się na przełomie lipiec/sierpień.
Moja mama jeszcze tam zadzoni i się zobaczy :)

Kto pojechałby na pierwszy turnus ewentualnie? (07.07 - 18.07 chyba)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #42 : 2004-01-20, 16:53 »
Hmm, ciekawe, ciekawe... fajnie byloby przynajmniej kilkoro z Was spotkac  :wink:  A juz szczegolnie z beaglami, Taraa, Flaszeczka, Pola :) No i nasza nakrapiana Aagata  :D  Pomysle ;) W koncu jeszcze czasu troche jest !
Zapisane

Flaś

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #43 : 2004-01-20, 16:59 »
Ale co z wiekiem Tofficha ( 10 miechow bedzie miał )???  :roll:
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Obóz z psem.
« Odpowiedź #44 : 2004-01-20, 17:44 »
maćno maćno sie zapowiada hehe
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #44 : 2004-01-20, 17:44 »

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #45 : 2004-01-20, 18:50 »
E nie no będzie sktra prawie że zlot by był  :)   :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #46 : 2004-01-20, 19:02 »
Cytat: Flaszeczka
Ale co z wiekiem Tofficha ( 10 miechow bedzie miał )???  :roll:

Co to przeszkadza! Napewno nie bedzie zadnego problemu! Moj Snoop bedzie mial powyzej roczku  :wink:  

To w jaki sposob psiaki beda dzielone na grupy?
Aagata mi ten termin bardzio odpowiada :D
Nie wykluczonne ze pojade... tylko kurce - dowoz osobisty.... kto by mnie zabral :P?
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #47 : 2004-01-20, 19:06 »
;-) ja też uważam że te 10 miesięcy nie przeszkadza nawet więcej sie "nauczy" ;-) do gdasnśka pociągiem sie dojedzie - najgorzej to do tych Górek zachodnich !  :?
Zapisane

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #48 : 2004-01-20, 20:47 »
Dziewczynki oczywiście, że wiek nie gra żadnej roli :wink: Chyba, że jest to szczeniak, ale naparwdę szczeniak 3-4 miesiące wtedy chyba jest przydzielony gdzieś indziej, a Flaszeczka Twój Toffiś ma już prawie rok! :)

Aha a co do podróży, ja i Asia i Emila(jeżeli pojedzie, a mam nadzieję, że tak) będziemy jechać przez Warszawę-> bezpośredni pociąg do Gdańska-> do Górki Zachodniej
Można by było zebrać się w Warszawie cała grupą i byśmy pojechali wszyscy razem do Gdańska z tym, że bilety WSZYTSKIE kupujecie w swoich miastach. Trzeba by było jeszcze zadzwonić na dworzec do Gdańska co jedzie do tych Górek, podejżewam, że jakiś pociąg podmiejski :) zawsze by było raźniej razem niż osobno :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #49 : 2004-01-20, 20:51 »
Ja bym sie mogla (chyba) pofatygowac i do wawy dojechać, ale przeciez my dizefczyny sie nie znamy i nie widzialysmy sie w zyciu wiec nie wiem czy wypali  :roll:  A wogole to ja nie fiem czy kcecie zebym jechala :P
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #50 : 2004-01-20, 20:54 »
Cytat: Taraa
Ja bym sie mogla (chyba) pofatygowac i do wawy dojechać, ale przeciez my dizefczyny sie nie znamy i nie widzialysmy sie w zyciu wiec nie wiem czy wypali  :roll:  A wogole to ja nie fiem czy kcecie zebym jechala :P
Ależ pewnie że tak :D:D:D:DD: to nawet nie ma mowy ze nie ;-) tylko żeby nasze kochane psiaki sie polubiły  ;) ale kurcze fajnie by było bardzo :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #50 : 2004-01-20, 20:54 »

Aagata

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #51 : 2004-01-20, 21:01 »
Wiecie co Wam powiem, wszystkie mamy różne psy tzn. różnych ras i są one tak w tłumie widoczne, że na peronie albo na Hali Głównej spokojnie się znajdziemy wierzcie mi :P a tym bardziej poznamy ;)
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #52 : 2004-01-20, 21:03 »
Haha tak tak !!! to fakt napewno :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #53 : 2004-01-20, 21:15 »
Faktycnie fajnie bedzie wygladalo na peronie - tutaj dziewczyna z nakrapianka tutaj z beaglem :P
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #54 : 2004-01-20, 21:19 »
a tam z czarnym cocker spanielem :P
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Obóz z psem.
« Odpowiedź #55 : 2004-01-21, 12:07 »
A jest ktoś z sznauferkiem miniaturowym???
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #56 : 2004-01-21, 14:04 »
Cytat: Marta&Reks&Dzik
A jest ktoś z sznauferkiem miniaturowym???

W ostatecznosci ty bedzies :P Bo chyba mas no nie..?
Zapisane

Asiulek

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #57 : 2004-01-21, 17:11 »
;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obóz z psem.
« Odpowiedz #57 : 2004-01-21, 17:11 »

navel

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #58 : 2004-01-21, 17:23 »
jeśli ja pojade to ja bede ze sznaucerkiem mini ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Obóz z psem.
« Odpowiedź #59 : 2004-01-21, 19:46 »
Jeśli ja pojadę to będę z dość dużym cielakiem-kundelkiem ;) Chyba jedyna z kundlem :)

Powtórzę - kto jechałby ewentualnie na pierwszy turnus?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 28 zapytaniami.